PVO pārraksta civilizācijas vēsturi.

Ko mēs esam dzirdējuši no Pasaules Veselības organizācijas kopš plāndēmijas sākuma? Visādas interesantas lietas. Kovids dzīvo uz virsmām, bet tomēr nedzīvo, maskas nestrādāja, līdz kamēr sāka strādāt, asimptomātiskie nēsātāji ir, nav un atkal ir, lokdauni strādā un tad vairs netiek ieteikti, visi ir bezsimptomu slimi, bet tomēr PCR tests var būt neprecīzs utt. Tas viss  atgādina centienus dzīvot pēc Vecās derības pretrunīgajiem norādījumiem, kuros tieši tāpat ir grūti saskatīt jebkādu konsekvenci un loģiku.

Taču tas viss ir sīkums, salīdzinot ar kārtējo grandiozo PVO izgājienu. Tagad ir ticis izmainīts arī imunoloģijas pats pamats – pēdējā gadsimta zinātnisko atklājumu un novērojumu rezultāts jeb kolektīvā imunitāte.

Kolektīvā imunitāte ir bioloģiska parādība un realitāte. Tam pamatā ir sekojoši novērojumi. Vīrusi var darboties divos veidos – vai nu tie ir plaši izplatīti, bet ar maigākiem simptomiem, vai arī tie ir ļoti intensīvi, bet neizplatās tālu. Gripa vai ebola, piemēram.

Tas ir tāpēc, ka vīrusam nogalinot nēsātāju, tas vairs nevar izplatīties tālāk. Jo agresīvāks ir vīruss, jo mazāka ir tā izplatība. Ja tas nenogalina nēsātāju, tad tam ir iespēja pārnesties uz citiem visos dabiskajos veidos. Ja cilvēks ir inficējies ar šādu vīrusu un organisms ar to tiek galā, tad imūnsistēma iekodē šo informāciju un tā veidojas imunitāte. Kad tas notiek ar pietiekoši daudz cilvēkiem kādā sabiedrībā, tad vīruss zaudē pandēmijas statusu un tas kļūst kontrolējams. Šis process veidojas paaudžu gaitā. Tā tas ir ticis saprasts vismaz pēdējos 80 gadus un tā tas tiek mācīts bioloģijas stundās visā pasaulē. Un šis ir veids, kā cilvēka imūnsistēma unikāli spēj pielāgoties patogēnu eksistencei. Tieši tāpēc 20. gadsimtā nebija nekādas panikas un cilvēce mierīgi tika galā ar visa veida vīrusiem. Neviens neslēdza planētu pat Spāņu gripas laikā.

Bet tad vienā jaukā dienā šī dīvainā organizācija PVO izlēma izdzēst visu šo bioloģijas un zinātnes klasiku. Paskatieties, kā izskatījās viņu mājas lapas apraksts par kolektīvo imunitāti vēl 9. jūnijā, kas ir arhivēta.

https://web.archive.org/web/20201105013101/https://www.who.int/news-room/q-a-detail/coronavirus-disease-covid-19-serology

Tur ir teikts, ka tā ir netieša aizsardzības forma pret infekcijas slimībām, kura veidojas tāpēc, ka sabiedrība ir imūna vai nu caur vakcināciju, vai arī tāpēc, ka izstrādājusies imunitāte no iepriekšējas inficēšanās. Tas nozīmē, ka arī tie, kuri nav vēl saskārušies ar infekciju, ir pasargāti tad, ja pietiekošs daudzums jau ir izslimojuši un tiem ir dabiskās antivielas. Tas darbojas kā buferzona. Tieši tādai arī jābūt attiecīgajai definīcijai. Pareizi atzīmēts arī tas, ka precīzs procents nav zināms –daži pētījumi saka, ka pietiek pat ar 10%, kas ir tālu zem Farmas projicētiem 70%

Taču šobrīd šī definīcija ir pilnībā izmainīta. Izlasiet to tagad. Šeit kolektīvā imunitāte aprakstīta tikai un vienīgi kā vakcinācijas process! Ir apgriezta otrādi visa līdzšinējā zinātne par to un tiek apgalvots, ka kolektīvo imunitāti var sasniegt tikai vakcinējot pietiekošu skaitu cilvēku un to var iegūt tikai sargājot cilvēkus no infekcijas, nevis ļaujot tiem izslimot. Jo vairāk cilvēku tiek vakcinēti, jo labāk atlikušajiem. Vārdu sakot, pilnībā ir izņemts dabiskās imunitātes jēdziens kā tāds un izdzēsta visa 20gs imunoloģijas sapratne – tagad tas vairs neeksistē un vienīgais veids, kā būt imūnam, ir ļaut sevi sašpricēt ar Farmas produkciju.

https://www.who.int/news-room/q-a-detail/herd-immunity-lockdowns-and-covid-19

Ir izdzēsta visa cilvēces miljonu gadu pieredze ar vīrusiem, visi pēdējo 100 gadu zinātnes sasniegumi, novērojumi un izpratne. Vēl jo dīvaināks ir apgalvojums par to, ka cilvēkus jāsargā no vīrusiem – vakcīnas pats pamata princips taču vienmēr ir bijis iepazīstināt organismu ar to vīrusu, pret kuru jāizstrādā imunitāte.

Ja vara un mediji mums saka, ka ir jātic zinātnei, tad kur šeit ir zinātne? Tagad PVO nonāk pretrunās jau ar pašiem zinātnes un imunoloģijas pamatiem un atliek jautājums par to, vai šī jaunā pseidozinātne tiks ieviesta arī skolu programmās? Bet varbūt cilvēcei beidzot atvērsies acis uz to, kāda grandioza afēra šobrīd risinās mūsu acu priekšā, kad burtiski tiek pārrakstīta visa civilizācijas vesture un imunoloģijas izpratne, lai pielāgotu to lielās Farmas vajadzībām un vakcīnu biznesam? Ko vēl vajag, lai saprastu to, kas patiesībā notiek?

One comment

  • Biedejosi … taču paturēsim prata , ka tikai šaurais ceļš ved uz dzīvību , platā cela gājēji ies pazušana . Vina puse ir nauda , vara , mediji,,, Lielbritānijas 68 miljonu iedzīvotājus 2025 .gada paredzēts reducēt lidz 15 miljoniem-kas ir par veseliem 85% !

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s