Tifānijas Doveras sāga.

Šobrīd ļoti daudzi jau zina Tifānijas Doveras sāgu – tā ir Tenesijas štata ASV medmāsa, kura pēc Pfizer kovid vakcīnas saņemšanas noģība tiešajā ēterā. Tas notika 17. decembrī. Nākošo trīs dienu laikā viņa neieradās darbā, pārstāja lietot savus soctīklus. Izskanēja versijas, ka viņa vienkārši ir mirusi. Ja kāds vēl nav to redzējis, tad tas ir šeit.

21. decembrī CHI Memorial slimnīca nāca klajā ar video, kurā tiek apgalvots, ka viņa ir sveika un vesela – taču tajā viņa nesaka nevienu vārdu – apgaismojums ir vājš, viņas seja ir grūti atpazīstama. Līdz ar to visi faktu čekeri metās stāstīt pasaulei, ka ziņas par Tifānijas nāvi neatbilst patiesībai. Ka viņai šāda ģībšana ir normāla parādība, jo tāds ir sindroms, ko viņa pati atzinusi – jā, tāds video patiešām ir.

Taču ikvienam ir redzams, ka dotajā video, kuram būtu jākliedē šaubas par Tifānijas stāvokli uzfilmētā dāma ar Tifānijas vārda nozīmīti izskatās gluži citādi. Ja tā patiešām ir viņa, tad rodas secinājums, ka vakcīna jau ir paspējusi izmainīt viņas DNS.

Zilās acis kļuvušas tumšas.

Tās ir platākas.

Pleci un krūšu forma ir citādākās proporcijās.

Kakls ir garāks un platāks.

Kaklarota ir ciešāk pieguļoša.

Piere ir kļuvusi šaurāka.

Mati iepriekš bija taisnāki.

Mainīta galvaskausa forma.

Turklāt labi redzams arī tas, ka persona, kura uzdodas par Tifāniju, uzvedas visai nervozi, viņas rokas trīc tā, ka tās jāliek kabatās. Nav nekādas intervijas, tikai klusums un viena no māsiņām tur rokās plakātu ar uzrakstu “vadība atbalsta Tifāniju”.

Par kādu atbalstu ir runa? Ja šis ir vienīgais pierādījums, ka Tifānija ir sveika un vesela, tad tas rada daudz vairāk aizdomu un jautājumu, nekā pirmais video, kur viņa noģība. Vai nu viņa ir pametusi darbu, lai izvairītos no otrās vakcīnas dozas, vai joprojām ir kritiskā stāvoklī un nevar strādāt, vai arī viņas vairs nav. Ja faktu čekeru apgalvojums par to, ka Tifānija ģībst regulāri, ir patiess, tad tas rada pamatotus jautājumus par to, kāpēc tad cilvēks ar šādu sindromu tika izvēlēts par vakcinācijas trusīti kameru priekšā? Vai tad nebija loģiskāk izvēlēties kādu citu, kas neģībst?

Šeit visai skaidri redzams, ka abas Tifānijas neizskatās pēc vienas un tās pašas personas.

Uz doto brīdi viņas Instagram sekotāju pulkam ir pievienojušies 30tk jaunu sekotāju un tur ir simtiem jautājumu, kas ar viņu noticis, bet joprojām neviens nav atbildējis.

4 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s