Wuhan pēc kovidšova.

Kamēr Rietumi grimst tumšajos viduslaikos un feodālismā, kas tikmēr notiek pašā Wuhan, no kuras tad šis briesmīgais vīruss sāka savu ceļu uz visas pasaules medijiem?

Tur redzamas ainas, kuras rietumniekiem tagad rādās tikai sapņos un saldās atmiņās no tiem laikiem, kad šeit vēl darbojās kaut kāds saprāts un brīvība. Darbojas naktsklubi, bāri, restorāni, teātri, cilvēki pulcējas un dara visu to, ko darīja pirms tam. Turklāt tur nebija nekādas vakcīnas.

Kāpēc tur notiek tā, bet Eiropā un ASV nepalīdzēja nekādi lokdauni, uzpurņi, distancēšanās, šeit uzradās ‘otrais’ vilnis un tagad jau klāt arī kovid 21? Kāpēc, piemēram, tādā Āfrikas valstī kā Tanzānija uz 60 miljoniem iedzīvotāju ir tikai 509 saslimušie un 21 mirušais. Jūs ko, nopietni? Arī Ugandā un daudzās citās Āfrikas valstīs ir daudz labāka situācija, kā tas ir Latvijā.

Lai to saprastu, ir atkal jāatgriežas pie tā, ko es stāstīju jau gada sākumā – par to, ka šis ir globālistu elites ilgi gatavota un grandiozi izspēlēta ilūzija jeb scenārijs, kā pilnībā pārveidot līdzšinējo pasaules iekārtu un sistēmu līdz nepazīšanai.

Tas sevī ietver gan ASV kā impērijas demontāžu, gan Eiropā ierastās demokrātijas likvidēšanu un strauju dzīves līmeņa pazemināšanu tieši tajās teritorijās, kas līdz šim bija dzīves labklājības koncentrācijas vietas – ASV un Eiropa – ja līdz šim tās skaitījās demokrātijas un labklājības paraugs, tad šobrīd visa šī Aukstā kara propagandas izkārtne tiek sagrauta – tāpēc bija gan Brexit, gan tagad ir kovid 21, kas tālāk nesīs visu valstu izolāciju un pilnīgus lokdaunus katrā valstī. Iedomājieties, kas notiks, ja tiks apturēta arī loģistika Eiropā.

Tad katra valsts pilnībā paliks tikai ar saviem resursiem, savu pārtikas apgādi un sāksies vienkārši neaprakstāms haoss un pacelsies elementāras izdzīvošanas jautājums.

Un uz šo brīdi mēs redzam, ka attiecībā uz ASV un uz Eiropu šis plāns strādā lieliski – ASV ir pilnībā sašķelta, tur draud pilsoņu karš – nav vairs nekādas nozīmes, kas tur uzvarēs vēlēšanās, jo Tramps pēc būtības savu darbu ir padarījis un var arī aiziet – maz ticams, ka tur kaut kas vēl var būt citādi – mums vispār būtu jāsāk saprast, ka tajās viņu cīņās mums nav nekādas intereses un nav vajadzīgs gaidīt kādu mesiju, kas visu sakārtos – ir steidzami jāorganizējas pašiem, jo draud ļoti lielas ziepes.

Arī Eiropā viss notiek pēc plāna – likvidējas mazais un vidējais bizness, tiek ieviests totalitārisms, dzīves līmenis strauji pazeminās, cilvēkus radina pie vajadzības iepirkt tikai pašu minimālāko, sen vairs nav iespēju ne atpūsties uz vietas, ne kaut kur aizceļot. Tas viss ir beidzies.

Cilvēki joprojām to nesaprot, kas notiek un gaida kaut kādus brīnumus vai varas žēlastību. Šie globālie procesi ir tādi, ka tur nekāda sakara nav ar uzpurņiem vai sēdēšanu mājās.

Un kas tad notiek Ķīnā? Tur ir tieši pretējais process -kā jau to esmu teicis daudzas reizes – paralēli tam, ka tiek demontētas ASV un Eiropa kā līdzšinējās labklājības un demokrātijas izkārtnes, globālā pārvalde un ietekme pāriet uz Ķīnu. Tur šis teātris tika izspēlēts gada sākumā, tagad pasaulei tiek parādīta Ķīna kā miera oāze, uz turieni pārvācas biznesi, tur var nosacīti mierīgi dzīvot – protams, tur ir partijas diktatūra, sociālo kredītu sistēma, izsekošana un monitorings, bet toties tur nav lokdaunu un ir kaut kāda sadzīve.

Vai tagad ir saprotams, kāpēc Ķīnā jau gadiem stāvēja tukšas veselas pilsētas, kurās neviens nedzīvoja? Viss process tika gatavots pietiekoši ilgi un tagad Ķīna no noslēgtas civilizācijas ir pietiekoši ‘rietumnieciskota’, tā nemanāmi ir kļuvusi no lētā darba spēka un pasaules fabrikas par augsto tehnoloģiju valsti, kura strauji uzņem apgriezienus un tai 2020 vienīgai ir pozitīvs IKP no visām lielajām valstīm, kamēr visas citas strauji grimst haosā un ekonomikas glābj tikai intensīva naudas drukāšana, kas novedīs pie vēl nebijušas finanšu katastrofas tuvākā nākotnē.

Un tāpēc tieši tāpat, kā savulaik PSRS dzīvojošiem un postpadomju telpā esošām valstīm tika rādīta propaganda par pārtikušajiem un brīvajiem Rietumiem, uz kuriem mums būs tiekties, tā tagad tiem pašiem rietumniekiem un visai pasaulei tiek rādīts Ķīnas modelis, kur iespējama normāla dzīve, atšķirībā no tā ārprāta, kas notiek apkārt.

https://nypost.com/2020/12/19/nightclub-transforms-wuhan-from-epicenter-to-party-central/

Tā darbojas globālā pārvalde un šādi ir procesi, kas ir ļoti ilgstoši, rūpīgi plānoti un kuri tagad ir palaisti darbībā. Tam nav nekāda sakara ar vīrusiem, bet scenāriju katram reģionam, kas ir krasi atšķirīgs. Vēl varu atgādināt 2017. gada toreizējās Valūtas fonda vadītājas Lagardas izteikumu par to, ka tuvākajā desmitgadē tas pārvāksies uz Ķīnu.

Tas bija ļoti zīmīgs, bet neviena nesaprasts paziņojums, ilgi pirms sākās šī procesa redzamā daļa, kas ir tagad. Jo SVF, tas ir globālistu viena no galvenajām organizācijām un ja tā pārvācas no Rietumiem uz Austrumiem, tad tas arī skaidri parāda to pašu tendenci, par ko arī visu laiku esmu teicis.

https://www.reuters.com/article/us-imf-china-lagarde-idUSKBN1A922L

Bet mums atliek saprast visu notiekošo un šajā planetārajā haosā un scenāriju maiņā atrast savu vietu – ja visus 30 gadus mūs baroja ar Rietumu propagandu un to, ka tur ir piena upes ķīseļa krastos, tad šobrīd mēs redzam, ka visas šīs ilūzijas sen ir sabrukušas un Rietumu nākotne ir pilnīgs sabrukums un islama kalifāts labākajā gadījumā. Un Baltija kā vēsturisks ģeopolitisks punkts atkal ir izvēles priekšā, ko darīt tālāk.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s