PVO atzīst – PCR tests ir neprecīzs!

Beidzot ir kādas pavisam labas ziņas. Jau kopš paša kovidšova afēŗas sākuma saprāta balsis sāka runāt par to, viss šis teātris balstās nevis uz reālu slimības izplatību, bet uz viltus pozitīviem PCR testiem. Viss šis tā sauktais ‘otrais’ vilnis, kad atcelta parastā gripa un jebkura parasta saaukstēšanās tiek pieskaitīta kovidam, ja vien šis tests uzrāda pozitīvu rezultātu, ir absolūta krāpšana.

Par to runājuši tik daudzi speciālisti, ir bijis tik daudz pētījumu, kas analizē šī testa nepilnības un atzīst to par nepiemērotu slimības diagnostikai. To ir atzinis pat viens no galvenajiem plāndēmijas arhitektiem, Fauči, sakot, ka virs 35 cikliem tas uzrāda vairs tikai mirušu vīrusu daļiņas. Visbeidzot, vai pareizāk sakot, jau no paša sākuma pats testa izgudrotājs Kary Mullis ir teicis tieši to pašu.

Un arī man ir bijuši vairāki raksti par šo tēmu, ka PCR tests ir afēras pamats, tie ir cenzēti un rebaltika to ir saukusi par viltus ziņām, apgalvojot, ka tie ir ‘zelta pamats’ šāda vai vispār jebkāda vīrusa diagnostikai.

To visu Jūs zināt. Bet tagad pašas Veselības Organizācijas mājas lapā beidzot ir publicēta norāde, kura satur visu tieši to pašu, par ko tika teikts jau mēnešiem – PCR testam ir tik daudz neprecizitātes, ka tā pielietošana ir jāveic kopā ar reāliem klīniskiem izmeklējumiem – vai cilvēkam ir vai nav slimības pazīmes. Tāds ir PVO ieteikums no 14. decembra.

https://www.who.int/news/item/14-12-2020-who-information-notice-for-ivd-users

Tur ir teikts arī tas, ka dzīva vīrusa konstatēšanai pietiek ar ļoti maz cikliem, bet pārāk liels testu skaits var interpretēt pozitīvu gadījumu, kur nav ne vīrusa, ne kādas slimības un šie cikli ir jāregulē.
Iedomājieties – tikai tagad, pēc 8 mēnešu histērijas un ierobežojumiem, lokdauniem un pilnīga ārprāta PVO beidzot nāk klajā ar šādu paziņojumu, kad ir sagrauti simtiem tūkstoši mazo un vidējo biznesu, cilvēkiem atņemtas gandrīz visas tiesības, tiek ieviests totalitārisms mūsu acu priekšā – izrādās, ka tas viss bijis balstīts uz viltus pozitīviem gadījumiem un ka tam tomēr jāpievērš uzmanība.

Nu ko lai saka, labāk vēlāk, kā nekad. Šī PVO atzīšanās, visticamāk, notiek uz jau sākušos tiesas procesu fona, kuros testēšanas afēra arī tiks izskatīta par galveno plāndēmijas stūrakmeni.
Un tagad arī mums beidzot ir reāls instruments, ar ko atmaskot varas melus, Farmas nopirkto medicīnas darbinieku melus un mediju histēriju – ja vien PVO šo paziņojumu pēkšņi atkal neatsauks, kā tas bija ar paziņojumu par to, ka ‘asimptomātiskie slimnieki’ citus nemaz neinficē, tad tagad mēs varam prasīt varai apturēt testudēmiju un sākt reālas pārbaudes, kurš tur tiešām ir ar ko slims, nevis štancēt tūkstošus “bezsimptomu” slimo katru dienu un uzbrukt demokrātijai.

Tāpat mēs redzēsim arī to, kāda būs varas reakcija uz šo norādi. Ja tā tiks ignorēta, tad visiem būs skaidrs, ka viss notiekošais ir tikai un vienīgi totalitārisma ieviešana, kam nav nekāda sakara ar vīrusu vai cīņu pret to.

2 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s