Pfizer vakcīnas nav drošas – franču profesora atzinums šokē varas iestādes.

Franču profesors Eric Caumes izraisīja gluži vai zemestrīci oficiālās medicīnas aprindās, kad 9. decembrī tika publicēta viņa intervija franču laikrakstā Le Parisien. Tajā viņš paziņoja, ka nekad nav redzējis tik daudz nepatīkamu blakusefektu kādā vakcīnā, kā tas ir ar Pfizer kovid valcīnu, kuru paredzēts plaši pielietot arī Francijā jau janvārī.

Caumes ir infekciju nodaļas vadītājs vienā no lielākajām Parīzes slimnīcām un viņš ir arī viens no Francijas kovid politikas veidotājiem, kurš atbalstīja otro lokdaunu, kā arī runā par trešo vilni, ja netiek ievēroti ierobežojumi uz Ziemassvēkiem. Vārdu sakot, viņš ir pro-kovid un valdības atbalstītājs, nevis kaut kāds anti-vakseris vai konspirāciju teorētiķis – šeit tādus apzīmējums piekabināt nav iespējams.

Taču viņš ir izteicies, ka pats pieņems kovid vakcīnu tikai tad, ja tā nebūs Mrna tipa vakcīna, kāda šobrīd tiek izmantota UK. Un arī Francijā paredzēts izplatīt to pašu un arī veco ļaužu pansionātos kā pirmajos.

Pat tāds valdības ārsts pauž bažas par šīm vakcīnām. Viņš iepriekš ir paudis satraukumu par to, ka nav pietiekoši zinātnisko datu par to patieso efektivitāti un blakus efektiem un ka viņš akli neuzticēsies vakcīnu industrijai vai viņu preses relīzēm. Atšķirībā no mūsu infektologiem, varas pārstāvjiem un medijiem.

Bet 9. decembra intervijā viņš iet vēl tālāk. Pēc Pfizer vakcīnas ziņojuma izlasīšanas, ko sniedza ASV zāļu administrācija FDA par to, kādus datus izmantoja ražotājs, lai panāktu apstiprinājumu, Caumes paziņoja, ka ir šokēts.

“Lasot šīs 53 lappuses, kaut kas mani satrieca. Es nekad neesmu redzējis tik daudz intensīvu un smagu efektu kādai vakcīnai. Tās nav tikai nelielas injekcijas reakcijas, kā sāpes, lokāls iekaisums vai apsārtumi, tie kļūst daudz nopietnāki un to daudzums ir ļoti ievērojams, īpaši jauniem cilvēkiem pēc otras dozas.

Piemēram, drudzis. Tas var rasties un pāriet neilgā laikā pēc injekcijas, tā ir klasika. Bet šeit, 15.8% no 18-55 vecuma grupas cilvēkiem bija drudzis ar temperatūru 38 grādi pat nedēļu pēc otrās dozas. 45% nācās lietot papldus medikamentus, lai tiktu ar to galā. Vēl 55% bija galvassāpes un 62% sajuta nogurumu un nespēku. Patiešām, tas ir daudz par daudz un šeit ir problēma” – tā Caumes.

Ņemot vērā to ka Francija ar saviem gandrīz 68 miljoniem jau ir sapirkusies vakcīnas, ar ko pietiek dubultai devai 100 miljoniem, tai skaitā no Pfizer, šāds paziņojums ir izraisījis pamatīgas sekas, tā kā arī tur, saskaņā ar pētījumiem, apmēram puse iedzīvotāju negrasās ļaut sev špricēt nekādu vakcīnu.

Caumes paziņojums ir nozīmīgs, jo viņš ir gan doktors, gan universitātes profesors, kuru nekādi nevar turēt aizdomās par Francijas valdības politikas neatbalstīšanu – taču pat tāds medicīnas darbinieks ir pateicis, ka Pfizer vakcīna nav droša un nav pielietojama uz cilvēkiem, balstoties tikai uz pašas kompānijas sniegtajiem datiem, kuri līdz speciālistiem nonāca pārāk vēlu un visticamāk, ka tā tas ir apzināti, jo šī vakcīna tika sasteigta visos iespējamos veidos.

Intervijā tika skarts arī Anglijas jautājums, kurā divas dienas pēc vakcinācijas sākuma varas iestādes bija spiestas paziņot, ka cilvēkiem ar alerģiskām reakcijām Pfizer vakcīna nav ieteicama. Caumes atbilde bija sekojoša – “esmu pārsteigts, ka šāda reakcija nemaz nav FDA dokumentā minēta. Tas apstiprina to, ka mums nav jāsteidzas”

Būdams valdības politikas atbalstītājs, Caumes tomēr atbalsta to, ka lielākās riska grupas pārstāvjiem vajadzētu vakcinēties ar Pfizer vai Moderna vakcīnām, jo tas atsverot riskus.

Taču viņš neiesaka to darīt jauniem un veseliem cilvēkiem. “Ne tikai šeit nav pietiekoši daudz datu – bet šīs injekcijas, kas balstās uz ģenētisko materiālu jeb messenger RNA, nekad nav tikušas izmantotas komerciālos nolūkos, kā vien tagad. Varbūt tās ir revolucionāras, bet es gribu redzēt pierādījumus to uzticamībai, citādi tā ir akla uzticēšanās industrijai”

Tā jau ir radījusi satraukumu Francijas varas iestādēs un Francijas veselības ministrs  par to izteicies, ka Caumes reizēm runājot muļķības. Taču Caumes paliek nelokāms savos spriedumos.

“Pfizer un Moderna vienkārši paziņoja par saviem panākumiem paši savās preses relīzēs. Savā karjerā es nekad neesmu redzējis ko tādu. Jums ir jāsaprot, ka šeit nav ne miņas no zinātniskām publikācijām”

Viņš arī atzīst, ka šie izteikumi spēlēs par labu tā sauktajiem “konspirāciju teoristiem”

“Jā, man no tā ir bail –bet tikko tu izkāp no vienas dominantās domas, tu automātiski tiec uzskatīts par konspirologu vai muļķi, kā mani nosauca veselības ministrs. Kaut arī es esmu viens no tiem, kas visvairāk aizstāv vakcīnas. Taču man ir jāstāsta patiesība, citādi sabiedrība pārstās ticēt mums, ārstiem.

Un lietas ar šīm vakcīnām nav labas – tas var radīt pamatīgas problēmas, jo Francijas valdība ir jau pasūtījusi un samaksājusi par tām, neko nezinot par to drošību.

Tik daudz par šo interviju, kuru nekad nepublicēs neviens no vietējiem melu medijiem.

Tagad atliek pajautāt mūsu valdībai un vadošajiem medicīnas speciālistiem, vai viņi vispār ir lasījuši šos protokolus, ziņojumus un iepazinušies ar tur norādītiem blakus efektiem, vai arī turpinās to visu zākāt par konspiroloģiju un sāks arestēt tos, kuri runās par vakcīnu nelāgajiem efektiem un nepieciešamību trīskārt izvērtēt to nepieciešamību?

Vai jaunās vakcīnas kļūs par tādu pašu neaizskaramu tabu tēmu, kā holokausts, kuru nedrīkst ne apšaubīt, ne pārskatīt, jo tas automātiski nozīmē karjeras beigas, naudas sodus vai arestu par “huligānismu”

Laika nav daudz, demokrātija brūk un jūk mūsu acu priekšā un šis ir izšķirošs brīdis cilvēces vēsturē, būt brīvībai vai globālai tirānijai.

Oriģinālā intervija ir šeit, taču tā ir franču valodā.

https://www.leparisien.fr/societe/sante/vaccin-anti-covid-de-pfizer-je-n-ai-jamais-vu-tant-d-effets-indesirables-s-inquiete-eric-caumes-09-12-2020-8413376.php

Bet ir angļu valodā tās konspekts.

https://www.sortiraparis.com/news/coronavirus/articles/237986-pfizer-vaccine-a-worrying-level-of-adverse-effects-professor-caumes-says/lang/en

6 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s