Pirmie, otrie un trešie viļņi – plāndemijas arhitektu mākslas darbs.

Aplūkosim, kā vajadzētu izskatīties normālai epidēmijas līknei – tās pašas CDC mājas lapā ir šāda informācija.

Ierastās izcelsmes epidēmija ir tā, kur personu grupa saskaras ar infekcijas aģentu vai toksīnu no tā paša avota. Ja šos gadījumus saliek grafiskā līknē, tad tā tipiski izskatās pakāpeniski pieaugoša, kādā brīdī tā sasniedz savu pīķi un tad pamazām iet uz leju. Otrs variants ir epidēmija, kurā notiek transmisija no cilvēka uz cilvēku tiešā kontaktā. Tad līknei mēdz būt vairāki pīķi dažu nedēļu garumā, bet tā dabiski samazinās pēc vairākiem šādiem uzliesmojumiem. Dažām epidēmijām piemīt abu šo variantu īpašības.

Sākums ir no viena avota, bet tālāk notiek transmisija uz personām. Taču arī tādā gadījumā veidojas dabiska līkne ar vairākiem pīķiem tajā, kas pakāpeniski kopumā samazinās. Attēlos var redzēt visu triju šādu epidēmiju ilustratīvu piemēru. Tas viss ir viens vilnis, kas uznāk un pamazām atlaižas.

Zinātniskajā literatūrā nav pierādījumu, ka epidēmijām var būt dabiski ‘otrie viļņi” Jebkura epidēmija sevi manifestē ar lēnu sākumu, stabilu pieaugumu, pīķa sasniegšanu un pakāpenisku intensitātes samazināšanos. Ir iespējami kaut kādi nelieli izolēti uzliesmojumi arī pēc tam, bet tie nesāk jaunu epidēmiju. Tāpēc visas pasaules mediju gatavība otrajam vilnim jau pavasarī ir vairāk kā aizdomīga.

Lai stiprinātu ticību savam stāstam, viņi to savienoja ar dabiskās gripas izplatības veidu, kas normāli iestājas tad, kad pienāk aukstāks laiks. Taču tā ir maldināšanas kampaņa tiem, kuri nedomā. Šis nav gripas vīruss  – tas esot SARS vīruss. Nebija nekāda pamata uzskatīt, ka tas darbosies tāpat, kā gripa. Turklāt tā uzliesmojums taču bija tieši agrā pavasarī, kad laiks kļuva siltāks – pilnīgi pretēji gripai.

Aplūkojot iepriekšējās epidēmijas un pandēmijas cilvēces vēsturē, kā 1968. gada H3N2 vai 2009. gada H1N1, mēs varam skaidri redzēt, ka tur nebija nekādu ‘otro viļņu’

Aplūkojot grafikus par Ķīnu un Argentīnu, Bolīviju, Indiju un Saūda Arābiju mēs redzam, ka tur nekāda otrā viļņa arī nav- ir tikai viens un Ķīnā viss sen beidzies, pārējās valstīs iet uz samazinājumu. Tas vismaz vizuāli izskatās pēc normālas epidēmijas, atbilstoši vēsturiskai pieredzei un sapratnei par to.

Bet Eiropā ir pavisam citādi. Šeit gandrīz katrai valstij ir otrs vilnis, turklāt tas radies gluži uz līdzenas vietas – Šveice, Spānija, UK un citās no nulles uz 20-30tk ‘gadījumiem’ –  epidemioloģiski un vēsturiski tam nav piemēru un izskaidrojumu. Izskatās, ka kāds nav labi padarījis darbu pirmajā reizē un tagad ir atgriezies, lai izdarītu to kārtīgi.

Īpašs gadījums ir Latvija. Šeit nekāda pirmā viļņa faktiski vispār nebija, tas bija tik niecīgs, ka attaisnot ārkārtas stāvokli ar to var tikai pilnīgs neprātis. Taču tas tā notika. Un tad pēc Francijas prezidenta vizītes viss burtiski eksplodēja. Līdzīgi tas ir vēl citās valstīs. Izskatās nu ļoti dabiski, vai ne?

Līdzīga pēkšņa eksplozija novembra beigās notika Turcijā, lēciens no 5000 uz 30tk vienā dienā. Arī šeit nav tāda vīrusa, kas varētu tā darīt.

Kaut kas diezgan neparasts notiek Krievijā. Tur kopš marta kā sākās, tā nekad arī nav beidzies – vasaras mēnešos bija zināma stabilitāte ar pāris simtiem gadījumu dienā, kam sekoja eksplozija uz 10tk dienā, turklāt vienlaicīgi visa milzīgajā valstī. Tas vien nemēdz notikt dabiski. Visu vasaru tur centās noturēt līkni zem 5000 dienā, izskatījās, ka tas sāk izdoties un tad atkal eksplozija līdz pat 30tk dienā un atkal vienlaicīgi visur. Nav tādas infekcijas, kura tā darītu bez mākslīgas ietekmes.

Tas, kas notiek tur, izskatās pēc kaut kāda bioloģiska ieroča izmantošanas un varbūt, ka viņu vakcīna ir saistīta tieši ar tādu aspektu un tur viss ir citādi, kā pārējās valstīs, ņemot vērā Krievijas lomu un globālistu nespēju ieviest vispasaules totalitārismu, kamēr nav salauzta Krievija. Un šo Rietumu īpašo attieksmi pret KF var redzēt tajā, ka par spīti lielajam inficēšanās gadījumu skaitam, relatīvi ir ļoti maza mirstība. Tas tik ļoti nokaitināja Rietumus, ka eksperti atklātā tekstā sāka uzdot jautājumus – kāpēc vīruss nenogalina pietiekoši daudz krievus? NATO galva Stoltenbergs pat apvainoja Krieviju dezinformācijā, bet Reuters publicēja attiecīgu rakstu ar tādu nosaukumu, kurš saņēma pamatīgu kritiku, tāpēc tā nosaukums tika nomainīts uz to, ka eksperti jautā par Krievijas kovid statistiku.

Tālāk skatoties, ir valstis, kuras tika aplaimotas pat ar trīs viļņiem – ASV, Japāna un Dienvidkoreja.

Un neviens tā arī nav uzdevis jautājumu, kā tas iespējams, ka visas pasaules valstīs šis kovid sākās vienlaicīgi – pirmais vilnis sākās 25 valstīs dažādos kontinentos, kur katras valsts medicīnas iestādes 3 dienu laikā paziņoja par saviem inficētajiem. Bet otrajā vilnī piedalījās jau 85 valstis un atkal 3 dienu periodā, dažādās lokācijās tika izziņots tas pats. Nav taču jābūt ekspertam, lai saprastu to, ka dabiska epidēmija nevar vienlaicīgi sākties tādā veidā visas valstīs uzreiz. Nav tāda vīrusa, kurš spētu to izdarīt 85 valstīs vienlaicīgi, turklāt katrā valstī vēl pa visiem reģioniem. Turklāt katrā valstī vērojams kaut kāds cits paveids, jo infekcija uzliesmojusi tik daudzās vietās, ka nav iespējams noteikt tā saucamo 0 pacientu.

Kurā valstī tas ir bioloģiskais ierocis, kurā tas ir vienkārši histēriska testēšana un mediju meli par slimajiem un citu slimību norakstīšana uz kovid – kādi ir šīs plāndēmijas nolūki katrā valstī – uz tādiem jautājumiem ir jāatbild šīs afēras organizētājiem starptautiskajā tribunālā. Protams, ikviens loģiski domājošs saprot lielo plānu, kas ir demokrātijas demontāža. Tomēr arī katras valsts specifika ir interesanta.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s