R.I.P America.

Vakar bija tā diena, kad ASV notika elektoru balsojums. Rezultāts tur nav nekas pārsteidzošs, mediji atkal izbazūnēja kārtējo Džo uzvaru. Neliels juceklis medijos ir tajā, ka šīs balsis vēl tiek skaitītas 6. janvārī un arī tagad nav vēl 100% zināms patiesais iznākums, jo šī sistēma ir tik sarežģīta, ka vēl ir šo balsu sertifikācijas process, ko veic Senāta prezidents.

Taču tam visam vairs nav pilnīgi nekādas nozīmes. Jo pats svarīgākais datums un lēmums, ar kuru tika izbeigta ASV eksistence, bija nevis 14tais, bet gan 11. decembris. Tas bija Augstākās tiesas spriedums noraidīt Teksasas un pārējo štatu prasību  pret 4 citiem štatiem ievērot kopējo Konstitūciju. Šie 4 štati savukārt iesniedza pretprasību un pieprasīja tiesības neievērot ASV konstitūciju un vēlēšanu sakarā izmantot tikai savus, vietējos likumus. Pēc būtības šī tiesa bija tieši par to. Tiem pievienojās vēl 22 citi štati. Tie, kas saprot kaut ko no okultās numeroloģijas, saprot, ka šādi cipari, 11 un 22, tie paši par sevi kaut ko nozīmē un liecina par to, ka šādi procesi ir mākslīgi vadīti.

Kā mēs zinām, Augstākā tiesa noraidīja Teksasas un pārējo štatu prasību ievērot ASV Konstitūciju. Bet svarīgākais sekoja pēc tam, kad Teksasa paziņoja to, ka ir pienācis laiks formēt  štatu aliansi, kas Konstitūciju ievēros.

Ko tas viss nozīmē? Viss ir vienkārši. Jau diezgan bieži esmu teicis, ka šobrīd pasaulē notiek globālās elites cīņa ar valstisko ASV eliti un izskaidrojis, kas ir kura. Teicu arī to, ka viss tracis sākās tāpēc, ka globālistu lēmumu demontēt ASV kā globālo parazītu šis tā sauktais “deep state” ar visu savu milzīgo sistēmu un mašinēriju visās pasaules valstīs atsakās pieņemt. Jo viss viņu darbs ir bijis uzturēt Pax Americana, panākt to, ka ASV ir saimnieks visur un visiem, ka viņu kompānijas visur var paturēt monopolu un izsūkt resursus no citām valstīm.

Šo cīņu mēs varējām vērot kopš 2016. gada, kad globālistiem sanāca iedabūt pie valsts stūres Trampu, kurš tad arī iesāka ASV demontāžu un pakāpenisku iziešanu no globālā policista statusa. Bija paredzēts, ka šogad diezgan viegli uzvarēs Tramps un šis process varēs turpināties. Taču “deep state” rokās joprojām ir pietiekoši liela vara un mediji, kas spēja panākt šo totālo vēlēšanu farsu – par spīti tam, ka Trampam ir milzīgs balsu pārsvars un notika atklāta vēlēšanu viltošana, visa “deep state” pārvaldītā sistēma spēja vēlēšanas pievākt sev. Varētu domāt, ka šis tiesas spriedums atteikt lietas izskatīšanu ir kārtējā baidenistu uzvara un visa sāga ar šo ir beigusies? Nebūt ne. Tagad viss tikai sākas.

Tagad, pēc šī tiesas sprieduma, faktiski ASV tika saskaldītas uz pusēm. Vienā pusē ir tie štati, kas sauc pēc Konstitūcijas ievērošanas un otrā pusē ir tie, kas atsakās to ievērot un pastāv uz to, ka vēlēšanas esot godīgas. Ja mēs saprotam to, kas ir sākotnēji bijis globālistu plāns, ko arī realizēja Tramps pēdējos 4 gadus, tad mēs varam arī saprast to, ka šis spriedums ir to pašu globālistu manevrs, kā plānu realizēt par spīti tam, ka oficiāli tur uzvarējis varbūt arī būs Džo. Bet kam viņš būs prezidents? Valsts taču vairs nav. Kā tā?

Tas, kas tagad notiek ASV, ir tieši tas pats plāns, pēc kura tika sagrauta PSRS. Atšķirība ir tikai tajā, ka PSRS vadība, sākot ar Hruščovu, pati piekrita globālistu veiktajai PSRS demontāžai un perestroikai, kuras kulminācija bija Gorbačovs ar savu vēlāko ASV picas reklāmu. Toties  ASV valstiskās elites, būdamas slavenās Psaki intelekta līmenī, negrib pašas atkāpties. Bet process ir tieši tas pats. Toreiz PSRS tika palaista suverenitātes histērija, kad Jeļcins visām PSRS republikām pateica, lai tās ņem tik daudz suverenitātes, kamēr aizrijas, tāpat arī ASV demontāža notiek tieši pēc tā paša scenārija, tikai šoreiz suverenitāti pasludinās atsevišķi štati un ASV kļūst par Atvienotajām valstīm.

Tāpat, kā bijušajā PSRS telpā šim sagrāves procesam sekoja katastrofāla nabadzība, prihvatizācija, savstarpējie konflikti, pilsoņu karš pašā Krievijā, dzīves līmeņa strauja pazemināšanās, milzīgi izmiršanas tempi visā postpadomju telpā, tā arī tagad ASV gaidāms viss tas pats process. Paskatieties, cik miljoni bezdarbnieku tur ir jau šodien. Puse mazo biznesu tuvākā laikā pazūd uz neatgriešanos. Bet štati varēs ņemties savā starpā, veidot alianses, konfliktēt, ieviest ierobežojumus vienam uz otru preču plūsmā un darīt da jebko – līdz pat pilsoņu karam. Katrs štats var ieviest arī federālo armiju un nodrošināt tur kārtību, kā nu prot.

 Uz šī fona argumenti par to, ka Tramps pats iecēla augstākās tiesas 3 tiesnešus un tagad tie viņu nodevuši, arī atkrīt paši par sevi. Jo saskaņā ar globālistu plānu, viss ir pareizi, ASV tiek iegrūsta iekšējā haosā un tās loma pasaulē un eksistence kā vienotam mehānismam tika izbeigta 11. decembrī. Tas bija apzināta, gadiem ilgstoša procesa noslēgums, ko iesāka Tramps, bet pabeidza Augstākā tiesa. Jo ASV jau no paša sākuma ir bijusi valstu savienība, kas visas vienojās par kaut kādu kopēju mērķi, sadarbību un kopēju Konstitūciju.

Šogad tas viss ir beidzies. Ir palaists process, ar kura palīdzību tika sagrauta gan varenā PSRS ar pasaules liekāko armiju, gan tagad pasaules lielvalsts ASV ar tādu pašu milzīgu armiju, ietekmi un ekonomiku. Abas varenās lielvalstis tika sagrautas bez neviena šāviena, bez nekāda kara, bez nekāda ienaidnieka. Tikai ar pārvaldes manevriem un saskaņā ar plānu. Tā strādā globālisti un tā Jūs varat saprast, kā tas notiek. Un visi tie eksperti, kas visu laiku stāstīja par PSRS sabrukšanas pavisam citiem iemesliem, sociālisms neesot dzīvotspējīgs, viss bija slikti, sabruka ekonomika utt – nu ko tad jūs teiksiet par ASV? Tur taču bija sapņu zeme un visi tā gribēja uz turieni. Kā izrādās, tad bez izpratnes par globālo pārvaldi saprast kaut ko ir grūti.

Tagad vienīgais jautājums ir par to, cik asiņaini būs šie procesi pašās Atvienotajās valstīs un pārējā pasaulē. Ja pie varas kaut kādā veidā paliek Tramps, tad šie procesi būs maigāki, izstiepti laikā. Ja tomēr Džo, tad būs totāla destrukcija un pilsoņu karš. Un tā kā ASV ietekme pēc inerces vēl ir globāla, tad šobrīd arī pasaulē gaidāms milzīgs haoss un sajukums, jo gan ES, gan visas bijušās PSRS republikas visu šo laiku ir dzīvojušas Pax Americana pasaulē un gaidījušas pavēles no Vašingtonas. Tagad hegemons ir sabrucis un pavēļu vairs nav. Nākošais solis ir NATO demontāža, jo tas bija nekas cits, kā ASV kabatas armija Pax Americana nodrošināšanai – tagad, kad pasaulē notiek pavisam citi procesi un saimnieks sabrūk, arī šim Aukstā kara monstram nav nekādas eksistences jēgas. Arī tur ir ielikta bumba ar laika degli – Turcija, kas nemitīgi meklē kašķi ar visiem, būdama NATO valsts, nupat saņēma sankcijas par S-400 iegādi. Tā kā tur procesi arī sāks kustēties. Protams, tas viss nenotiek ne dienas, varbūt pat ne gadu laikā – PSRS sabrukuma pēdējā fāze un tālākie 90tie ir veselas paaudzes pieredze. Taču tas ir neizbēgams process.

Tāpēc tagad pasaulē notiek nežēlīga cīņa un pilnīgs haoss – turpinās globālistu/baidenistu kauja, paralēli cenšas realizēties Lielais Restarts, eksistē arī Big Tech, kas ir vēl atsevišķa kvazi-realitāte un pārvaldes forma mūsdienās, ir Ķīnas globalizācijas modelis  – drakoniska sociālo kredītu un izsekošanas sistēma. Un ir Krievija ar savu pasauli, kura tagad arī strauji pieņemsies spēkā un atgūs suverenitāti, spējot atkratīties no Pax Americana uzspiestā koloniālā statusa. Tur valstīm tiek piedāvāts pavisam cits sadarbības modelis un iespējas. Un tieši uz to mēs varam likt lielākās cerības, taču protams, ne jau ar tradicionālo rusofobiju, ko lika vaukšķēt Vašingtona.

Tāpēc drīzāk šie lokdauni tagad ir tāpēc, ka visas ASV vasaļvalstis ir kā vistas bez galvas, kuras vairs nesaprot, kas notiek un kam tagad kalpot – vieglāk ir aizslēgt valstis ciet un nogaidīt, kas notiks. Protams, viss notiekošais ir tikai un vienīgi lielā politika, nekāda sakara te nav ar vīrusiem. Bet to jau Jūs zināt, kas seko līdzi. Kaut kur šajā haosā valstīm var rasties iespēja pievākt kādu suverenitātes kumosu arī sev, Jeļcina vārdiem runājot, jo tām tagad nāksies meklēt savu vietu šajā post-apokaliptiskajā pasaulē, kur notiek cīņa starp globalizācijas virzieniem un visas Zemes nākotni. Bet tas atkarīgs no vietējo vadītāju spējām un prasmēm manevrēt un saprast globālos procesus – tādu mums šeit diemžēl  pie varas nav, ir tikai akli un kurli instrukciju pildītāji un ar tiem mēs nekur tālāk par tautas likvidāciju netiksim.

Tāpēc nekā tāda, kas var ātrā laikā atrisināt visas šīs problēmas, diemžēl nav. Priekšā ir pamatīgi satricinājumi un tas prasīs lielu izturību, atgriešanos pie iekšējām vērtībām, paredzama arī vēl intensīvāka sabiedrības sadalīšanās divās pretējās nometnēs – uzpurņi un brīvie ļaudis, kuriem pēc lokdaunu beigām tik un tā nāksies dzīvot citādi, veidot savas kopas. Tāds process mums arī pamazām sāk notikt un par to es drīz ziņošu.

Tagad cilvēkiem ir jāorganizējas pašiem dažādās formās un aliansēs, lai stāvētu pretī gan Davosai, gan vietējo varu teroram. Un tur nepietiek ar dažiem tūkstošiem krastmalā, ja pārējie turpina gulēt un gaidīt kaut kādus brīnumus. Jo nekā vairs nav, ne pašu valsts, ne ASV saimnieka, ir tikai aizgājēju saujiņa, kura spītīgi turās pie Pax Americana atliekām un varbūt cer izkalpoties Švābam.

Bet pagaidām varam nodunot kādu atvadu maršu tēvocim Semam. Mums bez viņa tomēr būs labāk.

One comment

 • Paldies Aivi par ieskatu/prognozi, kura balstās uz to ko Tu izlasīji kaut kur.
  Protams ir “zināma” loģika, bet par to kas darās “virtuvē”, tie kuri runā, tikai nojauš.

  Jāsaprot par vēl 2 kārtīm (informāciju) kuru Tu nepieminēji. sakarā ar vēlēšanām.

  1) Vasts nodevība
  Konstitucinālie militārie tribunāli, par valsts nodevību 48 stundu laikā piespriež nāves sodu, jeb apmainu pret informāciju, ja tāda ar pazusšanu no skatuves ar mainītu vārdu, dzīves vietu un plastisku operāciju.

  2) Elitārie slāņi un viņu galvenie izpildītāji ir veikuši daudz noziegunu pret humānismu, proti bērnu seksuālo izmantošanu un viņu asiņu un orgānu plašu izmantošanu/tirgošanu.
  Atkarībā no noizieguma smaguma ari var būt nāves sodi. Bet šajā gadījumā publiski ?

  Šīs 2 kārtis tiek gatavotas izpildišanai kuru katru mirkli, jeb 3 nedēļu laikā ?

  Faktiski notiks valsts apvērsums. Armijas speci­ālie spēki ir jau gatavi šeit uz vietas un gada komandu.

  Par iznākumu grūti pateikt, jo ne es, ne kāds cits to nezina.

  Daži “gaišreģi”, zino par pozitīvu iznākumu par labu Trampa spēkiem, un par labu progresīviem spēkiem.

  Noteikti pasaule sašķelsies 2 nometnēs un “neatkarīgās” valstīs
  Kuras valstis būs Trampa pusē nav zināms, jo atkarājas no katras valsts iekšējo spēku sadalījuma.

  Latvijas liktenis arī nav zināms ?

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s