Davosas foruma ziņojums – dzīvā darba spēka likvidācijas plāns.

Šī gada oktobrī Pasaules ekonomiskais forums publicējis savu kārtējo ziņojumu par to, kāda tiek plānota pasaule pēc kovidšova. Tas ir nevienam nezināms, bet ļoti būtisks un svarīgs dokuments un ar to noteikti ir jāiepazīstas, lai varētu izdarīt secinājumus par šobrīd notiekošo. Tas vēl nav galējais, jo notiek sabiedrības reakcijas pārbaude.

Vai zināt, kur ir lielākā cilvēku problēma? Šeit domāti tie, kuri joprojām domā, ka viss notiekošais ir kaut kādi nepieciešami pasākumi, lai mēs ‘visi kopā pieveiktu vīrusu’ – tāda ir varas un mediju nemitīgā propaganda. Pirmkārt, viņi ne tikai nesaprot to, kas organizē visu šo pasākumu un ja arī ir kaut ko dzirdējuši par miljardieru plāniem, tad viņu arguments parasti aprobežojas ar kaut ko no sērijas ‘kam jūs esat vajadzīgi, lai jūs izsekotu’ vai ‘depopulācija nav nevienam vajadzīga, kas tad pirks preces’  utt. Tādi izteicieni liecina par totālu nesapratni notiekošajā.

Tāpēc ir šis dokuments jeb scenārijs uz 31 lpp. Un šeit vislabāk var redzēt to, kas ir kovid ticētāju lielākā kļūda – viņi domā, ka vara un šīs elites viņus uzskata par cilvēkiem un rēķinās ar kaut kādām viņu vajadzībām. Taču tie ir lielākie maldi. Tad lūk –šajā dokumentā ar nosaukumu “pārstartējot nākotni” var ļoti labi izlasīt, kāda ir šīs elites ideoloģija, par ko viņi mūs uzskata. Mēs esam tikai apcērtams resurss un nekas vairāk. Ja šo izlasītu pēc iespējas vairāk cilvēku un padomātu, kā tas ietekmēs tieši viņu nākotni, tad protestiem vajadzētu burtiski eksplodēt visā pasaulē.

Tad kas tur īsti ir rakstīts? Kas ir padomā Davosas forumam un ANO? Lai runā sausie cipari.

Digitalizēto procesu straujš paātrinājums – 84% visu darba procesu notiek tikai digitāli, virtuāli un attālināti.

83% cilvēku strādā no attāluma, bez kontaktiem ar citiem cilvēkiem. Nekādu darba kolēģu, kafijas paužu, absolūta distancēšanās un atsvešinātība no citiem cilvēkiem.

50% visu darbu ir automatizēti. Citiem vāŗdiem, cilvēku iesaistīšana ir minimizēta, ieskaitot arī attālinātos darbus.

Paātrināta iemaņu digitalizācija – 42% no apmācības procesa ir automatizēta, bez dzīvā kontakta, mākslīgais intelekts, algoritmi. Tas ietver arī dzīvo skolotāju aizvietošanu ar robotiem un digitālo apmācību. Process ir palaists jau šobrīd ar attālināto mājas mācību.

35% no esošām profesijām tiek pārprogammētas – respektīvi, tās vairs nav nepieciešamas.

34% no esošām organizācijām un to struktūrām tiek transformētas, padarītas par nederīgām, tiek veidotas jaunas, kas paredz totālu kontroli pār visiem procesiem sabiedrībā.

Īslaicīga 30% darba spēka pārorientēšana uz citiem uzdevumiem – tas ir arī pavisam cita atalgojuma sistēma un universālā ienākuma ieviešana, kas apmierina tikai pamata vajadzības. Process ir palaists šobrīd, nosakot pirmās nepieciešamības preces, ko un kad mēs drīkstam iegādāties.

28% darba spēka īslaicīga samazināšana – tas ir vēl papildus 1/3 bezdarbnieku jau šobrīd esošajiem, kuriem vispār nav nākotnē iespēju izdzīvot, izņemot kā vakcinēties un saņemt universālo ienākumu. Process ir palaists jau šobrīd, maskējot ar dīkstāves pabalstiem un solījumiem par labāku nākotni, taču tāda nekad nepienāks un šie biznesi nekad neatvērsies, ja turpinās šis scenārijs.

13% neatgriezeniski likvidēts darbaspēks.

Tādi izskatās šie cipari ultra kapitālistu izpratnē. Ko tas nozīmē reālajā dzīvē, cik sagrautas dzīves, cik likvidētu privāto uzņēmumu, cik simti miljonu bezdarbnieku ar visām no tā izrietošajām sekām? Nu, izdomājiet paši – īpaši tie, kuri uzskata, ka šos procesus viņi var apturēt ‘uzvelkot masku uz 5 minūtēm’ vai ievērojot varas pavēles, viņi mazina kaut kādu vīrusu.

Šie procesi ir milzīgi, globāli un tiem nav nekāda sakara ar vīrusiem. Bez tam, izejot no šiem cipariem un sapratnes par to, kāpēc tik strauji visur tiek ieviesta atsvešināšanās un bezkontakts, var taču saprast arī to, ka tikpat nevajadzīgi drīz būs arī šodienas sistēmas sargi – policisti un ierēdņu armija. Jau tagad tiek ražoti robotsuņi, ieviestas digitālās kontroles un atpazīšanas sistēmas un procesu automatizācija padara liekas arī šīs profesijas, tā kā ikvienu varēs atpazīt un sodīt caur digitālo sistēmu un noskaitīt soda naudu no digitālā maciņa, par cik visi norēķini notiks kriptovalūtās un digitālos eiro.

 Tāpat arī ierēdņu bezjēdzīgo darbu mierīgi var automatizēt- tāpēc tika ieviests AI ar nosaukumu Toms VID un UK uzstādīs programmatūru, kas reģistrēs kovid vakcīnu sūdzības un tā tālāk – paskatieties visapkārt un jūs redzēsiet, ka dzīvo cilvēku burtiski dzen alā, izolē un atsvešina no visiem – nekādas kopā sanākšanas, nekādu koncertu, teātru, izklaides, pat ģimenes apmeklējumi Ziemassvētkos tiek aizliegti vai ‘netiek rekomendēti’

Izlasiet šo ziņojumu un jūs sapratīsiet, kāpēc tam nav nekāda sakara ar kovidu. Izlasiet to visi, vietējie žurnālisti, kuri slavina sistēmu, slavenības, kuras reklamē kovidu- Ķīnā jau tiek ieviesti AI diktori studijās, bet ko darīsiet jūs, tā sauktie mākslinieki digitālājā koncentrācijas nometnē bez iespējām izpausties un darboties savā profesijā?

Tur nav paredzētas nekādas radošuma izpausmes. Ja viņi spētu to saprast, tad klusētu pat tad, ja, viņiem patiešām būtu tas kovid un necenstos to reklamēt. Taču diemžēl viņiem nepiemīt domāšana tālāk par šo dienu, lai viņi saprastu to, kas īsti notiek. Viņi domā, ka piedaloties brīvu cilvēku demonizācijā, viņiem šajā nākotnē būs kāda īpaša, labāka vieta. Diemžēl tā tas nav.

Tāds, lūk, ir Lielais Restarts un tāda ir Švāba un līdzīgo domāšana. Tagad par galveno uzdevumu kļūst saglabāt sevī cilvēku un pēc iespējas vairāk veltīt laika dzīvajam kontaktam un savstarpējai sadarbībai.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s