Bils-Pfizer-MHRA. Kartelis darbībā.

Iedomājieties tādu situāciju. Kāds vēlas nokārtot braukšanas eksāmenu, aizmugurē sēž eksāmena vadītājs. Šis kāds pilnīgi neprot braukt un visiem ir skaidrs, ka testu nespēj nokārtot. Taču tad šis kāds izvelk no maka naudas paciņu un iedod to eksaminatoram.

Tas jums un ģimenei, lai jaukas brīvdienas. Tam nav nekāda sakara ar šo eksāmenu. Ļoti labi, saka eksaminators. Tagad kārtojam testu.

Kāpēc šāda analoģija? Paskatieties šeit. Bila un Melindas fonds ir investējis desmitiem miljonus dolāru Pfizer kompānijā, Bilam pieder akcijas gan tur, gan BioNtech.

https://www.fool.com/investing/2020/09/24/4-coronavirus-vaccine-stocks-the-bill-melinda-gate/

Šo kompāniju sadarbībā izstrādātāvakcīna nesen tik apstiprināta UK.

To izdarīja MHRA aģentūra – pirmais regulators pasaulē, kas apstiprinājis kādu no šīm eksperimentālajām vakcīnām. Pat bēdīgi slavenais Dr.Fauči sākotnēji izteicās, ka briti ir pārāk sasteiguši šīs vakcīnas apstiprināšanu, bet tad par šo izteicienu atvainojās. Kas to būtu domājis?

Tagad atgriezīsimies 2017. gadā, kad Bila un Melindas fonds piešķīra MHRA aģentūrai 980 tūkstošu mārciņu, faktiski noslēdzot ar to finanšu darījumu.

https://www.gov.uk/government/news/mhra-awarded-over-980000-for-collaboration-with-the-bill-and-melinda-gates-foundation-and-the-world-health-organisation

Tad vēlreiz – vispirms Bils un Melinda pamatīgi investē Pfizer kompānijā. Pēc tam viņi uzdāvina britu zāļu apstiprināšanas regulatoram gandrīz miljonu mārciņu un saka – tas jums, atvaļinājumiem. Un tad šī aģentūra pēc 3 gadiem pirmā pasaulē apstiprina Pfizer kovid vakcīnu –tas, šķiet, ir kaut kāds Ginesa rekords kādas jaunas vakcīnas apstiprināšanā.

Protams, tas viss ir tikai kaut kāda jocīga sakritība un Bils nekad nav teicis, ka rūpīgs darbs ar vakcīnām var samazināt iedzīvotāju skaitu par 15%

Turklāt to, kas ir Pfizer, var aplūkot šeit – 20 gadu laikā tas ir samaksājis 4.7 miljardus dolāru par dažādiem pārkāpumiem, tai skaitā zāļu drošība, kukuļdošana, medikamentu reklāma, kas pārsniedz pieļaujamās dozas utt. Un nekas, mierīgi strādā tālāk. Acīmredzami, ka peļņa tam ir desmit reizes lielāka.

https://violationtracker.goodjobsfirst.org/parent/pfizer

Tā, lūk izskatās šī shēma. Kamēr valstu valdības sajūsmā spiedz par jauno vakcīnu un spriež par loģistikas problēmām, armijas iesaisti tās izplatīšanā un aizliegumiem nevakcinētiem, mēs redzam un saprotam, ka viss šis ir nekas cits, kā globāls noziedznieku kartelis, kurā iesaistītas milzu naudas un savstarpējās mahinācijas. Un ja kāds joprojām domā, ka visi šie ļaudis un korporācijas ir apvienojušies tāpēc, lai rūpētos par Jūsu veselību tad…stājieties rindā pēc Bila vakcīnas.

Un kā tad beidzās sākumā minētais braukšanas tests? Tas tika nokārtots. Pa ceļam tika sasistas vairākas automašīnas, nobraukti cilvēki, bet tests ir nokārtots un tiesības tika izsniegtas. Tieši tāda šodien ir Anglija un tādas ir visas valstis, kur Bils iestiepis savus naudīgos taustekļus.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s