Tu esi Radītājs.

Realitātes būvētāju Kults ir dzīvs un darbojas jau ļoti sen. Tas laika gaitā ir pieņēmis dažādas formas, bet tā uzdevums ir viens –radīt centrālo attēlu, lai novērstu uzmanību no patiesi notiekošā. Bet Tev ir jāizmaina sava apziņa, ja Tu gribi šo Kultu uzvarēt. Tev ir jāiemācās lasīt īstās ziņas starp tā uzburto ilūziju.

Lasi starp rindām, neskaties uz centrālo attēlu, bet vēro, kas notiek pa labi, pa kreisi, augšā un apakšā. Atceries, ka veikls iluzionists vienmēr Tevi piemānīs, ja Tu koncentrēsies uz to, ko viņš grib, lai Tu redzi. Bet patiesās darbības notiek veikli un nemanāmi. Tieši tāpat darbojas šis Kults. Centrālais attēls vienmēr tiek pasniegts kā īsts un būtisks.

Bet tas ir meli.Ja agrākos laikmetus varēja dēvēt par akmens, bronzas, vai renesanses laikmetiem, tad šis ir Dezinformācijas laikmets. Tas raksturīgs ar to, ka cilvēki gatavi noticēt reliģiju dieviem, neatklātiem vīrusiem vai viltus pandēmijām, bet nespēj saskatīt tiešu un atklātu sazvērestību, galdā noliktus genocīda plānus.Jo tas neatrodas centrālajā attēlā, uz to netiek fokusēta uzmanība. Tas notiek pa malām. Taču tad, kad Tu iemācies skatīties ar perifēro redzi, Tu sāc redzēt arī to, kas ir pa malām. Un tad Tu vari noķert veiklāko iluzionistu, bāžam rokas aiz piedurknes, jo Tu zini viņa trikus.Tieši tāpat tas ir Kulta uzburtajā viltus realitātē, kurā mēs šobrīd dzīvojam.

Ir nepieciešams izmainīt apziņas fokusu. Viņi saka, ka maskas un ierobežojumi strādā un glābj dzīvības, bet es saku, ja tie strādātu, tad tie būtu aizliegti. Tāpat, kā vēlēšanas. Bet kas rada realitāti? Tā ir apziņa. Un, ja Tu skaties uz centrālo attēlu, tad tas arī kļūst par Tavu realitāti, jo savas Tev nav. Bet Tu vari to izmainīt un visi kopā mēs varam izslēgt šo attēlu, pārtraukt tajā skatīties un radīt savu. Viss, ko tam vajag, ir atcerēties savu radošo uguni, iztēles un gara spēku.

Tagad iedomājies dažādus realitātes slāņus. Pirmais ir primitīva neapmierinātība ar notiekošo un Tu ikdienā konfliktē ar pārdevējiem, apsargiem par to, ka tie spiež uzvilkt uzpurni. Tas pārsvarā ģenerē negatīvas emocijas un tas viss aiziet tās pašas sistēmas uzturēšanai.

Otrais ir darbības, kas vērstas pret šo ierobežojumu pieņēmējiem lokālajā teritorijā – vietējās varas pārstāvjiem – protesti, parakstu vākšana, prasība uz diskusiju. Tas ir nedaudz augstāk, bet tik un tā nerisina galveno.

Trešais ir sapratne par to, ka vietējā vara tikai pilda augstāku globālu organizāciju instrukcijas.

Ceturtais ir zināšanas par to, kas veido ideoloģiju un piešķir resursus šīm organizācijām. Tas ir pietiekoši skaidrs redzējums uz notiekošo pasaulē. Taču tas vēl nav viss.

Ir vēl viens līmenis.Un tas ir pats galvenais – ārpus materiālās realitātes atrodas tas līmenis, kurš iedarbojas uz mums un veido savu scenāriju. Simboliski tas ir attēlots kā visu redzošā acs – tas ir ļoti spēcīgs okults simbols un vienlaicīgi arhetips cilvēku zemapziņā – Lielais Brālis vēro. Tā ir kvantu fizika, ka novērotājs ietekmē realitāti.

Un tāpēc meditācijas jeb domu triecienspēks ir vērsts tieši uz šo konstrukciju, graujot to un vienlaicīgi transformējot visu tās radīto kvazi-realitāti un scenārijus. Un tikai tad var sabrukt viss pārējais arī fiziskajā plānā.Kāpēc es to visu rakstu?

Jo ir diezgan daudzi cilvēki, kas jautā par minētajām meditācijām trešdienās 18-20 vakarā. Tāpēc, lai Jūs saprastu to, kā tās strādā un kas tiek darīts, kādā apziņas līmenī tas notiek, uz ko ir jāstrādā, kas ir šīs simulācijas jeb Matrices uzturētājs.

Ja tas ir saprasts, tad visi kopā var izteikt nodomus, kuri skan aptuveni tā.Es apvienojos ar savu Augstāko daļu, aktivizēju visu savu daudzdimensionālo esību, savienojos ar Māti Zemi un Kosmisko Saprātu. Un es esmu kā tilts, kurā plūst dzīvības un gaismas spēka enerģijas.

Es savienojos ar visiem tiem, kuri piedalās šajā kopējā gaismas darbā un aktivizēju savu nodoma spēku, visas gaismas un mīlestības enerģijas, ar kurām mēs visi piepildām visas tās konstrukcijas, apziņas formas, viņu radītos negatīvos scenārijus visai planētai un katram no mums, ar kosmisko dzīvo uguni sadedzinam šīs viltus realitētas radītājus, uzturētājus, šo visu redzošās acs konstrukciju, vienlaicīgi atņemot un pārradot gaismā un mīlestībā visus tam piešķirtos resursus. Tas ir mūsu, brīvo Zemes iedzīvotāju nodoms un tas tiek realizēts šeit un tagad.

Un tā vietā mēs radām savu realitāti ar nodoma spēku sev, savai valstij, visai planētai, kurā mīlestības principi ir visur esoši, bet visi tie, kuri vēlas mūs pakļaut un apzagt, ir pārradīti par kosmisko dievišķo pirmmatēriju.Protams, tas ir improvizācija par tēmu, bet šādam pasākumam ir liels spēks un, ja pietiekoši daudz cilvēku šādus nodomus izteiktu, tad attiecīgās konstrukcijas pārtrauc eksistēt. Uz tikšanos Kosmiskajā info laukā.

2 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s