Atšķirības starp īstu un viltus pandēmiju.

Īstas pandēmijas laikā ikviens cilvēks redz un zina, cik slimu cilvēku ir viņam visapkārt.Viltus pandēmijas laikā cilvēkiem to stāsta tikai mediji un tie ir stāsti par stāstiem.

Īstas pandēmijas laikā visas slimnīcas visās valstīs ir pārpildītas. Viltus pandēmijas laikā āŗsti strādā uz pusslodzi, gultas ir tukšas, slimnīcās nedrīkst filmēt, tās piepilda tikai pacienti, kas baidās no neesošas slimības.

Īstas pandēmijas laikā ir daudz mirušu cilvēku un tas atspoguļojas kopējā statistikā, tāpat, kā karš. Viltus pandēmijas laikā kopējā mirstības statistika nemainās un nav lielāka, kā iepriekšējos gados.

Īstas pandēmijas laikā politiķi dara visu iespējamo, lai nomierinātu cilvēkus. Viltus pandēmijas laikā politiķi un mediji dara visu iespējamo, lai cilvēkus tracinātu un biedētu.

Īstas pandēmijas laikā ikviens piedalās risinājuma meklēšanā, katra palīdzīga roka un ideja ir gaidīta. Viltus pandēmijas laikā vara un mediji ignorē un uzbrūk īstiem, godīgiem ārstiem un demonizē viņu centienus pastāstīt cilvēkiem patiesību.

Īstas pandēmijas laikā nav organizētas peļņas gūšanas iespēju. Viltus pandēmijas laikā kompānijas slēdz milzu līgumus un gūst fantastisku peļņu.

Īstas pandēmijas laikā ikviens pats dara visu loģiski iespējamo, lai tā ātrāk beigtos. Viltus pandēmijas laikā vara uzspiež bezjēdzīgus ierobežojums, neloģiskus lēmumus, nemitīgi maina politiku un likumdošanu, lai pēc iespējas attiecīgo stāvokli pagarinātu.

Īstas pandēmijas laikā cilvēki paši baidās saslimt un nomirt, tāpēc cenšas sevi aizsargāt no tādas iespējas. Viņi nav uz to jāpiespiež ar varu. Viltus pandēmijas laikā cilvēki baidās no soda par bezjēdzīgu likumu neievērošanu, sastopas ar policijas brutalitāti un sodiem.

Īsta pandēmija ir humanitāra katastrofa un cilvēki cenšas sadarboties kopā, lai to izbeigtu. Viltus pandēmija ir cilvēku uzbrukumi viens otram un cīņa par tualetes papīru.

Kā jūs domājat, kas šobrīd notiek pasaulē?

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s