Nanotehnoloģija vakcīnu ievadei?

Kā Jūs domājat, kas redzams vienā no šiem attēliem?  Izskatās pēc kaut kādas šausmu filmas, vai ne? Bet tā ir jaunākā Džona Hopkinsa universitātes izstrādātā nano tehnoloģija, kura paredzēta dažādu vielu ievadīšanai cilvēka ķermenī. Tam par iedvesmu ir ņemts parazītiskais tārps, kurš iegraužas ar zobiem mīkstajos zarnu audos. Un tā dotās universitātes zinātnieku grupa ir izstrādājusi šādu mikro ierīci zvaigznes formā, kura tieši tāpat spēj ieķerties cilvēka iekšējos orgānos un tad ievadīt attiecīgas ķīmiskās vielas.

Tās ir veidotas no metāla, ietītas siltumizturīgā parafīnā un to izmērs ir tikpat mikroskopisks, kā puteklim. Ar neapbruņotu aci šos nano-botus saskatīt un atšķirt no parastiem putekļiem ir grūti – vienā no attēliem ir demonstrēti to izmēri, kas patiešām izskatās kā putekļi uz šī paša testa kociņa.

Līdz ar to, paši pētnieki atzīst, ka šī ierīce spēj nonākt cilvēka ķermenī un ievadīt tur vajadzīgās vielas, viņam par to pat nenojaušot. Šeit var iepazīties ar minēto šedevru un to, ka tas ir jauns ‘zāļu administrēšanas jeb ievadīšanas veids’

https://advances.sciencemag.org/content/6/44/eabb4133

Kāpēc ir nepieciešams izstrādāt tādas tehnoloģijas un kā tās var pielietot?

Atcerēsimies būtisku lietu – pasaulē jūtami pieaug pretestība vakcīnām un jo īpaši šīm, jaunajām, eksperimentālajam vakcīnām, ar kurām vara visā pasaulē tā steidzas visus sašpricēt. Par to liecina aptaujas visa pasaulē, kuras vēsta to, ka šo vakcīnu riski neatsver ieguvumus. Bet jau 2019. gadā PVO pasludināja pretestību vakcīnām par TOP10 bīstamību pasaules veselībai.

Uzbrukumi vakcīnu pretiniekiem notiek visas frontēs – tiek runāts jau par kriminālatbildību tiem, kuri paši vēlas būt noteicēji par savu veselību un atsakās vai pat tikai izsakās negatīvi par šiem Farmas ražojumiem. Neskatoties uz to, tikai puse no aptaujātiem amerikāņiem būtu ar mieru vakcinēties pret kovidu – maijā tādi vēl bija veseli 70%.

Bet vēl bīstamāka tendence ir pašu medicīnas darbinieku vidū – tur vakcīnas piekrišana ir tikai 40%.

https://www.businesswire.com/news/home/20200902005706/en/Vaccine-Fear-Is-Next-COVID-19-Battleground-National-Survey

Tieši tāpēc arī Latvijā pirmos grasās vakcinēt tieši viņus. Un protams, ka visā pasaulē terora uzspiedējiem šī būs liela problēma. Taču šo problēmu var atrisināt ļoti vienkārši – visa pretestība vakcīnām neko nepalīdz, ja tās var ievadīt cilvēkam to nezinot. Tāpēc tagad atgriežamies pie augstāk minētās tehnoloģijas. Ir pilnīgi iespējams, ka to var pielietot tajos pašos testos un parauga ņemšanas laikā, bāžot degunā kociņu – tehnoloģija šobrīd ir izstrādāta un gatava darbam.

Protams, ka tas būtu gan nelegāli, gan absolūti amorāli, taču šobrīd globālie teroristi neapstāsies ne pie kā un ies līdz galam, jo šī ir viņu vienīgā un pēdējā iespēja ieviest savu teroru – tāpēc it nemaz nav jābrīnās par jebkādiem zemiskiem paņēmieniem – vakcīnas uzspiešana ar varu un atlikušo masveida testēšana, kas tikai pieņemas spēkā – ar to pilnīgi pietiek, lai iedabūtu cilvēkos šo draņķi un iesāktu tur vajadzīgos mutācijas procesus.

Turklāt jāatceras, ka vakcīnas uzdevums nav pasargāt no saslimšanas – tur ir runa konkrēti par iejaukšanos cilvēka gēnos, kas tikai ir maskēta aiz vakcīnas aizsega. Cik daudz attiecīgā ģenētiski modificētā RNS vajag, lai izsauktu šo reakciju, nav zināms – tāpēc pilnīgi pastāv iespēja, ka vajadzīgo daudzumu var ievadīt ar šo nano-botu palīdzību vienā testēšanas reizē. Tas, kāpēc visu valstu politiķi tik aktīvi iesaistās vakcīnu propagandā un Farmas interešu lobēšanā, ir ļoti vienkārši – pavisam atklāti tiek atzīts, ka ASV Kongresu Farma ir nopirkusi.

https://finance.yahoo.com/news/congress-big-pharma-money-123757664.html

Tāpat arī citu valstu politiķiem un vakcīnu propagandistiem ir savas daļas šajā biznesā un viņi ir tiešā labuma guvēji. Ņemot visu šo vērā, mums ir maksimāli jākoncentrē uzmanība, jācenšas izvairīties gan no šiem testiem, gan vēl jo vairāk no vakcīnām, jāuzdod jautājumi par tā visa drošību un vajadzību attiecīgajām iestādēm – jo kā mēs redzam, viss šis ir īsts, tehnoloģijas ir reālas un to izmantošana ir tikai laika jautājums.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s