Kovid vakcīna- sterilizācijai?

Noklausieties ļoti uzmanīgi šo interviju ar seru Džonu Bellu. Viņš ir Oksfordas universitātes profesors, viens no globālās vakcinatoru alianses GAVI biedriem un piedalās Astra Zeneca kompānijas vakcīnas izstrādē. Intervija ir par to, kad varēs gaidīt šīs vakcīnas praksē.

Aptuveni 1.45 minūtē viņš izsaka īpatnēju frāzi – “These vaccines are unlikely to completely sterilize a population – they are very likely to have an affect which works 60-70%.

Tātad teikums skan tā – šīs vakcīnas nesasniegs mērķi pilnībā sterilizēt sabiedrību, bet tikai uz 60%-70%.

Ko nozīmē šāds izteikums no paša vakcīnu izstrādātāja un medicīnas profesora? Ir divi veidi, kā to saprast – viens ir sterilizācija, ka dzīvniekiem vai arī cilvēkiem vairs nedzimst bērni.
Un ir otra definīcija – sterilizācija, tas ir process, kad vide tiek pilnībā atbrīvota no baktērijām un visa veida dzīviem mikroorganismiem. Tādu procesu pielieto gan medicīnā, gan mājsaimniecībās, taisot konservus. Taču vīrusi neskaitās dzīvie organismi, tapēc tos sterilizēt tādā veidā nevar.

Tagad padomāsim uzmanīgi – ja profesors izsaka tādu frāzi, tad ko nozīmē sterilizācija ar vakcīnām? Vai tas nozīmē vienu vai otru procesu? Ja ar šīm vakcīnām tiek ievadītas vielas, kuras sterilizē cilvēku tā, ka viņam vairs nevar būt pēcnācēju, tad tas ir tiešā veidā saistīts ar miljardieru sen izteikto depopulācijas ideju.

Ja vakcīna nogalina visus mikroorganismus, izņemot vīrusu, pret ko tā parezēta, tad tas ir pavisam dīvains process, jo organismā mīt milzīgs daudzums derīgo un labo mikroorganismu, bez kuriem tas vispār nespēj eksistēt – kas tad notiek, ja organismu sterilizē un tos visus iznīcina?

Tas nozīmē, ka organisms vienkārši iet bojā, nespējot pilnvērtīgi funkcionēt, ja zarnu traktā nav nepieciešamās mikrofloras. Vienādi vai otrādi, šāda frāze liek ārkārtīgi nopietni pārdomāt šīs sasteigtās vakcīnas patiesos nolūkus.

Vēl vairāķ – Pfizer kompānijas bijušais zinātniskās nodaļas konsultants Mike Yeadon un profesors Wolfgang Wodard ir parakstījuši petīciju Eiropas Medicīnas Aģentūrai ar prasību apturēt arī otras – Pfizer izstrādātās vakcīnas ieviešanu, pamatojoties uz to, ka tās sastāvā ir tā sauktais ‘spike proteīns’ ar nosaukumu syncytin-1 – tas ir ļoti svarīgs elements placentas veidošanai sievietes ķermenī. Ja vakcīna strādā tā, formējas imunitāte pret šo proteīnu, tas vienlaicīgi nozīmē to, ka sievietes ķermenis uzbrūk arī šim proteīnam un tas noved pie neauglības. Te ir viņu uzrakstītais dokuments. Domājam, mīļie cilvēki, kāpēc vara tik ļoti cenšas mūs visus vakcinēt ar šo substanci? Un jūs varat arī ieskatīties šā cilvēka – Džona sejā, acīs un padomāt, vai tur vispār ir kaut kas no cilvēka. Tieši tāpat, kā mūsu varas pārstāvjos.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s