Dāņu un ķīniešu pētījumi pret kovidšovu.

Pēdējās nedēļās ir tikuši publicēti vairāki ļoti būtiski pētījumi, kuriem pēc idejas būtu jāpieliek trekns punkts visam šim kovidšovam. Ja reiz mums tiek stāstīts, ka jābalstās uz zinātni, tad paskatīsimies, ko tad zinātne mums īsti saka.

Pirmais ir Dānijas masku pētījums, kurš tika pabeigts jau pirms vairākiem mēnešiem, bet to ilgstoši atteicās publicēt visi vadošie medicīnas žurnāli, taču tagad tas beidzot ir parādījies un amizantā kārtā to ir publicējis pat Latvijas vietējais medijs. To var izlasīt šeit – būtība ir tajā, ka masku nēsātāju grupa nekādi netika pasargāta no vīrusa izplatības.

Protams, šim pētījumam veltīta pamatīga kritika, jo tas esot aplūkojis tikai masku valkātājus, nevis tos, kurus šie masku valkātāji teorētiski varētu pasargāt, taču šie kritiķi ir tie paši, kuri pavasarī bez nekādām šaubām pieņēma pilnīgi no kosmosa pagrābtos Londonas Imperiālās koledžas simulētos miršanas grafikus un ieviesa lokdaunus tik daudzās valstīs, kuras līdz ar to sagrāva savas ekonomikas un mirstība tieši no šiem pasākumiem turpina likt par sevi manīt. Bet šī pilnīgā izgāzšanās nekādi netraucē atkal darīt to pašu. Protams, tajā nav nekāda veselā saprāta, jo terors tiek realizēts ne jau tāpēc, ka to prasa zinātne.

https://www.la.lv/danijas-zinatnieki-nav-atradusi-drosus-pieradijumus-ka-masku-valkasana-pasarga-no-covid-19

Tāpēc lielie pasaules mediji ne visai labprāt runā par šo pētījumu, drīzāk tie cenšas izmainīt tā jēgu, apgalvojot, ka esot jānēsā vēl vairāk maskas, – tieši tāpat, kā rīkojas mūsu valdība, saucot pēc vēl stingrākiem ierobežojumiem tieši tāpēc, ka tie nestrādā.

Bet ir vēl otrs, ne mazāk svarīgs pētījums. Tas ir no tās pašas Wuhan Ķīnā, kur saskaņā ar oficiālo versiju viss esot sācies. Šis darbs ir publicēts žurnālā Nature un tajā ir secināts, ka tā saucamie asimptomātiskie nēsātāji nav izplatījuši nekādu saslimšanu tālāk. Tika pārbaudīti gandrīz 10 miljoni cilvēku un atrasts, ka ‘asimptomātisko pozitīvo’ gadījumu vispār ir tikai 300, kā arī nav nekādu pierādījumu tam, ka tie būtu kādu inficējuši tālāk.

http://www.nature.com/articles/s41467-020-19802-w?

Padomājiet mirkli par to –visa lokdaunu un ierobežojumu, kā arī uzpurņu nēsāšanas vardarbīgā uztiepšana balstās tieši uz ideju par to, ka veselie nav veseli, bet ir asimptomātiski vīrusa nēsātāji un var to nodot tālāk – tieši tāpēc ir jāierobežo un jāuzbrūk tieši veselajiem, jāsēdina karantīnās visi un jāatņem cilvēktiesības visiem.

Tagad izrādās, ka tādā veidā nekāda inficēšanās patiesībā nenotiek, nedz arī uzpurņi kaut kādā veidā ierobežo vīrusa izplatību. Tikai vai tas interesē valstu valdības ,kuras sajutušas varas garšu un turpina teroru, par spīti absolūtai 0 zinātnes šajā sakarā, panākot tieši pretējo efektu visās sfērās? Pagaidām vēl ne, bet tāpēc jau visa Eiropa pamazām iedegas visai niknā pretestībā pret kovid fašistiem un viņu pseido zinātni.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s