Vācija pāri visam.

Vācieši ir atgriezušies. Un nē, tie vairs nav tie jaukie, pūkainie un ‘velkomisti’ – izdresētie pēckara vācieši. Tie ir citi vācieši – ‘mēs nezinājām, ka vilcieni ved uz koncentrācijas nomentēm’ un ‘mēs tikai klausījām pavēles’ – tie vācieši.

18. novembrī Vācijas parlaments apstiprināja likumu ar nosaukumu “Das Infektionsschutzgesetz” jeb “Infekciju aizsardzības likumu”, kurš formāli ļauj zem sabiedrības veselības aizsega ieviest  jebkādus ierobežojumus un atņemt visas cilvēku tiesības. To visu valdība tur darīja arī pirms tam – pavēlot visiem sēdēt lokdaunos, aizliedzot ceļot, savākties demonstrācijās, ielaužoties gan biznesa telpās, gan privātajās mājās, liekot visiem nēsāt uzpurņus, arestējot citādi domājošos. Bet tagad to visu ir leģitimizējis Bundestāgs, tas ir ierakstīts likumā.

Bet šis likums nekādā veidā nedrīkst tikt salīdzināts ar bēdīgi slaveno 1933. gada aktu, kas tieši tāpat ļāva nacistu partijai veikt jebkādas darbības, lai nodrošinātu “sabiedrības drošību” Toreiz tika arestēti visi nacistu konkurenti, ierobežotas visas pārvietošanās un vārda brīvības tiem, kuri neatbalstīja nacistu partiju. Viss ir tieši tāpat, Vācija atkal tiek izmantota, lai realizētu Reiha plānus, tikai planetārā mērogā un Pasaules Ekonomikas tēvs Klauss Švābs ir iepriekšējā Reiha izdzimums – nācis pasaulē tā ziedu laikos 1938. gadā, bet…

Saskaņā ar Vācijas valdības un vietējo mediju paziņojumiem, tam visam nav it nekāda sakara ar notikumiem 1933. gadā.

Vācu propagandai talkā nāk arī vietējā rebaltika – nu bet protams – lai visiem pavēstītu, ka jebkurš, kas iedomājas salīdzināt šo likumu un 1933. gada aktu, ir labējais AFD partijas ekstrēmists, neo nacistu konspirāciju teorētiķis, antivakseris –ezotēriķis un tā tālāk. Vārdu sakot, radikālis un terorists, kā mums nupat tiešā tekstā paziņoja Rebaltikas ‘domu policijas’ priekšniece. Jau ir iznācis viņu spriedums par šo tēmu, ka Vācijā viss ir kārtībā.

Lai protestētu pret šo likumu, desmitiem tūkstoši cilvēku izgāja ielās, daudzi nesa sev līdzi Vācijas Konstitūciju jeb Grundgesetz, kuru parlaments ar šo likumu faktiski ir atcēlis. Viņus sagaidīja tūkstošiem policistu, kuri paziņoja, ka šī demonstrācija ir nelegāla, jo daudzi tajā nenēsāja uzpurņus, viņi piekāva un arestēja simtus cilvēku un pārējos aukstā rudens dienā apšļāca ar strūklām no ūdens metējiem.

Vācu mediji  – kuri ir pilnīgi objektīvi – nevis Gebelsa patiesības ministrija, attēlo šos protestētājus kā ‘korona noliedzējus’, labējos ekstrēmistus, sazvērestību teorētiķus, neonacistus un antivaxxerus, kuri vienkārši saņēma pēc nopelniem.

Arī Berlīnes policijas runas persona – un tai nav nekādas līdzības ar Gestapo – paziņoja, ka ūdens metēji tikuši lietoti tikai, lai ‘pakaitinātu’ cilvēkus, nevis šļāktu tiem ūdeni pa tiešo, jo tomēr starp viņiem esot bijis daudz ‘korona noliedzēju’ bērnu.

Bet Vācijas valdība, mediji, dažādi ‘inteliģentie’ un visi citi, kas vēlas saglabāt savas vietas sistēmā, aizvien agresīvāk sāk apzīmēt ‘korona noliedzējus’ kā problēmu. Tā pati retorika vērojama arī pie mums. Jo šie noliedzēji izplata baumas, kas apdraud sabiedrības veselību un netic tam, ka vīruss ar 99.7% izdzīvošanas rādītāju, kuru lielākā daļa vispār nekad nav ne jutuši, ne par to vispār kaut ko zinātu, ja ne mediju histērija, ir iemesls pandēmijai, planētas ekonomikas sagraušanai un visu cilvēktiesību atņemšanai. Nu netic viņi tam. Un vēl viņi staigā apkārt bez uzpurņa, grib elpot svaigu gaisu un tas viss rada milzīgu problēmu varas iestādēm, kuras nekādi nespēj pārliecināt sabiedrību, ka tai uzbrukusi apokaliptiska sērga.

Viņi arī meklē un publicē zinātniskus faktus, kuri apgāž kovida afēru pašos pamatos, meklē iespējas nepieļaut varas iestādēm pārņemt totālu varu savās rokās un atcelt valstu Konstitūcijas. Vārdu sakot, rīkojas pilnīgi cūciski.

Par spīti tam, ka gan vācu, gan visu citu valstu valdības un to mediji cenšas demonizēt visus, kuri nepakļaujas ‘jauno normālo’ doktrīnai, “koronas noliedzēju’ kustība pieņemas spēkā, ne vien Vācijā, bet visur Eiropā. Protams, ka Fāterlandei..emm, Vācijai, jāpieņem stingrāki mēri  -šis infekcijas likums tai ļaus īstenot kaut kādu risinājumu.. endlosung..nē, tam nekāda sakara nav un nevar būt!

Bet ļaut kādam apšaubīt Reiha.. tas ir, Vācijas absolūto varu nedrīkst, ne jau tādas sērgas laikā. Varam iedomāties, ka līdzīgi kā toreiz, tā arī tagad tiks izveidotas īpašas Zonderkommando..ak jel, nē. Īpašas komandas, kuru uzdevums būs tikt galā ar nepaklausīgajiem. Un process jau notiek  -alternatīvās ziņu platformas tiek slēgtas, tiešraižu laikā pie kovid skeptiķiem ielaužas policisti, pat advokāti tiek nogādāti psihiatriskajā slimnīcā, jo kāds no tiem iedrošinājās uzsākt tiesvedību pret Reihu.

Un tā tas ir – totalitārisms ir totalitārisms, vienalga kādā formā un veidā, vai uniformā. Tieši tāpat, kā savulaik jezuītu ordeņa biedri deva absolūtas paklausības zvērestu savam mestram, kā SS ieroču vienības zvērēja fīreram, tā arī šodien sarunās ar pašvaldības policistiem var dzirdēt frāzes  – es neesmu cilvēks, bet amatpersona, pildu likumus, aizstāvu varu. Tas viss ir dzirdēts simtiem reižu un zem šī attaisnojuma pastrādāti šaušalīgākie kara noziegumi cilvēces vēsturē.

Dīvaini ir tikai tas, ka vēsturē viss šis atkārtojas atkal un atkal, vēl ir dzīvi tie, kas piedzīvoja tā Reiha šausmas, bet tas notiek mūsu acu priekšā kārtējo reizi un cilvēki kā apmāti atsakās saskatīt to un pamācīties kaut neseno vēsturi, pie kā tas noveda un kā tas beidzās.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s