Klimata lokdauni?

Visiem tiem, kuri joprojām domā, ka viss notiekošais ir tikai ‘maskas uz 5 minūtēm’ un atliek tikai paklausīt varas kovida reklāmas rullīšiem ‘uzpurnis, 2 metri un telefons’, lai mēs visi kopā apturētu ‘vīrusu’, kura nemaz nav – iepazīsimies ar globāla mēroga domāšanu un punktu savilkšanu laikā un telpā. Tas ir tas, par ko es runāju arī savā intervijā 19. novembrī.

Tas mūs atkal atgriež pie jautājuma par to, cik liels tad īsti ir Lielais Restarts? Pamazām nāk gaismā visi šie plāni un tos neviens neslēpj, viss ir atklāti pieejams. Atliek tikai savilkt visu kopā.
Ir jāatceras, ka nekur nav pazudusi arī Tunbergas afēra jeb karš ar klimatu – tas bija Lielā Restarta ievads. Un tāpēc šī gada 22. septembrī iznāca šāds raksts, kura autore ir Mariana Mazzucato – Londonas Universitātes ekonomisko inovāciju profesore.

Tas, ko viņa pavēsta pasaulei, ir viena no ļoti būtiskām Lielā Restarta sastāvdaļām. Tā būtība ir tajā, ko nesen izteica arī princis Čārlzs. Ja šogad valstis ieviesa lokdaunus kovida apkarošanai, tad tuvākajā nākontē tas pats būs jādara, lai karotu ar klimatu.

Saskaņā ar globalizatoru propagandu, cilvēce vairs nespēj tikt galā ar vīrusiem, valstu pilsoņi nespēj būt atbildīgi par savu veselību un to informāciju, ko viņi uztver, tāpēc ir nepieciešama steidzama iejaukšanās privātajās dzīvēs. Vēl vairāk – arī planēta nespēj sevi regulēt un tāpēc ir steidzami vajadzīga dramatiska iejaukšanās arī šajos procesos, pilnībā ierobežojot arī cilvēku ikdienu.

Zem klimata lokdauna valdības aizliedz personīgo automašīnu lietošanu, sarkanās gaļas ēšanu, ievieš drastiskus ierobežojumus enerģijas lietošanā – piemēram, atļauj izmantot elektrību tikai dažas stundas dienā. Tā kā ir pilnībā jāaptur fosilās enerģijas izmantošana, tad gluži loģiski, ka ar ‘zaļo enerģiju’ vairāk arī nesanāks.

https://www.project-syndicate.org/commentary/radical-green-overhaul-to-avoid-climate-lockdown-by-mariana-mazzucato-2020-09

Un tāpēc ir nepieciešams Lielais Restarts, ‘zaļā ekonomiskā transformācija’, kurā cilvēkam nekas vairs nepieder, bet viņš ir laimīgs. Tas ir risinājums, ko piedāvā IV industriālā revolūcija, biedējot ar tādu pašu bubuli, kāds ir šis vīruss – klimata afēra un kovidšovs ir vienas monētas abas puses. Tieši tāpat, kā ‘globālā sasilšana’ medijos tikai nomainīta uz ‘klimata izmaiņām’, tā arī kovida briesmīgā mirstība tika nomainīta uz ‘saslimstības izplatību’. Jo arī mediji saprot, ka nav iespējams iebarot tik atklātus melus, kā tas bija sākotnēji ar abām šīm afērām, tāpēc ir jāpamaina taktika.

Cita starpā, gaļas lietotājiem tiek piedāvātas alternatīvas – 3D printētas kotletes. Ar šādu iniciatīvu nākusi klajā Izraēlas kompānija Redefine meat.

https://www.foodnavigator.com/Article/2020/06/30/Redefine-Meat-launches-3D-printed-steak-This-is-the-start-of-a-new-era-in-alternative-meat#

Otrs variants ir siseņi. Jau vairākus gadus ēdamo siseņu ideja tiek izplatīta ‘zinātniskajā’ un mediju pasaulē, kā laba un derīga, šajā industrijā tiek ieguldīti lieli līdzekļi un attīstās siseņu fermas, tādas bija ASV jau 2015. gadā.

https://www.theatlantic.com/health/archive/2015/09/americas-cricket-farmers/406843/

Bet šogad tiek plānots atzīt insektus par ēdamiem arī ES – aprīlī bija raksts par to, bet es šobrīd nezinu, cik tālu šis process ir aizgājis.
Apmēram šādi īsumā izskatās dzīve ‘jaunajā normālajā’ kas sākas ar 5 minūtēm maskās. Nekādu automašīnu, privātā īpašuma, piemājas dārziņu – ēdīsiet pārtiku no printeriem vai siseņus. Protams, visiem jābūt vakcinētiem un paklausīgiem.

Viscaur šajos rakstos ir jaušama skaidra doma – nekādas atgriešanās pie vecā normālā nebūs, jo tā ir izdomājuši restartisti, bet tai pašā laikā viņi runā par to, ka šis kovidšova radītais logs viņu plānu realizācijā ir neliels un var ātri aizvērties.

Tāpēc mums ir jādara viss, lai tas aizveras un to nav iespējams atvērt vairs nekad. Citādi Klauss Švābs jau ir piemērojis sev vispasaules imperatora kostīmu un izskatās gluži kā melnais priesteris no Zvaigžņu kariem.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s