Kovids un depopulācija.

Domājat, ka tā ir atkal kārtējā sazvērestības teorija un labie zēni no miljardieru kluba to vien domā, kā rūpēties par Jūsu veselību? Ja tas tā būtu, tad viņi jau kopš 19. gs nenēsātos apkārt ar savām planētas pārapdzīvotības teorijām un veidiem, kā atbrīvoties no liekajiem ubagu miljoniem, kuriem viņu izplānotajā kapitālisma piramīdā nav vietas un tie tur neienes nekādu labumu.

Un tagad viņi to ir atraduši – tas ir kovid. Taču nebūsim tik naivi – tas nav pats ‘vīruss’ – tas nevienu īsti nenogalina un ne jau miljonus – tas ir vajadzīgs globālas histērijas izraisīšanai un lokdaunu ieviešanai. Un tā nebūs tik daudz arī vakcīna, lai gan tās ietekme un organisma destrukcija, izmainot DNS, būs ilgtermiņā potenciāli nāvējoša un savu artavu kopējā plānā ienesīs. Bet jau šobrīd darbojas pavisam citi un daudz efektīvāki mehānismi– tas, kā notiek mazā un vidējā biznesa slēgšana un izpostīšana Rietumos, mums daudziem ir redzams, bet lielākā daļa joprojām cer uz kaut kādu varas žēlastību, ja nēsās uzpurni un ievēros visas komandas –, nē draugi, Lielais Restarts neparedz privātīpašumu vispār. To ņemiet vērā un jo ātrāk, jo labāk.

Taču tas, kas notiek Rietumos, ir sīkums salīdzinot ar to milzīgo katastrofu, kas kovidšova ietekmē notiek 3 pasaules valstīs. Nesen ir iznācis Starptautiskās Migrācijas organizācijas ziņojums, kurā šī katastrofa tiek aprakstīta. Un tur ir pateikts, kā kovidšovs atstāj ārkārtīgi negatīvu iespaidu tieši uz pašiem nabadzīgākajiem planētas iedzīvotājiem, bet ne jau tāpēc, ka viņi mirtu no kovida. Tas ir sociāli – ekonomiskais trieciens, kurš ir daudzkārt lielāks, kā pati slimība jebkad varētu būt. Tie, kas jau pirms plāndēmijas atradās uz izdzīvošanas sliekšņa, tagad piedzīvo pilnīgu iznīcību. Un tas notiek tāpēc, ka viņiem tiek ierobežota mobilitāte ēdiena meklējumos – citiem vārdiem sakot, lokdauni un migrācijas ceļu bloķēšana neļauj miljoniem viesstrādnieku doties savos ierastajos sezonas darbos ārpus savas teritorijas, līdz ar to izsīkst arī tā naudas plūsma, ko viņi varēja nopelnīt un atsūtīt savām ģimenēm. Plāndēmijas efekts uz šo pārvietošanos ir bezprecedenta un tas apdraud visas globālās vienošanās, tai skaitā Migrācijas paktu.

Dažādi ierobežojumi ir tikuši ieviesti 220 pasaules valstīs, tas ir apturējis pārvietošanās brīvību starp šīm teritorijām, iespējas nopelnīt un līdz ar to apmierināt savas dabiskās vajadzības. Tas tiešā veidā skar 164 miljonus migrējošo strādnieku, kuri arī pirms tam strādāja maz apmaksātus sezonas darbus bez nekādām sociālām garantijām un viņi ir pirmie, kuri šādas krīzes apstākļos pazaudē visus ienākumus. Arī pati sezonālā lauksaimniecība ir cietusi lielus zaudējumus, ir izjauktas loģistikas ķēdes un līdz ar to produkti nav pieejami vietējos tirgos. Ziņojums brīdina, ka bez attiecīgiem ienākumiem līdz ar to bez iespējas sevi apgādāt ar ēdienu var palikt 800 miljoni visā pasaulē – tādā veidā globālās elites pārtrauc viņu dzīvības līniju ar kovidšovu. Tas ir mākslīgi izraisīts bads vēl nepieredzētos apmēros.

Tāds ir kovidšova afēras vēriens un tāds ir apzināts genocīds pret šiem cilvēkiem, kurā piedalās visu valstu valdības, kas ievieš šos ierobežojumus. Līdz ar to elites mērķis samazināt planētas populāciju par dažiem miljardiem un pirmkārt atbrīvoties no šiem nabadzīgajiem, kā arī no vecākā gada gājuma cilvēkiem, par kuriem Klauss Švābs savās monogrāfijās skaidri izsakās kā par lieku slogu kapitālisma sistēmai, tiek mērķtiecīgi realizēts.

Tas, ko šeit redzam mēs, pakāpeniska biznesu aizvēršana un sodīšana par vēlmi elpot gaisu un apgādāt savas ģimenes, ir nākošais solis šajā plānā – ar Rietumniekiem varbūt būs grūtāk, jo šeit cilvēki vairāk pieraduši pie kaut kādām tiesībām, privātīpašuma – kāds varbūt atjēgsies tikai tad, kad pie viņa lauzīsies iekšā policija ar nodomu likvidēt un apturēt ienākumu avotu. Tie, kas strādā uz sistēmu, tiem pagaidām tas ir vienaldzīgi. Taču arī viņu laiks nav ilgs – tāpēc pēdējais laiks mosties un aptvert šīs afēras un globālās katastrofas patiesos apmērus. Bet viss sākas ar maskām.

https://www.wfp.org/news/coronavirus-could-push-more-people-move-out-necessity-hunger-surges-among-migrant-and

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s