AstraZeneca vakcīna – gēnu inženierija.

Nesen presē izskanēja sajūsmas spiedzieni par 90% efektīvo Pfizer vakcīnu. Cilvēkiem droši vien radās priekšstats par to, ka 90% no sašpricētajiem nekad nesaslims ar kovidu, bet tur runa ir par pavisam ko citu – šo vakcīnu efektivitātes mērs vispāŗ nav nodrošināt nesaslimšanu, bet tikai atvieglot maigos un vidējos simptomus – respektīvi, teorētiski tā skaitās sekmīga, ja jaunam un veselam cilvēkam, uz ko tie izmēģinājumi tiek veikti, samazinās simptomi un dati vispār ir tikai no 94 cilvēkiem.

Tas, kā viņi grasās dabūt šo vakcīnu cauri, ir kārtējā afēra visu šo afēru ķēdītē. Bet šodien aplūkosim vēl kādu vakcīnu, ko mums piedāvā cita kompānija – AstraZeneca. Tā pati, kuras testēšana uz cilvēkiem nesen tika pārtraukta vairākas reizes nopietnu blakusefektu dēļ un viņiem arī nomira viens cilvēks – brīvprātīgais testētājs. Taču tas netraucē procesam it nemaz. Tā vietā presē jau parādās atklātas ziņas par to, ka vakcīnām būs šie blakus efekti 3 dienas, vai ilgāk un uz to ir jāgatavojas, jo tas nozīmē, ka vakcīna strādājot.

Lai saprastu to, kas zināms par šo konkrēto vakcīnu ar nosaukumu ChAdOx1 nCoV, es reģistrējos tādā portālā research square, kur tiek publicēti visādi pusgatavi zinātniski pētījumi.

https://www.researchsquare.com/article/rs-94837/v1

Un tur var izlasīt nedaudz par to, kas šī vakcīna ir pēc būtības. Uzmanība jāpievērš diviem vārdiem. Pirmais ir ‘recombinant’ Ko tas nozīmē?

To var izlasīt parastajā vikipedia, nekur tālu nav jāmeklē. Rekombinētās molekulas ir laboratorijas apstākļos veidotas no dažādiem avotiem kopā saliktas mākslīgas molekulas, kuras citādāk nav sastopamas dabiskajā genomā.

https://en.wikipedia.org/wiki/Recombinant_DNA#:~:text=Recombinant%20DNA%20(rDNA)%20molecules%20are,be%20found%20in%20the%20genome.

Tā ir gēnu inženierija, par ko es brīdināju jau sen – šīs vakcīnas satur ģenētiski modificētu tā sauktā kovida vīrusa materiālu, par kuru cilvēcei nekas nav zināms, izņemot melu medijus un to rakstus. Tādas substances izmainīs paša cilvēka ģenētiku, liekot pašām šūnām ražot vīrusu un tad uzbrūkot tam. Tas ir pirmais solis ceļā uz Klausa Švāba idejām par to, ka nepieciešams izmainīt priekšstatu par to, kas vispār ir cilvēks kā Dabas veidots organisms un bioloģiska būtne – ir pienācis laiks modificēt mūs tā, kā to vēlas miljardieri. Paturiet to prātā.

Un otrs jēdziens ir MRC5 šūnas. Tās ir no 14 nedēļas veca abortēta bērna plaušu šūnām iegūts materiāls, kuru kopš 1966. gada izmanto vakcīnu ražošanas procesos.

https://en.wikipedia.org/wiki/MRC-5

Arī tas tur figurē. Tādā veidā mēs varam gūt priekšstatu par to, ar kādām vakcīnām mūs grasās aplaimot valdība.

Bet viss taču sākās ar maskām uz 5 minūtēm, vai ne?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s