Vakcīnu propagandas shēma. Kā tas notiks.

Ja jūs balsojat par tirāniem, tad jums pienākas tirānija. To drīzumā sev atklās arī visi tie miljoni guļošā Džo fani, kuri patiešām par viņu balsoja, gadījumā, ja šis onkulis tomēr nonāks Baltajā namā.

Baidena komandā jau ir izveidota tā saucamā kovida brigāde, kura aicina slēgt visu valsti uz mēnesi un vairāk, pilnībā sagraujot vēl esošo ekonomiku un radot vēl papildus bezdarbnieku miljonus. Tāpat balsošana par demokrātiem nozīmē vispārēju uzpurņu režīmu visā valstī. Komandā ietilpst arī Luciana Boio – ar CIP saistīta operatīvā darbiniece, kura ir viena no autorēm jau jūlijā publicētajam dokumentam, kura nelielai apskatei veltīts šis raksts.

Tas pēc būtības ir kovid vakcinācijas stratēģijas jeb propagandas instruments, kas diezgan sīki aplūko iespējamās taktikas, kuras jāpielieto, lai iedabūtu cilvēkos šīs eksperimentālas vakcīnas.

Aplūkosim interesantākās tēzes. Galvenā doma, kas caurstrāvo šo ziņojumu, ir dažādas mārketinga stratēģijas, kā izmainīt cilvēkiem domāšanu uz to, ka viņi piedalās kā aktīvi dalībnieki kādā svarīgā procesā, kurš ‘glābj dzīvības’. Īpaša uzmanība pievērsta dažādām krāsainām minoritātēm.

Tā kā cilvēkos pieaug pretestība gan kovidšovam, gan vakcinācijai, ziņojums iesaka savienot vakcinācijas programmu ar citām sociālās drošības programmām – respektīvi, ēdienu taloniem un īres maksas atvieglojumiem – ASV melnie un citi krāsainie nabagi pārsvarā dzīvo tikai uz šīm programmām. Tāpēc priekš viņiem risinājums ir ļoti vienkāršs – neesi vakcinēts, nevari pretendēt uz pārtiku un apmaksātu dzīvesvietu.

Tāpat tiek uzsvērta nepieciešamība reālajā laikā uzmanīt, kurš vakcīnu ir saņēmis, kā arī tiek runāts par vajadzību izstrādāt katrai iedzīvotāju grupai atsevišķu pieeju, ņemot vērā to kultūras tradīcijas, lai uzrunātu viņus ar mediju un ‘influenceru’ palīdzību. Tajā skaitā vakcīnu propagandā jāiesaista Holivudas slavenības.

Ziņojums pat atzīst, ka melnie un citas minoritātes ir tikušas pakļautas valdības meliem un izmantoti kā eksperimentu trusīši dažādām programmām, kas saistītas ar veselību, tāpēc tagad viņu uzticību būs grūtāk iemantot. Kas par atklāsmēm!

Protams, viss neapstājas pie melnajiem un krāsainajiem viņu getto rajonos – nākamie vakcinatoru mērķi ir veikali, skolas, darba vietas, veco ļaužu pansionāti – visur tur vakcinācijas smadzeņu skalošanai jāpievērš īpaša uzmanība un ja kāds vēl atsakās vakcinēties, tad pie tāda var noorganizēt arī mājas vizītes.

Respektīvi, šī ziņojuma autori izrāda satraukumu ne jau par cilvēku veselību vai pašu vīrusu, bet tieši par to, ka viņu paredzētā vakcinācijas kampaņa var neizdoties, ja pie tās netiek īpaši strādāts un tāpēc ir nepieciešami visi šie pasākumi, sociālā inženierija, īpaša pieeja katrai sociālai grupai, kā arī ierobežojumi tiem, kas atsakās sevī ievadīt eksperimentālās vakcīnas. Kā teiks ziņojumā – tāda pieeja, ka ‘mēs uzbūvējām un viņi atnāks paši”, šajā gadījumā neder.

Un viņus var saprast – šajā afērā ir ieguldīti tik daudz triljoni, ka Lielā Farma vienkārši nevar pieņemt to, ka kaut kāds ‘cilvēciskais faktors’ vai bažas par savu veselību, špricējot pilnīgi nezināmas substances un DNS izmainošas vielas, var nojaukt šo plānu un jau saskaitīto peļņu.

Tāpēc arī ir izstrādāta rūpīga stratēģija, kā šo plānu realizēt un mēs visi to jutīsim ātri vien, īpaši, ja sāks strādāt Baidena brigāde – tad ASV kļūs par totālu kovida un vakcīnu teroru uzspiedošo valsti visai pasaulei, tā kā lielākā daļa valstu pārvaldes tiešā veidā kalpo tieši šim pašam Kultam.

Domājams, ka šo pašu stratēģiju izmantos arī visas citas valstis, izmantojot cilvēku atkarību no sistēmas, dažādiem būtiskiem pakalpojumiem, nerunājot jau par iespēju pārvietoties pāri robežām – arī valsts iekšienē atņemot iespējas apmeklēt noteiktas darba vietas, vai pat veikalus, veikt dažādus maksājumus un citas lietas, nekādu problēmu nebūs ieviest to, ko visiem sajūsmā nupat izziņoja Viņķele. Protams, atliek jautājums, vai  ziņojuma autoru bažas par cilvēcisko faktoru un iespējam tam visam nenostrādāt ir vai nav pamatotas.

Bet uz šo jautājumu mums katram jāatbild sevī.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s