Trampa trumpis.

Jā, kas tas īsti ir? Ir daudz visādu versiju, ko tad viņš ar savu komandu ir plānojis un ko ir darījis, vai patiešām viss notiekošais ir lamatas demokrātiem un visiem tiem, kuri pasteidzās un sevi izgaismoja, apsveicot neesošu prezidentu Džo?

Man personiski nav zināmas tik smalkas detaļas par to, vai biļeteni patiešām bija vai nebija iezīmēti ar ūdenszīmēm, blokchain tehnoloģiju un tamlīdzīgi, par ko daudzi ir lasījuši un tamlīdzīgas lietas. Taču Melānija 3. novembrī bija uzvilkusi kleitu ar block-chain simboliku.

Ja tic tam, ko saka Q, tad tam visam ir liela nozīme un viņi šīs detaļas regulāri izķidā. Vismaz par kaut ko saķēdētu šī kleita liecina gan – varbūt, ka ar to arī sākās demokrātu ķeršanas operācija.

Bet droši zinu to, ka ASV prezidents notiekošajam gatavojās jau vairākus gadus. Un to var atrast oficiālajos avotos un visu var pārbaudīt. Un lūk – šeit ir viņa 2018. gada izdotā direktīva federālajām valdībām par darbībām un sankcijām pret ārvalstu iejaukšanos vēlēšanu sistēmā un visām personām, kas tajā piedalās.

https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/executive-order-imposing-certain-sanctions-event-foreign-interference-united-states-election/

Tur ir noteikts, kādos termiņos jāveic izmeklēšana un šim likumam ir augstāks spēks par visu štatu likumiem, to var atcelt tikai Augstākā tiesa.

Kāds sakars ir demokātiem ar ārvalstu iejaukšanos? Tak jau tāds, ka Baidena dēlēns iesaistījies korupcijā Ukrainā un Ķīnā, balsošanas mašīnas Dominion piegādājusi Kanādas kompānija un visi tie, kas steidzās bučot Džo, kuru neviens vēl nav ievēlējis, tieši tāpat piedalās valsts apvērsumā un saskaņā ar šo direktīvu var tikt apzīmēti par ārvalstu interventiem.

Un otra lieta ir stratēģiskā plānošana – tad, kad 2000. gadā Augstākā tiesa izšķīra prezidentūru par labu Bušam Jr., viņa komandā, kura pārstāvēja tiesā Bušu un arī uzvarēja, bija tie trīs cilvēki, kas redzami CNN rakstā. Neil M. Gorsuch, Brett M. Kavanaugh un Amy Coney Barrett.

Un tieši tos pašus 3 cilvēkus Tramps ir iecēlis Augstākās tiesas sastāvā savas prezidentūras laikā – divus jau 2018. gadā, bet Amiju Barett burtiski pirms vēlēšanām šī gada oktobrī.

Sakiet vēl, ka viss šis nebija plānots un zināms jau ilgi, pirms to iedomājāmies mēs paši?

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s