Tramps pāriet uzbrukumā.

Kā jau daudzi būs sapratuši, vismaz tā tam vajadzētu būt, ka patreiz notiekošais ASV nebūt nav cīņa starp diviem kandidātiem. Tā tas bija agrāk, kad ASV pieturējās pie kopumā vienotas politikas un nebija īpašas nozīmes, kuras partijas kandidāts uzvar. Šeit cīņa ir pavisam citos līmeņos – tā nav tikai pašu amerikāņu cīņa par vismaz kaut kādu caurspīdīgumu un godīgumu, vārda brīvību un vispār veselo saprātu kā tādu – patreiz notiekošais ir cīņa globālā mērogā un tas skar nebūt tikai ASV, bet mūs visus – ja tiek pieļauta tāda mēroga afēra bez vainīgo sodīšanas, tad visu pasauli pārņem noziedzīgi grupējumi, kuri var darīt, ko vien vēlas.

Lai tas nenotiktu, Trampa administrācija veic visus iespējamos gājienus, lai izgaismotu šo masīvo afēru. Nupat tika atlaists no amata Aizsardzības ministrijas sekretārs Marks Espers.
Un tagad ilgi klusējošais ASV ģenerālprokurors ir devis uzdevumu sākt izmeklēšanu visas valsts mērogā, lai atklātu iespējamo krāpšanos vēlēšanās. Vienlaicīgi ar to atkāpās vēlēšanu noziegumu izmeklēšanas departamenta prokurors Ričards Pilgers.

Viņa paziņojums adresēts visiem prokuroriem, Tieslietu departamenta kriminālo, civilo, nacionālās drošības nodaļām, kā arī FIB direktoram.

“Tagad, kad balsošana ir noslēgusies, ir ‘butiski, lai amerikāņu tauta var uzticēties tam, ka vēlēšanas notikušas tādā veidā, kas atspoguļo patieso vēlētāju gribu”

Šis viņa rīkojums nāca pēc 39 republikāņu parakstītas vēstules ar prasību atļaut Tieslietu departamenta resursiem izskatīt materiālus par balsošanas pārkāpumiem visā valstī un īpaši dažos atslēgas štatos. Tajos Trampa komanda jau ir iesniegusi prasības tiesās.

Tāpēc iejaukšanās ASV vēlēšanu sistēmā, paziņojot par uzvarētāju Baidenu un mediju izsludinātā histērija šajā sakarā, kopā ar daudzu valstu līderu apsveikumiem ir, maigi sakot, pārsteidzīga. Patiesībā tas nozīmē piedalīšanos valsts nodevībā un apvērsumā, ko šobrīd cenšas veikt demokrātu partija.

Tā kā piesprādzēsimies, mūs gaida daudz interesantu notikumu – vietējie mediji ar savām viltus ziņām par Džo arī kārtējo reizi skaidri demonstrē to, kas tie patiesībā ir.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s