Kas notiek, ja paliek Džo?

Kamēr notikumi saistībā ar ASV prezidentūru rit savu gaitu, es gribēju padalīties ar savām pārdomām un sapratni par to, kas notiek tad, ja kaut kādā mistiskā veidā par prezidentu tomēr kļūst Džo.

Patiesībā no globālās politikas viedokļa tam nav tik liela nozīme, kā varētu domāt. Varētu teikt vēl tiešāk – jebkurā gadījumā šis Kults ir zaudējis un tiks likvidēts. Tikai Trampa uzvaras gadījumā tas notiks vienā veidā, bet Baidena uzvaras gadījumā citā veidā. Ko es ar to domāju?

Skatieties – ja uzvar Tramps, tad viņa nodoms ‘susināt purvu’ ir visiem zināms kopš 2016. gada inaugurācijas runas, kurā viņš deva solījumu atbrīvot Ameriku no šī korporatīvā tumšo spēku Kulta, kas pārņēmis gan pašas ASV, gan tā taustekļi stiepjas visā pasaulē, mūsu valsti ieskaitot- tikko Jūs visi labi redzējāt, kas ir tie, kas nadzīgi slavina Džo par uzvarētāju un līdz ar to pasludina sevi par Kulta kalpotājiem.

Tad viss rit savu gaitu – turpinās demokrātu atstādināšana no atslēgas amatiem valstī, bērnu tirdzniecības tīkla graušana, kriminālo darījumu izgaismošana un viss pārējais – vienlaicīgi sarūk arī Kulta ietekme pasaulē un ļoti cerams, ka arī kovidšovs. Tas būtu mierīgākais, patīkamākais un harmoniskākais scenārijs visai planētai, kad skaidri uzvar godīgums un ASV tēls netiek pilnībā diskreditēts, kaut gan tas jau faktiski var būt arī neatgriezeniski jebkurā gadījumā. Bet tā nav mūsu problēma.

Bet kas notiek tad, ja paliek Džo? Tad sāk darboties citi mehānismi. Atcerēsimies, ka šī pretstāve starp Trampu un Džo pirmām kārtām ir sadursme starp globālistiem un valstiskajām elitēm jeb ‘deep state’. Tāpēc protams, ka globālisti ar savām globālajām iespējām nevar zaudēt valstiskām elitēm, ja arī kādu brīdi tām šķiet, ka ir uzvarējušas.

Pašos pamatos sadursme ir tajā, ka globālisti vēlas likvidēt Pax Americana – tas ir savu nokalpojis un ASV laiks kļūt par parastu valsti bez globālas ietekmes. Tur ir vajadzīgs restarts un ekonomikas savākšana bez ārdīšanās pa visu pasauli. Tieši to paveikt atnāca Tramps – un tam izmisīgi pretojas ‘deep state’, tā kā negrib pazaudēt savu planetāro ietekmi un saimniekošanu tik daudzās valstīs. Tas ir globālais konteksts visam notiekošajam, pārējais ir pakārtots zem tā. Viņi grib atstāt ASV kā globālu parazītu, kurš visu komandē un visur jaucas, kā tas bija pēdējos 75 gadus.

Taču viņi nesaprot, ka ASV vairs nav tādu resursu un iespēju. Lai varētu uzturēt Pax Americana, ir nepieciešams haoss visā pasaulē. Un paskatieties, kas notiek tagad Eiropā – atkal parādās terorisms, griež galvas Francijā, šauj cilvēkus Austrijā. Kāpēc tas notiek? Ja vēl var saprast, ka tas notiek valstīs, kuras ir kaut ko nodarījušas pāri islāmistiem vai kolonijām, bumbojušas Tuvos Austrumus vai tml, tad Austrija tādā ziņā ir gluži nevainīga un neitrāla valsts, tur nebija vērojams kaut kāds reliģiskais naids.

Taču tieši tas ir vajadzīgs Kultam – ja nebija, tad lūk, jums tagad ir. Tāpēc arī šobrīd notiek visu sanaidošana ar visiem, šīs Kulta specdienestu operācijas, ko sauc par ‘terorismu’ un oranžās revolūcijas te BLR, te jau Polijā un kas zina, kur tūlīt atkal šaus, kaus vai sāksies masu nemieri. Turklāt Eiropā jau ir ievesti migrantu miljoni, kas būs Kulta destruktīvais spēks, tāpat, kā BLM un Antifa pašā Amerikā.

Tāpēc Džo galvenais uzdevums būs aktivizēt šos destruktīvos spēkus un palaist darbībā. Vēl Pax Americana uzturēšanai vajag resursus, kuru ASV nav – vienīgais, kur tos var dabūt, ir izlaupot Krieviju. Tāpēc otrs Džo uzdevums būs maksimāli aktivizēt nemierus tur, panākt oranžo revolūciju, nogāzt KF prezidentu un panākt KF pilnīgu pakļautību Rietumu saimniekiem, kā tas bija 90tajos.

Tas nodrošinās vajadzīgo resursu bāzi. Tieši tāpēc KF prezidents nupat veica pirmo ministru rotāciju pēc labojumiem Konstitūcijā – snaiperis būdams, viņš jau laicīgi nodrošinās pret to, lai aizvāktu atslēgas 5tās kolonnas darbiniekus, kuri ir ieinteresēti kalpot Rietumiem, ne savai valstij.

Un tagad labā ziņa. Lai uzvarētu šo valstisko eliti, globālistiem nāksies piešķirt visus savus resursus un iespējas tam, lai visus šos plānus apturētu un tas nozīmē to, ka masveidā tiks likvidēti visi tie, kas katrā valstī kalpo Kultam – gan 5tā kolonna Krievijā, gan demokrātu fani citās valstīs, kuri iesaistīti Pax Americana noturēšanā. Tas arī nozīmē vēl spēcīgāku Krieviju, jo tā būs nepieciešama pretstāvei pret atlikušo ‘deep state’ un viņu plāniem pasaulē.

Tādā veidā Eiropas ‘līderi’, kuri tagad apsveic, Džo, patiesībā paraksta sev pašnāvības spriedumu un tas ir neizbēgams abos variantos.

Viss ir tieši tā, kā iepriekš tika teikts – ASV zaudē savu ietekmi jebkurā variantā, tikai viens ir mierīgs un cilvēkiem netraumējošs, jo cīņas notiks augstajos ešelonos, bet otrs ir caur haosu un destrukciju, kā arī pamatīgu asinsizliešanu diemžēl arī tepat Eiropā, jo demokrāti iesaistīs visu iespējamo, lai aiz sevis atstātu drupu kaudzi.

Tāpēc ceram uz mieru, bet esam gatavi arī karam.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s