Kur palika gripa?

Kaut arī gripa netiek masveidā testēta, kā tas ir ar kovidu, PVO saka, ka gripa visā pasaulē ir daudz mazākā izplatībā, nekā parasti šajā laikā. Austrālija vispār izlaida šo sezonu, tā kā tur neesot bijis neviena ziņojuma kopš jūlija – viņiem tas ir kulminācijas mēnesis. Iznāk, ka gripa ir pilnība izzudusi visa Dienvidu puslodē un tas pats gaidāms arī ekvatora Ziemeļu virzienā. Kāds tad šim fenomenam ir izskaidrojums?

Versijas ir trīs.

Pirmā un visloģiskākā ir tā, ka gripa nekur, protams, nav pazudusi, bet tā vienkārši ir ieskaitīta kā kovids. Jo ticamāk tas ir tāpēc, ka šo versiju pamazām sāk dēvēt par ‘sazvērestības teoriju” Nu jūs zināt –plakanā Zeme utt.

Bet ir vēl citas versijas. Viena ir tāda, ka kovids esot ‘izspiedis’ gripu. Jēlas universitātes pētījumā noskaidrots, ka no 13.000 pacientiem ar elpceļu slimībām, nevienam nav konstatēta vienlaicīgi gripa un vēl saaukstēšanās. Plaušas, kuras ir skāris saaukstēšanās vīruss, ir imūnas pret gripas vīrusu.

https://news.yale.edu/2020/09/04/common-cold-combats-influenza

Taču šeit kaut kas neiet kopā. PVO nesen paziņoja, ka ar kovidu esot inficēti ap 10% planētas iedzīvotāju. Ja tas ir tā, tad kāpēc gripas nav pārējiem 90%
Ja ar kovidu ir inficēta visa planēta, tad taču tas vispār ir pilnīgi nekaitīgs.

Vēl, protams, atliek jautājums, kā tad kovids varēja šo cīņu ar gripu uzvarēt vienā rāvienā un visā pasaulē tā, ka gripa vispār nepaspēja nevienu inficēt. Diez cik ticami un loģiski tas viss neizklausās. Taču abas šīs versijas pilnībā izslēdz visu histēriju kovid sakarā un parāda, ka tas vispār nav nekas vairāk, kā parastas iesnas.

Un tad ir trešā versija, ko labpatīk izplatīt oficiālajiem ekspertiem. Proti, ka gripu ir apturējuši visi tie pasākumi, kas tika ieviesti cīņā pret kovidu. Maskas, distancēšanās, izolācija utt.Taču viņi nevar atbildēt uz jautājumu, kāpēc tad tas viss nepalīdz pret faktiski tādu pašu elpceļu vīrusu ar identisku izplatības veidu, par kādu tiek uzskatīts kovids?

Arī šobrīd mēs redzam tikai un vienīgi aizvien vairāk testēšanas un pozitīvo gadījumu pieaugumu, neatkarīgi no tā, kādus ierobežojumus valstis ievieš – ja valdība grib tādā veidā cīnīties ar dabisku ekosistēmas daļu, tad taču bērnus jau no dzimšanas jāieliek sterilā stikla kolbā un cilvēkam tajā jāpavada visa dzīve- varbūt, ka tas arī būs nākamā varnešu fiksā ideja, kā karot ar Dabu?
Kovid propagandisti un faktu čekeri jums gan stāstīs par Ķīnu vai Austrāliju/Jaunzēlandi, ka tur gan esot izdevies apturēt kovidu, pateicoties drakoniskām metodēm.

Bet tieši tas jau ir varas plāns – protams, ka pilnībā izdresējot sabiedrību, sasēdinot visus karantīnās, ieviešot visus sev vajadzīgos ierobežojumus, sociālo kredītu sistēmas un totālu izsekošanu katram, viņi kādā brīdī pārtrauks histēriju un paziņos, ka lūk – tas ir ceļš uz gaismu un visiem tā ir jādzīvo visu atlikušo dzīvi, jebkurā brīdī riskējot nonākt cietumā par jebkādu šāda fašisma apšaubīšanu.

Gripa ar mums ir simtiem gadu un nekas pret to nav palīdzējis, bet tagad pēkšņi palīdz puņķainu lupatu ar baktērijām nēsāšana ap degunu, stress, izolācija un aizliegumi sportot? Kas to būtu domājis, kur gan cilvēce bija ātrāk?

Taču šie absurdie pieņēmumi tiek postulēti kā oficiālā zinātne, bet loģiski un saprotami izskaidrojumi, tas ir sazvērestības teorijas.

Kovida histērijas ietvaros patiesībā notiek briesmu lietas – britu plaušu vēža māsiņu asociācija jau jūlijā publicēja ziņojumu, kurā atklāja to, ka daudziem dēļ tā netiek diagnosticēts šis vēzis, viņi ir tā pārbiedēti, ka neapmeklē attiecīgos ārstus vai arī nevar to izdarīt un stāstot telefoniski par klepu, kas arī ir viens no plaušu vēža simptomiem, viņiem vienkārši liek palikt mājās, jo tas taču ir kovid.

Un pēdējais jautājums, ja visur pasaulē pazudusi gripa, tad kāpēc ir vajadzīga šogad izvērstā masveida vakcinācija pret to, turklāt ar vakcīnām, no kurām Diendvidkorejā īsā laikā miruši jau 60 cilvēki, bet valdība ‘neredz’ saikni starp to un šīm vakcīnām?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s