Kas ir brīvība?

Tā nav tikai kaut kāda abstrakta ideja. Kad cilvēks jūtas brīvs un zina to, ka viņš ir brīvs, tad notiek visa veida izmaiņas kā garīgi, tā fiziski. Paātrinās smadzeņu darbība un paplašinās to funkcijas. Optimizējas endokrīnā sistēma. Ķermeņa šūnas atmostas un palielinās gan fiziskās, tā arī garīgās enerģijas jauda. Nostiprinās dabiskā imūnā sistēma un notiek daudzi citi pozitīvi procesi.

Varas kontroles un sistēmas primārais nolūks ir apspiest šādus procesus – šajā sistēmā ir absolūti nepieņemams tāds cilvēks, kurš jūtas tā, kā aprakstīts augstāk. Viņš tai neder, viņš nemitīgi ģenerē pavisam citas domas, frekvences un vibrācijas, ko sistēma gluži kā zirneklis savā tīklā sajūt un tas rada viņos milzīgu satraukumu – kamēr šādi ir tikai atsevišķi cilvēki, viņu iespējas ir visai mazas, bet galvenais drauds ir tad, ja viņi sāk apvienoties – tas veido gluži citu kolektīvo apziņu un vibrāciju frekvenci, kas sāk graut esošo zemo vibrāciju apspiestības būri.

Tieši no šāda viedokļa ir jāvērtē visas varnešu izdarības, uzpurņošana, izolācija un distancēšana. Kad es uz ielām vai transportā redzu bailēs nospiestos cilvēciņus, kuri savās pleķainajās puņķu lupatiņās cer uz varas žēlastību ierobežojumu atcelšanā, tad es skaidri zinu, ka viņi nevienu brīdi savā dzīvē nav izjutuši brīvības enerģiju. Jo tas, kas to ir jutis, nekad labprātīgi nevilks ne uzpurni, ne klausīsies varas muldēšanā. Brīva cilvēka apziņa, gars, miesa, ikkatra šūna un pati dvēsele burtiski atgrūž jebkādu centienu tai uzkundzēties un ar to manipulēt, ikkatri varas meli tai rada pretīgumu un alerģisku reakciju.

Tāds ir brīva cilvēka apziņas stāvoklis, ja viņš apzinās to, ka nav nācis šajā pasaulē tāpēc, lai tiktu iebāzts varas struktūras hierarhijas piramīdā kā paklausīga skrūvīte un baterija tās uzturēšanai. Un ziniet ko? Arī tad, ja ir vietas, kur bez uzpurņa nekādi nevar tikt iekšā vai kaut ko svarīgu izdarīt, tad brīvs cilvēks nezaudē savu iekšējo sajūtu.

Pat, ja fizisko ķermeni ar varu vakcinē, tas nespēj neko iesākt, ja cilvēkam ir atbilstoša vibrāciju frekvence un zināšanas par smalko pasauli, kas ļauj visas šīs energoinformatīvās programmas nodzēst – tieši tas ir primārais visu šo vakcīnu un pasākumu nolūks, salauzt garu un nobloķēt spējas saņemt patieso Dzīvības un Patiesības enerģiju – taču to nevar izdarīt tam, kas sevi apzinās. Fiziskie blakusefekti ir otršķirīgi.

Tā ir milzīga atšķirība, jo ir divu veidu važās iekaltie – vieni samierinās un bezcerīgi padodas, kamēr Spartaka sacelšanās demonstrē pavisam citu cilvēku tipu- to, kas vienmēr domā par važu noraušanu. Tāpēc viss ir galvā. Un problēma ir nevis paši ierobežojumi, bet tas, kā cilvēki tos uztver un kā uz tiem reaģē.

Bet to citam iedot nevar, tas ir katra paša iekšējais stāvoklis un šodienas atmodušies ir tie, kam tas process sākās jau pirms 2012 – tas, ko daudzi neapzinīgi sludināja par pasaules galu, patiesībā bija robežšķirtne, līdz kurai vajadzēja atmosties – kas to neizdarīja, tagad izaudzis sistēmā, arī vairs neizdarīs. Tāpēc tas savā ziņā patiešām bija pasaules gals – brīdis, kad strauji sākās šo divu pasauļu atdalīšanās, brīvie un sistēmas vergi kopā vairs iet nevar, jo nav uz kurieni, katram ir savs, pretējs ceļš.

Un tāpēc nākošā loģiskā stadija droši vien ir likt mierā tos, kas savu likteni ir izvēlējušies, uzturēt sistēmu un kalpot tai līdz pēdējam – tie vairs nav atmodināmi.

Cita lieta ir sākt domāt par dzīvajo un brīvo apvienošanos savstarpējās palīdzības kopienās, jo tas varnešu spiediena dēļ kļūs aizvien aktuālāk – apzināties savā starpā tos, kas piedāvā nepieciešamos sadzīves pakalpojumus bez uzpurņiem un par skaidru naudu – tikai tas ir ceļš ārpus sistēmas un veselīga pašcieņas saglabāšana šajā slimo pasaulē.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s