Ārkārtas stāvoklis – bet kur ir vīruss?

Kā tas bija paredzams jau pavasarī, varneši turpina realizēt savu globālā plāna Latvijas sadaļu, likvidējot cilvēktiesības, kultūras pasākumus un turpinot sociālās inženierijas eskperimentus ‘jauno normālo’ dresūrā – to viņi darīs tik ilgi, kamēr cilvēki masveidā to viņiem ļaus.

Taču paralēli tam aizvien vairāk nāk gaismā arī patiesība par šo afēru un reāla vīrusa neesamību. Un tā šoreiz piedāvāju iepazīties ar dažu aktīvistu veikumu šajā sfērā – Kanādā bāzēta organizācija “Fluoride free peel” saskaņā ar 2000. gada ” “Freedom of information” aktu, kas ļauj pieprasīt un saņemt atklātu informāciju no dažādām iestādēm ir izsūtījusi šādu pieprasījumu visiem tiem zinātniskajiem centriem, universitātēm, dažādu valstu valdību iestādēm, kuriem ir kaut kāda saistība ar šo jauno ‘vīrusu’ un kurām vajadzētu būt kaut kādiem paraugiem.

Uz kā pamata tad vispār balstās visa šī histērija, testēšana un ārkārtas stāvokļi, ko dažādas valstis ievieš, ja neviens nav redzējis pašu vīrusu kā tādu?

Un jautājums tiek uzdots ļoti vienkāršs – vai dotajai iestādei ir pieejams tīrs, atdalīts šāda jauna vīrusa paraugs, kas paņemts no inficēta cilvēka un ko var pieņemt par zelta standartu testēšanā, vakcīnu izstrādē un vispār pandēmijas izsludināšanā. Nevis dažādos aprakstos minētie ‘izolētie’ un ģenerētie genomi vai tā sauktie ‘viral loads’ – kas nozīmē dažādus sajaukumus un substances, kas ir sintezēti pērtiķu šūnās un tam līdzīgi. Nu vienkārši – ir jums tas dzīvais vīruss galu galā, vai nav? Šos jautājumus saņēma gan UK valdības zinātnes birojs, gan Kanādas, Īrijas, Jaunzelandes, ASV un Eiropas valstu universitātes, pētnieciskie centri un veselības organizācijas – visi tie, kas piedalās lēmumu pieņemšanā, kā šo vīrusu tagad apkarot.

Uz 1. novembri ir saraksts ar tām atbildēm, kuras sniedza 30 dažādas institūcijas visā pasaulē – neviena no tām nevarēja apstiprināt šāda vīrusa esamību! 2 no tām atteicās sniegt informāciju – viena no tādām iestādēm ir Auklendas universitāte Jaunzelandē. Nu nav viņiem tā vīrusa.

Click to access FOI-responses-re-covid19-virus-isolation-purification-from-30-institutions-Nov-1-2020.pdf

Tieši tāpēc arī CDC instrukcijās PCR testu lietošanai ir skaidri norādīts, ka šāda vīrusa izolāta viņiem nav, bet tiek izmantotas kaut kādas substances, maisījumi, ģenerētas sekvences un viss kas, lai tikai noslēptu patiesību par to, ka neviens nav uzrādījis īstu, dzīvu un kādu inficēt spējīgu jaunu vīrusu.

Neskatoties uz to, turpinās ārkārtas stāvokļi, histērija, tiek gatavotas vakcīnas un viss pārējais – bet kur tad ir tas vīruss? Pavaicājiet kādai no mūsu laboratorijām, kāds tad viņiem ir tas paraugs, ko šeit meklē PCR tests, ja nekur pasaulē tāda vīrusa nemaz nav🤧 Varbūt tāds ir viņķelei? Kārtējo reizi varam pārliecināties, ka šeit ir tikai un vienīgi planetāra afēra un tas vīruss, ko vara grib apkarot, esam mēs – dzīvie un sabiedriskie cilvēki.

One comment

  • Pirmkārt. Raksts par to ka vīruss nav liek aizdomāties. Bet tomēr aiziet pilnīgās galejībās. Tam varētu ticēt ja nebūtu tik daudzi kuri izjūt vienādus vīrusa izraisītus simtomus. Pat analīzes var neparādīt īsto vīrusu, tad simtomi ir tas kas liek uzdot jautājumus kas tad tas ir. Drīzāk gan afēra var izpausties neizskaidrojamā un slepenā valdību uzpirkšanas sistēmā kas ir tikai minējums kur piem. Prezidents un premjers tiek “bombardeti no pvo” savā valstī pieņemt visus tādus lēmumus kas iedzen panikā ierobežo brīvību utt. Lai pakļautu valstis kādam nelabam un slepenam un vel neatklatam darijumam.

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s