Maidauns Polijā un citi procesi.

01.11.2020 risinājās, var teikt, pēdējais sorosītu gājiens Baltkrievijā cerībā nomest tās prezidentu. Visa šī sāga ir noslēgusies ne ar ko – vakardienas gājiens tika meistarīgi sašķelts un apturēts, nespējot apvienoties lielākā plūsmā. Tagad jau BLR spēka struktūras tiek vadītas daudz labāk, kā sākumā. Krievijas nodrošinātais lietussargs pār Baltkrieviju un iekšējo nodevēju atdalīšana no ārējās palīdzības palīdzēja nosargāt valsti no sagrāves.

Taču ne čiku, ne grabu, pēkšņi maidauns sācies Polijā, kas bija viena no agresīvākajām valstīm attiecībā uz Baltkrieviju un visādi centās panākt tās varas nomaiņu🙂 Tieši Polijā bāzētais propagandas kanāls un nemieru koordinators Nexta bija tas, kas visu šo laiku uzkurināja attiecīgos notikumus un ko domājiet, viņi atbalsta arī šos nemierus, kas tagad sākušies Polijā. Acīmredzot, ka saimnieki ir vieni un tie paši un izpildītājiem ir vienalga, kur tas maidauns notiek.

Kas tad tur noticis? Formāli iemesls ir Konstitucionālās tiesas lēmums ierobežot iespējas veikt abortus, atļaujot tos tikai izvarošanas gadījumā vai tad, kad mātei draud dzīvības briesmas. Vai šāds lēmums var izraisīt simtiem tūkstošu gājienus ielās un masveida protestus pret valdību?

Var jau būt. Taču vērīgs un zinošs cilvēks uzreiz saprot, kas ir krāsaino revolūciju tehnoloģijas un ka tie paši spēki, kas nupat centās nesekmīgi organizēt tādu Baltkrievijā, tagad metuši savus resursus pret Poliju.

Un šeit rodas tik daudz ironisku jautājumu. Nupat tik daudzas valstis, ieskaitot Lietuvu un arī Latviju tik cītīgi pēla Baltkrievijas prezidentu un pieprasīja viņa aiziešanu un demokrātiju Baltkrievijā – Lukašenko visos medijos bija tirāns, autokrāts un lielākais demokrātijas ienaidnieks – tika sagatavota un nozīmēta nākošā prezidente Tihonovska, kas vēlāk aizbēga uz Lietuvu.

Bet kā tad ir Polijas gadījumā? Vai turienes valdība, kas tikko tā iestājās par demokrātiju Baltkrievijā un lielāko ļaunumu Lukašenko, tagad arī ir slikta un nepareiza? Vai tur ir par maz demokrātijas, dzīves apstākļi ir slikti un tur valda tirānija?

Vai sekos Rinkeviča un Lietuvas ārlietu ministra paziņojumi atbalstam opozīcijai atkal tiks nozīmēts kāds nākošais Polijas prezidents? Vai Polijā ir jābūt tādai pašai demokrātijai, kā pati Polija pieprasīja no Baltkrievijas, atklāti jaucoties tās suverenitātē kopā ar visu ES? Šis ir patiešām jautrs brīdis un vecais labais teiciens par to, ka nevajag rakt otram bedri, kurā pats vari iekrist, ir spīdoši demonstrējis sevi visā krāšņumā.

Tagad Polijas varas iestādes varēs demonstrēt savus principus attiecībā pret demonstrantiem, kā to prasīja no Baltkrievijas spēka struktūrām. Bet Poliju atšķirībā no Baltkrievijas Krievija nesargā, tāpēc, ja tur ir paredzēts nonest šo valsti līdz pamatiem, tad tās varneši būs to godam panākuši.

Nākošais maidauns gaidāms ASV pēc 3. novembra. Kā jau teicu, pasaulē sākas tāds haoss, kāds vēl nebūs piedzīvots. Krāsainās revolūcijas atgriežas pie to radītājiem.

Protams, ja skatās no augstāka skatu punkta, tad var labi redzēt, kā pēdējos mēnešos kāds spēks burtiski liek sērkociņu visur, kur var iedarbināt kaut kādus nemierus vai konfliktus un nav nekādas nozīmes iemeslam, kas katrā vietā var būt pilnīgi cits, taču balstīts tas tiek uz katras teritorijas uzstrādātām sarkanām pogām – rasisms un policijas brutalitāte ASV, paša Lukašenko realizētā antikrieviskā nostāja, gadsimtu ilgušais konflikts Kalnu Karabahā, pa starpām vēl maidauns Kirgīzijā, tagad Polijā saistībā ar šiem abortiem.

Vēl mēs redzam to, ka arī Francijā pēkšņi aktivizējies ‘terorisms’, kas bija pazudis kopš gada sākuma. Šeit bēdīgi slavenais Charlie Hebdo atkal ir izprovocējis fanātiskā islāma pārstāvjus un tie sākuši griezt galvas. Turklāt Francijas vara šo žurnālu aizstāv kā ‘brīvo runu’, kamēr ikviens, kas tur apšauba holokausta apmērus vai to pašu kovid, tiek apklusināts. Ļoti tendenciozi un apzināti virzīta ir tā ‘brīvā runa’ un ‘demokrātiskās vērtības’

Tai pašā laikā arī Romas pāvests pielējis eļļu ugunī ar saviem izteikumiem par viendzimuma laulībām, kas pēc būtības ir pilnīgā pretrunā ar katolicisma nostādnēm un bībelē teikto. Taču pāvests nav katolis, viņš ir jezuīts. Un šis ordenis gadsimtiem ir bijis visu politisko intrigu epicentrs un kalpojis arī pasūtījumu slepkavību realizācijā.

Vārdu sakot, tiek aktivizētas visas iespējamās pretrunas, konflikti, naids un tas jau arī ir pasauli pārvaldošā Kulta plāns – pilnīga destrukcija un visu karš ar visiem. Jau rīt ļoti daudz kas izšķiras uz planētas Zeme un tāpēc mums atliek tikai piesprādzēties un domās radīt scenāriju planētas kolektīvajā apziņā, kurā šobrīd uzvar patreizējais ASV prezidents un tad sākas šo destruktīvo elementu pakāpeniska neitralizācija.

Bet procesā Zemi kratīs tā, kā drudža slimnieku ar temperatūru🙂 Esiet tam gatavi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s