Elektroniskā prāta kontrole.

Šis raksts nav par prāta kontroli, ko vara realizē ar mediju, TV, interneta, mūzikas vai caur kādiem eksperimentiem kā LSD izmantošana, ko savulaik veica ASV valdība projekta MK ultra ietvaros. Tas ir par kaut ko tādu, ko ierindas cilvēks pat nespēj iedomāties, turklāt tas tapis jau 2012. gadā.

Un jau tad tas stāsta par to, kā ar elektronisko tehnoloģiju palīdzību iespējams kontrolēt ļaužu domāšanu, viņiem to pat nenojaušot. Peter Mooring ir holandiešu žurnālists un aktīvists, kurš veic izpēti šajos noziegumos, ko slepeni realizē dažādu valstu valdības pret saviem pilsoņiem. Par to, kā dažādas bezvadu ierīces spēj uztvert smadzeņu signālus un datori spēj tos analizēt, kā arī dot atgriezenisko saiti, aktivizējot smadzeņu funkcijas, apejot paša cilvēka brīvo gribu. Prāta lasīšanas un kontroles tehnoloģijas jau sasniedz savas pēdējās stadijas – pirms tam ir bijušas desmitgades darba un izpētes šajos jautājumos. Tā visa nolūks ir saprast to, kas notiek smadzeņu iekšpusē un kā tās var stimulēt no ārpuses.

Šīs tehnoloģijas ir daudz vairāk attīstītas, kā daudzi no mums spēj iedomāties vai vēlas ticēt. Ir ļoti baismīgi apzināties to, ka mūsu smadzenes vairs nav privātas, ka ir kādi, kuri spēj iegūt mūsu pin kodus, paroles, pat domas un idejas un turklāt spēj stimulēt smadzenes tā, lai cilvēki rīkojas atbilstoši dotajam uzdevumam. Tie, kas nodarbojas ar šādu tehnoloģiju izstrādi, ir valstu slepenie dienesti, militārās organizācijas. To var pielietot dažādi, tai skaitā apklusināt patiesības nesējus, aktīvistus, arī politiķus un vispār jebkuru, kas nozīmēts par to mērķi. Protams, ka tas viss ir pretlikumīgi un tas ir šaušalīgs cilvēktiesību pārkāpums. Taču pierādīt šādu ierīču iedarbību ir ļoti grūti, jo to upuri parasti tiek klasificēti kā paranoidāli šizofrēniķi. Ko ir izdevies saprast Pīteram par šo tehnoloģiju darbību?

Mūsu ķermenis nepārtraukti izstaro enerģiju un to dara arī smadzenes. Kad mēs domājam, tad tajās notiek aktivitāte. Tā ģenerē signālus, kurus iespējams uztvert ar jūtīgiem sensoriem, līdzīgi kā radio aparāti vai mobilie tālruņi. Centieni saņemt cilvēka smadzeņu signālus var tikt nosaukti par ‘tuning’  – līdzīgi kā radio aparāta noskaņošana uz vajadzīgo frekvenci. Ja jums ir grūtības ticēt, ka tāda aparatūra var darboties no attāluma, tad atcerieties kosmiskās misijas uz Marsu, kur šādi jūtīgi uztvērēji spēja saņemt signālus 60 miljonu kilometru attālumā.

Smadzeņu kartēšana – tā ir vesela zinātne, kura pēta katra smadzeņu apgabala funkciju – ja jūs kustināt labo kāju, tad aktīva ir viena smadzeņu daļa, kad domājat par seksu, tad aktīva ir cita. Šīs aktivitātes var tikt novērotas un ierakstītas vēlākai analīzei ar datoru. Un tas dod iespēju stimulēt attiecīgo smadzeņu apgabalu ar iepriekš ierakstītiem signāliem. Nākamais solis ir izveidot savu signālu kolekciju, lai to nosūtīšana uz smadzenēm rada vajadzīgo efektu, piemēram, vēlmi pacelt labo kāju. Šādā veidā tad arī notiek eksperimenti, kā ietekmēt smadzenes, izmantojot ārējas ierīces. Citiem vārdiem sakot, tā ir prāta kontrole.

Tā nav nekāda zinātniskā fantastika, bet gan iespējas, kas pastāv jau šodien. To var izmantot invaliditātes problēmu risināšanai, taču retais aizdomājas par to, ka tikpat labi to var izmantot pavisam citos nolūkos.

Elektroniskā prāta lasīšana, tas ir veids, kā nolasīt domas no smadzenēm, izmantojot ļoti jūtīgu aparatūru, dekodējot šos signālus ar datoru, kas spēj analizēt un saprast to, ko cilvēks domā.

Cilvēkam parasti nav iespējams sajust to, ka viņa smadzenēm kāds ir pieslēdzies, kā arī nav iespējams to bloķēt. Domu lasīšana iespējama no vairāku kilometru attāluma. Pastāv iespēja arī rekonstruēt to attēlu, ko jūs redzat, skatoties caur savām acīm – tāda tehnoloģija arī parādīsies tuvākajā nākotnē.

Aizsargāties no tā var tikai tad, ja cilvēks saprot, ka tas vispār notiek. Daudzi cilvēki vienkārši klausa tai balsij smadzenēs, kas viņiem liek darīt to vai ko citu. Bet šīs tehnoloģijas var izmantot visādiem nolūkiem – novest personu līdz šizofrēniskai uzvedībai, nozagt viņa bankas kontu informāciju, šantažēt viņu ar paša domās slēpto informāciju, padarīt cilvēku par teroristu vai likt viņam izpildīt slepkavības – šis varētu būt viens no biežāk pielietotajiem gadījumiem tur, kur kāds vientuļais killers nogriež kādam galvu vai apšauj visu savu klasi. Protams, to var izmantot arī, lai kontrolētu cilvēku grupas.

Domu policija tika aprakstīta jau Orvela darbā 1984. Ja kādam šķiet, ka tas viss ir fantastika, tad jau 2002. gadā NASA publicēja ziņojumu, kurā izpauda savus plānus, kā kontrolēt teroristu domas lidostās.

https://www.washingtontimes.com/news/2002/aug/17/20020817-040807-9284r/

Taču kopš tiem laikiem pagājuši 18 gadi un šobrīd  Lielā Restarta plānotāji savas vēlmes lasīt cilvēku domas vairs neslēpj, bet gan atklāti par to runā – transhumānisti, kā Elons Masks, jau ir demonstrējuši cūku ar tālvadības čipu smadzenēs un projekts Neurolink ir palaists darbībā. Tieši tas ir viņu patiesais nolūks un tikai tas apmierinās visa šobrīd notiekošā digitālā fašisma ieviesējus – stāvoklis, kurā viņiem ir absolūta vara gan pār katra cilvēka ķermeni, privātumu un pat domām  24/7.

Warning: you no longer can trust your own thoughts

Šajā saitē ir ļoti daudz informācijas par šiem elektroniskajiem prāta kontroles un arī spīdzināšanas līdzekļiem.

Zinot to, ka šīs tehnoloģijas eksistē jau vismaz gadus 10, padomājiet vēlreiz par to, kādas iespējas šim visam dod 5G, kāpēc šobrīd tik intensīvi tiek uzstādītas antenas uz katras mājas un skolas jumta. Vērojot to, cik padevīgi cilvēki ar to visu samierinās, kā arī turpina klausīt varas absurdajiem lēmumiem, rodas pamatotas aizdomas, ka pret ļaužu masām kaut kas no šīs prāta kontroles šeit jau tiek izmantots arī šobrīd – radioviļņi, elektromagnētiskais starojums – to, kā visas šīs iekārtas patiesībā var tikt izmantotas gan fiziskai izsekošanai, gan domu kontrolei, spēj aizdomāties vien retais. Taču tas viss jau ir realitāte un turpina attīstīties.

https://blogs.scientificamerican.com/observations/mind-reading-and-mind-control-technologies-are-coming/

Bet mums pēdējais laiks atjēgties, kāda ir visu šo tehnoloģisko sasniegumu patiesā nozīme un kur tas viss ved, komplektā ar patreizējo kovidšovu. Viss sākas ar maskām.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s