Vai cūku gripa vispār bija?

Vai domājat, ka šis kovidšovs un vīrusa afēra ir pirmais tāda veida pasākums cilvēces vēsturē? Protams, ka nē. Atgriezīsimies nesenā pagātnē. 2009. gadā pasauli pārņēma cūku gripas histērija – arī toreiz tika pasludināta pandēmija. Saskaņā ar oficiālo versiju, to izraisa H1N1 vīruss. CDC –ASV slimību kontroles centrs ziņoja par tūkstošiem gadījumu savā valstī, tika steigšus izveidota arī jauna vakcīna. Taču kaut kas aiz tā visa nebija tīrs. Patiesībā CDC pārtrauca uzskaitīt šos gadījumus. Kā tā var būt? Šīs aģentūras galvenais uzdevums taču ir ziņot par slimības izplatību un mirstību. Taču tā vienkārši pārtrauca to darīt, tai pašā laikā ziņojot, ka ir tūkstošiem šādu gadījumu tikai ASV vien.

Šis jautājums radās arī CBS ziņu aģentūras žurnālistei Šerilai Atkinsonei. 3 mēnešu izpētes laikā viņa atklāja to, kāpēc tad CDC ir pārtraukusi skaitīt šos gadījumus.

Žurnālistes izklāstā lietas būtība ir šokējoši vienkārša – CDC eksperti bija atklājuši, ka neviens gadījums, kas tika uzskaitīts par cūku gripu, nebija nekāda cūku un vispār nekāda gripa. Tieši tas arī bija lielais noslēpums. Visi cūku gripas slimnieku testu paraugi nāca atpakaļ no laboratorijām kā negatīvi. Citiem vārdiem sakot – nebija nekāda vīrusa. Tāpat, kā tāda nav šodien. Tieši tāpat, kā toreiz, tā arī šodien mediji un varas pārstāvji nodarbojas ar pandēmijas propagandu bez paša vīrusa.

Šim pētījumam vajadzēja kļūt par pasaules mēroga sensāciju, taču tas netika tālāk par šo publikāciju.

https://www.cbsnews.com/news/swine-flu-cases-overestimated/

Ziņas izplatība TV formātā un citos lielos medijos tika apturēta un bloķēta. Arī pati CBS pārtrauca tālāku izmeklēšanu šajā sakarā.

Arī ‘oficiālie’ molekulārie biologi, ģenētiķi, infektologi un sabiedriskie veselības speciālisti neizrādīja nekādu interesi par Šerilas pētījumu un CDC rīcību. Viņi nekādā veidā nepārbaudīja savus pieņēmumus, nekad neatbildēja uz jautājumu par to, kā tad ir izolēts un atklāts šāds jauns vīruss.

Tā vietā 2009. gada 12. novembrī CDC publicēja savu ziņojumu par to, ka ASV vien esot 22 miljoni cūku gripas gadījumu. 22 miljoni – balstoties uz vīrusu, kura nav.

Vai nešķiet kaut kas pazīstams?

One comment

  • Pirms tam pa mežiem klīda ļoti lieli meža cūku bari, izrakņāja laukus, dārzus, visu. Pēc šī izdaudzinātā ‘cūku mēra” viņas pazuda. Ir iestājusies atelpa laukos. Lūk tā ir mīkla

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s