Kapitālisma demontāža.

Domāju, ka vēlreiz jāizskaidro notiekošā patiesie iemesli vēl citā formātā. Varbūt tas kādam palīdzēs saprast un atvērt acis globālajā domāšanas veidā.

Tad kas notiek? Kapitālisma vēsture ir apmēram 300 gadus. Tika piedzīvotas vairākas industriālās revolūcijas un pakāpeniski kapitāls tika koncentrēts šauras elites rokās un šis process notiek jau simtiem gadu. Tagad ir pienācis lūzuma punkts – kaut gan patiesībā tas brieda jau gadu desmitiem.
Lūzuma punkts ir lūk, kur. Agrāk, lai elites varētu koncentrēt varu savās rokās, to galvenais instruments bija nauda un ražotāja-patērētāja cikls, reāla ekonomika, kurā darbojas trīs galvenie spēlētāji- banka, kura izlaiž naudu, ražotājs un patērētājs – sadarbība starp šiem tad arī veido ekonomiku un kapitālists – ražotājs tādā veidā gūst bagātības un tādā veidā koncentrē savās rokās arī politisko varu, kā arī informatīvo – viņam kalpo valstu valdības un mediji, kas realizē šīs kapitālistu grupas norādījumus.

Šai procesā ir vajadzīgs, lai ir cilvēki, kuri strādā, kuri ir materiāli daudz maz nodrošināti un var iegādāties attiecīgās preces un pakalpojumus. Tas ir tāds kapitālisma modelis jeb stadija, kādu mēs pazīstam no Rietumu propagandas un viņu labās dzīves, ko visu laiku salīdzina ar PSRS, kur tautsaimniecība balstījās uz reāliem faktiem, nevis uz uzpūstu burbuli, kurš diezgan ātri parādījās Rietumos, jo sākās cits process. Naudu varēja sākt taisīt citādi- nevis ražojot un pārdodot, bet vienkārši spekulējot- veidojot dažādas shēmas, investīcijas, piramīdas.

Šis process noveda pie problēmas, ka naudai pazuda tās patiesā vērtība un ik pa laikam sāka plīst finanšu burbuļi. Tas savukārt noveda pie dažādām krīzēm un faktiski kopš 2008. gada kļuva skaidrs, ka reālā ekonomika un burbuļu ekonomika vairs nav savienojamas. Reālais sektors no Rietumiem aizplūda uz Ķīnu, ražošana notiek tur, bet Rietumos strauji uzplauka dažādas nereālā sektora tendeces – IT sfēra un dažādi starpnieku pakalpojumi.

Tas, kas notika 2008. gadā, ir vecā kapitālisma agonija un to nav iespējams nekā atrisināt, tāpēc ir nepieciešams globāls restarts.
Šobrīd pasaule ir tādas situācijas priekšā, ka elitēm vairs nav nepieciešams reālais ražošanas sektors un arī ne ražojošais kapitāls. Tā ir pārgājusi virtuālā vidē, tā ir ieguvusi absolūtu varu pār visu – politisko, informatīvo, tehnokrātisko. Tai vairs nevajag reālu naudu. Banksteram nevajag ne ražotājus, ne patērētājus – tas naudu uztaisa ar podziņas spiedienu. Nav vajadzīgs ražošanas sektors un nav vajadzīgi arī cilvēki. Pilnīgi pietiek ar dažām mega korporācijām, kuras ražo ģmo vai printē pārtiku ar 3D printeriem.

Tieši tāpēc pasaulē tika palaists šis kovid – cow id – govju identifikācijas process.
Un tagad mēs redzam visu šo procesu darbībā – tiek likvidēts reālais ražošanas sektors, mazais un vidējais bizness. Lielās korporācijas cilvēkus aizvieto ar robotiem, droniem un automatizētām līnijām. Elitei pat nevajag valstis un valdības ar to administratīvajiem aparātiem, jo tā var aizsniegt jebkuru cilvēku virtuāli un iezombēt tam visu, ko vajag – cilvēkam arī viss tiek piedāvāts darīt datorā.
Ko tad darīt ar tiem miljardiem lieko cilvēku? Tam ir pagaidu risinājums – univerālais ienākums, ko tagad cītigi apspriež globālajās sanāksmēs. Tas ir kaut kāda naudas summa, ko katru mēnesi maksā tāpat vien – tam, kas piekrīt dzīvot pēc elites prasībām un pakļauties. Par to viņš var nopirkt pirmās nepieciešamības preces.

Tāpēc mēs jau varam redzēt, kā citās valstīs notiek cilvēku sagatavošana šim procesam – aizklājot visu citu un atstājot veikalos tikai pārtiku un alkoholu.
Pārejot uz virtuālo naudu, vispār nevajag pat banku sistēmu – ikviens pagrabā var taisīt savu kriptovalūtu. Tagad Jūs varat arī saprast, ko nozīmē klimata afēra, kas ir tieši tas pats ražošanas likvidācijas plāns, aizliegumi un nodokļi uz automašīnām ar dīzeļdzinējiem un pakāpeniska visu auto ar iekšdedzes motoriem ražošanas apturēšana – tā jau ir luksus prece un tas nav paredzēts biomasai ar universālu ienākumu. Tāpat, kā tūrisms, kas arī tiek likvidēts kopā ar restorānu biznesu.
Pastāvot vienotai ideoloģijai un vienai pasaules valdībai, vairs nav vajadzīga nekāda konkurence, ierobežojumi vai savstarpējās valstu nesaskaņas un atsevišķas to valdības. Visu savā kontrolē pārņem absolūtā vara – tehnokrātiskais fašisms.

Lūk, tāda ir jaunā realitāte, kur viss iepriekš zināmais varas koncentrācijas mehānisms ir savu izdarījis un vairs nav vajadzīgs – ja ir sasniegta absolūtā vara, tad šos mehānismus var likvidēt, tai skaitā visas demokrātiskās institūcijas un cilvēktiesības. Lai apkalpotu šo modeli un eliti, pietiek ar ļoti maz cilvēkiem – tāpēc pārējos vajag vakcinēt, atlaist no darbiem, padarīt nespējīgus pretoties un vienkārši likvidēt, lai tas neizskatās tik atklāti un nežēlīgi, tad vajag vainot vīrusu.

Tas arī ir kovid. Tagad interesanti, cik daudz cilvēku šo spēs saprast un nepieļaut šādus plānus.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s