Maskas nestrādā- bet Twitter zina labāk.

Twitter, kā jau tas ‘deep state’ kontroles mehānismam pienākas, savus uzbrukumus patiesībai veic jau visaugstākajā līmenī – tas izdzēsis Baltā Nama kovid padomnieka Scott Atlas ziņojumu, kurā pateikts tas, ko mēs visi jau zinām – maskas nepalīdz kovida izplatības apturēšanā.

Vienīgā maska, kura vismaz teorētiski spētu kaut ko palīdzēt, ir N95. Taču arī tā nenodrošina 100% aizsardzību. Tās lupatas, ko nēsā cilvēki ikdienā, nesargā pilnīgi neko. Tas ir elementārs fakts un Skots Atlass to zina. To zina ikviens, kas ir pazīstams ar šīm maskām, ieskaitot pašu Fauči un CDC direktoru Redfildu. Sākotnēji tieši viņi bija tie, kas kopā ar pašu PVO deva padomus maskas nenēsāt. Ikviens taču var paskatīties, kas rakstīts to lietošanas instrukcijās, kam tās domātas.

N95 maska ir cieši pieguļoša un tā ir vienīgā, kas ir speciāli veidota pret vīrusiem. Tāpēc tā ierobežo elpošanu daudz vairāk, kā citas pieejamās maskas. Tāpēc ir grūti to nēsāt sevišķi ilgi un tās nēsā tikai medicīnas personāls, kurš ir saskarsmē ar inficētiem. Un viņiem tās ik pa brīdim nākas noņemt, lai izvairītos no skābekļa trūkuma.

Alans Smits – iespējams, vienkārši neinformēts NBC News žurnālists, bet drīzāk persona, kam jāturas pie sava darba, apvainojot pašu prezidentu un viņa padomnieku nepatiesas informācijas izplatīšanā, kas pārkāpj Twitter politiku – viņš izmantoja Veselības Departamenta sekretāra- asistenta teikto, kas ir pretrunā ar Trampa un Atlasa teikto.

Protams, tam pievienojās CNN. Arī viņu žurnālisti pievienojās tvitera cenzūras atbalstam. Padomājiet par to – par spīti tam, ka jebkādas maskas, izņemot N95, ir ar 0% efektivitāti vīrusu transmisijas ierobežošanā, gan Lielā Farma, gan tās izpildītāji turpina uztiept publikai to, ka tās ir jānēsā. Un ne jau tikai ASV – visas citās valstīs tāpat.

Kas tad īsti notiek? Protams, ka Farma spēlē uz bailēm, bet kāpēc ir vajadzīgs piespiest cilvēkus ticēt tam, ka viņus pasargā maskas, ja tās nepasargā? Vienīgā loģiskā atbilde, ka bailes ir vajadzīgas, lai realizētu galveno plāna sastāvdaļu – masveida vakcināciju. Un tāpēc bailēm jātop uzturētām, kamēr lielā Farma dos zaļo gaismu šim procesam.

Citiem vārdiem sakot, atbilde ir naudā, ko saņem Farma – katrai kompānijai šeit jātiek pie savas naudas. Šobrīd ir 4 vakcīnu kompānijas, kura katra piedāvās savu vakcīnu un katrai vajag, lai tās produkts ieņem būtisku tirgus daļu.

Otrs iemesls, protams, ir ēnu varas centieni diskreditēt pašu Trampu, samazinot viņa pārvēlēšanas iespējas, parādot tādā gaismā, ka viņš dod cilvēku veselībai bīstamus padomus. Demokrāti savukārt vēlas lokdaunus, lai ekonomisko sabrukumu noveltu uz Trampu.

Visur turpinās kovid ‘gadījumu’ pieaugums, bet neviens mums nepastāsta, ka tas ir paša testa problēma, kas nav piemērots slimību diagnostikai. Mums stāsta, ka pieaug infekcija, jo tas rada bailes un tas daudzos var salauzt vēlmi pretoties vakcīnām, kuru efekti cilvēcei var nest vēl graujošākas problēmas, kā pats ‘kovids’ un lokdauni kopā.

Kam tad mēs tagad ticēsim, Baltā nama padomniekiem, tviterim vai viņķelei?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s