Bailes kā patiesais vīruss.

Daudz ir runāts par šo tā saucamo kovidšovu un visu, kas caur to notiek. Un protams, šī tēma nekur nepazudīs vēl ļoti ilgi.

Taču šoreiz jautājums ir nedaudz cits – ko tad mums darīt un kas vispār nosaka to, kas var saslimt ar šo tā sacamo kovidu, bet kuru tas neskar. Un šis skaidrojums par to ir no bioenerģētikas jeb smalkās pasaules viedokļa, nevis no materiālās zinātnes.

Jo tieši tā patiesībā ir man tuvāka tēma, tā kā praktiskā sevis kārtošana un palīdzība arī citiem ir bijusi mana interešu sfēra jau daudzus gadus. Taču viss šis haoss ir tikpat saistīts ar notiekošo smalkajos plānos, kā jebkas cits – tas ir tikai atspulgs.

Tad lūk – pastāv divas versijas par šo tā saucamo kovidu – viena, ka tas ir bioloģiskais ierocis, otra, ka tāda nav vispār, bet tas ir izdomāta afēra. Nu labi, ir vēl trešā, priekš pilnīgiem muļķiem, ka tas dabiski radies un pārnesies no sikspārņiem uz cilvēkiem vai kaut kā tā.

Kā īsti to visu salikt kopā? Tas, kā es to esmu izpratis, pēc būtības ir kaut kas pa vidu. Nav tāda konkrēta jauna vīrusa, kurš būtu izolēts un attīrīts un izmantots par zelta standartu tiem pašiem PCR testiem – vairāki dokumenti tās pašas CDC lapā apliecina to, ka PCR tests tiek veidots bez šāda materiāla, vai izmantojot tikai līdzību ar SARS vīrusu, vai kaut ko vēl.

Tai pašā laikā ir daudz informācijas un spekulāciju par to, ka Wuhan un citās laboratorijās jau sen tika izstrādāts šāds mākslīgs vīruss un notikuši pētījumi tā pārnešanā uz cilvēkiem.

Un ir vēl kaut kas – visi taču zina, ka Sars-Cov-2 nosaukums tam tika iedots tikai šī gada 11. februārī.

Taču kāds pārsteigums – šajā patentā jau 2008. gadā aprakstīta tehnoloģija, kas rada vīrusam līdzīgas daļiņas un minēti visi trīs vīrusi (SARS-CoVl, SARS-CoV2, SARS-CoV3) šajā procesā. Kas vispār ir SARS-CoV3? Tas droši vien domāts vēl kādai pandēmijai?
https://patents.google.com/patent/CN101503700A/en

Tas viss noved pie šāda secinājuma un informācijas – mūsos gandrīz visos jau ir attiecīgs ģenētiskais materiāls, šie dažādie vīrusi un zemu vibrāciju enerģijas, ko cilvēki uzņem ikdienā ar saindētu pārtiku, neveselīgu dzīvesveidu, ķīmiskām trasēm un visu to, kas būtībā padara cilvēku par dārzeni, ieskaitot paaugstinātu elektromagnētisko starojumu – te neko jaunu izdomāt nevajag, cilvēces liela daļa jau ir sen sagatavota šim procesam, kas notiek tagad.

Bet tagad ir vajadzīgs kaut kāds palaidējmehānisms – un par to kalpo šīs te vīrusa daļiņas, kas īpaši apstrādātas, lai izveidotu bioloģisku ieroci un kopā ar jau esošo zemo vibrāciju ģenētisko materiālu RNS formā izsauktu vajadzīgo reakciju organismā jeb saslimšanas simptomus.

Bet tas nestrādā uz visiem – tas strādā tikai uz tiem, kuriem ir bailes – jo lielāka panika no kovidšova, jo lielāka iespēja, ka notiek šāda reakcija. Tieši tas ir iemesls nebeidzamai histērijai, uzpurņu uztiepšanai un visiem citiem varas pasākumiem – tikai cilvēki ar šādi novājinātu imūnsistēmu un bailēs dzīvojošie var tikt inficēti ar šo tā saucamo kovidu. Pēc būtības tas ir tas pats sen zināmais princips – no kā Tu baidies, to Tu arī pievelc. Bet vara par to rūpējas, jo viņiem vajag pēc iespējas vairāk saslimušos, ka tik būtu kovidam līdzīgas pazīmes.

Tie, kuriem ir dabiska imūnsistēma, iekšējais miers un pārliecība par to, ka viss šis ir afēra, ne ar ko arī nesaslims, jo viņu vibrācijas vienkārši ir augstākas par tām, kas iedarbina saslimšanas procesus. Var teikt, ka katram tiek pēc viņa ticības. Lai saprastu šos mehānismus, nepietiek tikai ar akadēmiskām zināšanām un nepietiek arī ar pliku ticību kādai reliģijai – ir vajadzīga šo zināšanu sintēze un konceptuāls skatījums, kā notiek kovida palaišanas mehānisms, kas vispār var ar kaut ko saslimt, bet kurš nē.

Un tas mūs noved pie vēl viena būtiska jautājuma – ar ko tad Krievijas vakcīna atšķiras no Bila vakcīnām? Ņemot vērā iepriekš izklāstīto, atbilde ir elementāra – tā ir vienkārši vispārējai imunitātes uzlabošanai, nevis pret konkrētu vīrusu – atšķirībā no Bila DNS izmainošām vakcīnām, kas ne tikai neglābs nevienu, bet visticamāk, palaidīs vēl jaudīgākus destrukcijas mehānismus cilvēku organismos, jo spēlēt Dieva lomu, pārrakstot gēnus, nav laba doma.

Bet KF vakcīna vienkārši ir vakcīna pret bailēm – cilvēks, kas tādu saņēmis, tic tam, ka ir pasargāts un tas pēc būtības arī nodrošina aizsardzību – tie, kam ir attiecīga apziņa, var šo pašu efektu panākt arī tāpat, nepakļaujoties histērijai un mierīgi attiecoties pret notiekošo. Taču daudziem vajag citādus līdzekļus, tad nu lai tiem tiek pēc viņu ticības. Un saprotot šo, Jūs varat arī saprast to, ka nekādi uzpurņi vai vakcīnas nepalīdzēs tad, ja cilvēkos ir bailes. Ja to nav, tad nevajag ne vienu ne otru.

Cilvēkam ir tāds orgāns – aizkrūtes dziedzeris jeb tīmuss. Tieši tas ir atbildīgs par imūnsistēmu un arī smalkajos plānos tas ir ļoti svarīgs mehānisms – šodien ar vakcīnām jau maziem bērniem tas tiek bloķēts un tas padara viņus uzņēmīgus pret slimībām. Savukārt vecie cilvēki mirst tāpēc, ka viņos tīmuss vairs nestrādā un tam klāt nāk arī bailes un stress. Tāpēc šim orgānam jāpievērš īpaša uzmanība un tas jāsakārto arī ar meditāciju palīdzību, lai tas mūs sargā un uztur imūnsistēmu.

Un protams, neviens nav atcēlis ne parasto gripu, ne saaukstēšanos, ne pneimoniju – tas viss joprojām ir tepat – arī to visu mierīgi var pierakstīt par kovidu un ar PCR metodi Jūsos atrast kaut zvaigžņu putekļu molekulas un pasludināt par citplanētieti. Tie visi ir atstrādāti manipulāciju mehānismi un tas ir jāsaprot.

Un vienīgā aizsardzība no šādas vai vai principā vispār jebkādas saslimšanas ir tikai dabiskā imunitāte un cilvēka biolauks, kas pēc būtības veido vienotu sistēmu dažādās dimensijās – katra slimība ir energoinformatīva programma un kā tādu to arī var neitralizēt, transformēt un izdzēst, ja ir ticība, zināšanas un organisms ir pietiekoši fiziski un garīgi attīstīts. Tas ir viss – pārējais ir šarlatānisms un lielās farmas+mediju peļņa un uzbrukumi veseliem cilvēkiem, lai tos padarītu slimus.

Viss šis ir mans personiskais skatījums un sapratne par šīm lietām, bez atsaucēm un pētījumiem- ja tas rezonē, tad ar to var darboties un sevi attīrīt no bailēm un negatīvā piesārņojuma, ja nē, tad meklējiet savus ceļus😉

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s