Kovida ordenis.

Vai zināt, kāda ir viena no galvenajām psihopātiska kulta pazīmēm? Tas, ka tajā nemitīgi tiek uzturēta paranoja, melīga un pretrunīga informācija, kas paredzēta kulta dalībnieku loģiskās spriestspējas atslēgšanai. Ikviens var pārliecināties par to, kā tas darbojas dažādās sektās un arī veselās totalitārās sabiedrībās – kā nacistiskajā Vācijā, kur darbojās pat īpaša propagandas ministrija.

Bet dīvaini ir tas, ka daudzi cilvēki spēj paskatīties uz to no droša attāluma un secināt, ka tas tā bija un pat šausmināties par to masveida pakļaušanos tām neprātīgajām idejām par kungu rasi un visas pasaules pārvēršanu Tūkstošgadu Reihā.

Taču paskatīties uz to, ka šobrīd notiek identiski viss tieši tas pats, tikai globālā līmenī, viņi nez kāpēc nespēj.

Ar ko atšķiras Antifa, Blm no nacistu SA jeb brūnajiem krekliem, kuri demolēja ebreju īpašumus un kuru dēļ tika izformēta īstā policija, lai tos neviens nesauktu pie atbildības?

Ar ko atšķiras ebreju dzeltenā zvaigzne no šodienas uzpurņa? Holokausts sākās ar aizliegumu viņiem sēdēt parkā uz soliņiem.

Ar ko atšķirsies digitālais ID un vakcīnu pase no numura Aušvices ieslodzītajam, kurus, starp citu, palīdzēja uzskaitīt tieši tās pašas Big Tech kompānijas, kas šodien – IBM sadarbība ar III Reihu ir labi zināms fakts.

Ar ko atšķiras kovida un ‘jauno normālo’ propaganda no Gebelsa smadzeņu skalošanas, veidojot ‘pārcilvēku’ sabiedrību?

Ar ko atšķiras kovida ‘maršalu’ un citu spēka struktūru patruļas uz ielām, pieprasot uzrādīt dokumentus ikvienam un neļaujot doties tālāk par 5km no mājām no dzīves getto ar Gestapo apsardzi?

Šādi var vilkt paralēles vēl un vēl. Bet, lai saprastu to, kā kulta ticīgajiem tiek kastrēta loģiskā domāšana, pietiek nedaudz paskatīties to pašu ‘oficiālo’ veselības organizāciju haotiskos paziņojumus kopš kovidšova sākuma.

Vispirms viņi vairākkārt mainīja vīrusa un tā izraisītās slimības nosaukumu.

Vispirms PVO slavēja Ķīnas lokdaunus, tagad tā pati PVO iesaka tos vairs neizmantot.

Līdz šī gada jūnijam visi veselības ‘speciālisti’, CDC un PVO, Fauči un mūsu pašu SPKC stāstīja, ka maskas nav īpaši efektīvas un veseliem cilvēkiem tās vispār nav jānēsā.

Tagad viss ir otrādi – maskas ir efektīvas un tās jānēsā visiem.

Vispirms PVO pārstāve Maria fon Kherkove publiski paziņo, ka asimptomātiska vīrusa pārnešana ir “ļoti reta iespēja”

Tad seko šīs ziņas atsaukums un taisnošanās, ka tas neesot bijis tā domāts.

Vispirms CDC izliek savas jaunās vadlīnijas, kurās teikts, ka vīruss izplatās pa gaisu un ar aerosoliem, tad seko šo vadlīniju atsaukums.

Ir dažādi distancēšanās attālumi dažādās valstīs – no metra līdz diviem. Nemaz nerunāšu par inteliģento vīrusu, kuram ir kalendārs, lineāls un pulkstenis, lai izmērītu un apmērītu visu un visus, kā arī zinātu, kur tam izplatīties un kur nē.

Tas viss ir pilnīgs absurds, ja uz to raugās racionāli un kaut ar kripatu veselā saprāta. Taču ikdienā var vērot pavisam citu ainu – bailīgus cilvēciņus maskās, kur tās pat neviens neprasa. Kā tas var būt, kas notiek šo cilvēku smadzenēs?

To var saprast tikai tad, ja saprot Kulta veidošanas mehānismus un smadzeņu skalošanas pamatprincipus, pastudējot tās pašas Vācijas vai jebkuras totalitārās sektas pieredzi. Un tad jūs redzēsiet tieši to pašu. Lielais Restarts un kovids ir totalitāra sekta. Globāla un visaptveroša. Tie, kas tam pakļāvušies, vairs nespēj racionāli domāt un nekādi fakti viņus nespēj izsist no paranoidālās šizofrēnijas, kuru uztur masu mediji 24/7.

Bet ko darīt tiem, kas nevēlas iestāties šajā Kultā? Apvienoties un komunicēt tikai ar sev līdzīgajiem, saglabāt veselo saprātu un palīdzēt viens otram, kā vien spējam.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s