CDC atzīst – Sars-Cov-2 nespēj inficēt cilvēku.

Tieši ar šādu virsrakstu droši vien ir jāsāk šis raksts, ko publicējis mediķis un biologs Tom Cowan. Jo patiesi, nekur jau tālāk nav jāiet, lai atpazītu kovidšova melus, kā vien viņu pašu oficiālos avotos.

Tālākais ir tulkojums no 15. oktobra publikācijas.
Šonedēļ, mana kolēģe un draudzene Sally Fallon Morell pievērsa manu uzmanību interesantam rakstam, ko CDC publicēja šī gada jūnijā. Tā būtība ir 20 virusologu apraksts situācijai, kādā zinātne ir attiecībā uz jaunā SARS-CoV-2 vīrusa bioloģisko raksturojumu, izolāciju un attīrīšanu, lai dalītos ar šo informāciju ar citiem zinātniekiem palīdzībai viņu pētnieciskos darbos.

https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/26/6/20-0516_article

Rūpīga iepazīšanās ar šo svarīgo dokumentu atklāj šokējošas lietas. Vispirms, sadaļā “Pilna genoma sekvencēšana” mēs redzam, ka tā vietā, lai izolētu vīrusu un veiktu sekvenci pilnībā, viņi atraduši 37 bāzes pārus no neattīrītiem paraugiem, izmantojot PCR metodi. Tas nozīmē, ka viņi izmantoja tikai 37 no 30.000 bāzes pāriem, kas tiek pieņemts par neskarta vīrusa genomu. Viņi paņēma šos 37 segmentus un ievietoja datorprogrammā, kura aizpildīja pārējos.

Manā skatījumā šāda kompjūtera ģenerācija nozīmē zinātnes krāpšanu. Šeit ir salīdzinošs piemērs – grupa zinātnieku paziņo, ka atraduši vienradzi, jo viņiem ir gabals raga, spalva no astes – tad viņi ievieto šos elementus dator simulācijā un paziņo, ka šī izveidotā simulācija ir īsts vienradzis. Protams, viņi nekad nav redzējuši vienradzi un viņiem nav pieejams ģenētiskais materiāls no tāda, lai varētu to salīdzināt ar šajos gabaliņos esošo.

Pētnieki apgalvo, ka ir izlēmuši, kurš ir īstais Sars-CoV-2 genoms – kaut kā līdzīgi balsošanai savā starpā. Bet dažādas datorprogrammas modelēs katra citādu vienradzi, tāpēc viņiem jāsavācas un jānobalso, kurš tad ir īstais.
Bet īstais dižpārdokļa cienīgais atradums šajā pētījumā ir atrodams tālāk – atklājums, kurš ir tik šokējošs, ka man nācās to lasīt vairākas reizes, pirms es spēju saprast, ko es lasu.
Citāts ir šeit –

Tātad, mēs izmēģinājām Sars-Cov-2 iespējas inficēt un replicēt sevi vairākās stan-darta primātu un cilvēka šūnu līnijās, ieskaitot cilvēka adenocarcinoma šūnas (A549), cilvēka aknu šūnas (HUH 7.0) un cilvēka embrija nieru šūnas (HEK293T) Papildinoši VeroE6 un VeroCCL81 šūnām. Katra šūnu līnija tika piepildīta ar augstu infekcijas dozu un izpētīta 24h pēc tam. Infekcija netika novērota nevienā no novē-rojamām šūnām, izņemot Vero – pretēji tam, HUH 7.0 un 293T uzrādīja minimālu virālo replikāciju, bet A549 šūnas nav savienojamas ar SARS-CoV-2 infekciju.

Ko šī valoda patiesībā nozīmē un kāpēc tas ir pats šokējošākais paziņojums no visiem virusologu sabiedrībā? Kad virusologi cenšas pierādīt infekciju, viņiem ir trīs iespējamie vīrusa pārnēsātāji, uz ko to var pārbaudīt. Pirmais ir cilvēki. Inficēt cilvēku parasti ir pret ētikas normām un tas nekad nav darīts ar Sars-Cov-2 vai jebkuru no korona vīrusiem. Otrais iespējamais ir dzīvnieki.

Aizmirstot uz brīdi to, ka viņi netika lietojuši purificētu vīrusu, viņi izmanto līdzekļus, kuros vīruss ir pēc viņu apgalvojuma. Dzīvnieku inficēšana ar Sars-cov-2 ir notikusi vienreiz, eksperimentos izmantotas peles. Tika atklāts, ka normālas – āra peles neslimo. Ģenētiski modificētajos grauzējos dažas no tām zaudēja nedaudz spalvas, bet tas nebija statistiski nozīmīgi. Bet nekā līdzīga Covid19.

Un trešā metode, ko lieto virusologi, lai pierādītu, ka patogēns spēj inficēt un uz ko paļaujas visvairāk – tas ir šī patogēna ievadīšana dažādos šūnu paraugos. Kā esmu norādījis vairākas reizes, šī ievadīšana nekad nenogalina šūnu, ja vien tā nav iepriekš nobadināta un saindēta.

Šokējošais apstāklis augstāk minētajā citātā ir tas, ka lietojot viņu pašu metodes, šie virusologi atklāja to, ka viņu tā saucamais Sars-cv-2 vīruss pat augstās koncentrācijās nespēja, es atkārtoju, nespēja efektīvi ietekmēt nevienu no 3 cilvēka šūnu paraugiem, kuri tika testēti. Skaidrā valodā runājot, viņi paši pēc saviem noteikumiem pierādīja, ka šāds vīruss nevar inficēt cilvēkus. Tas spēj ietekmēt tikai pērtiķu nieru šūnas un arī tikai tad, ja tam pievieno divas toksiskas vielas – gentamicīnu un amfotericīnu.

Mani draugi, lasiet šo vēl un vēlreiz. Šie virusologi un CDC publikācija ir skaidrs pierādījums tam, ka pēc viņu pašu metodēm šis vīruss cilvēkiem ir nekaitīgs! Tas ir vienīgais loģiskais izskaidrojums, bet tas nav pieminēts viņu secinājumos. Viņi atzīst, ka spēj piegādāt tikai tādu vīrusu, kas izaudzēts pērtiķu šūnās.

Vai tagad saprotat, ka šis kovid vīruss ir pirmkārt datorsimulācija, otrkārt, tas attīstās tikai pērtiķu šūnās un ka PCR tests pēc šīs loģikas meklē jūsos pērtiķi?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s