Pasaules Veselības organizācija atzīst- kovids nav bīstamāks par gripu.

PVO ir beidzot atzinusi to, ko daudzi eksperti un pētījumi runā jau mēnešiem – šis tā saucamais jaunais kovid ne ar ko nav bīstamāks par parasto sezonālo gripu. 5. oktobrī notikušajā PVO bosu sanāksmē izskanēja paziņojums, kam vajadzēja momentā nonākt visu pasaules mediju virsrakstos, ja vien tiem būtu kaut kāda interese izmainīt šobrīd uzstādīto ideoloģiju. Tas ir paziņojums, kuru, iespējams, ne visai labi saprata pat paši klātesošie.

Kas tika paziņots? Šajā sesijā Dr. Michael Ryan, PVO Ārkārtas situāciju vadītājs atklāja, ka šobrīd pasaulē ar Sars-Cov-2 esot inficēti ap 10% populācijas. To pašu apstiprināja arī PVO runas dāma Margaret Harris, sakot, ka tas ir vidējais aritmētiskais, balstoties uz visā pasaulē veiktiem pētījumiem.

Taču, lai kā PVO centās šo skaitli pasniegt kā kaut ko briesmīgu, tas patiesībā ir ļoti labas ziņas. Tās apstiprina to, ka šis ‘vīruss’ ir pilnīgi nekaitīgs, salīdzinot ar to, kādas prognozes tam tika piedēvētas. Pasaules populācija šobrīd ir 7.8 miljardi – ja no tiem ir inficēti 10%, tad tas ir 780 miljoni. Letālo iznākumu skaits, pat ar visām iespējamām manipulācijām, kur nāves iemesls tiek rakstīts kovid, kaut arī pastāv 2-3 citas akūtas kaites un cienījams vecums, ir nedaudz vairāk par miljonu. Tas nozīmē, ka pat saskaņā ar pilnīgi ‘oficiālo’ PVO sniegto statistiku, mirstība sastāda tikai 0.14%

Tas ir tieši tas pats, kā sezonālai gripai. Un tas ir 24 reizes mazāk, kā pašas PVO sākotnēji sprediķotie 3.4%, kuri tika izmantoti, lai pielietotu lokdaunu stratēģiju un drakoniskās karantīnas, kā arī cilvēku tiesības ierobežojošos pasākumus. Turklāt, ņemot vērā visus viltus kovid mirstības gadījumus, šis % ir vēl daudz zemāks un līdz ar to pati šī pandēmija ir daudz mazāk bīstama, kā sezonas gripa.

Taču neviens lielais medijs šo netika piefiksējis. Kaut arī daudzi no tiem ziņoja par šiem 10%, tad tikai tādā nozīmē, lai celtu vēl lielāku paniku. Kā, piemēram, CNN.

https://edition.cnn.com/2020/10/06/health/who-coronavirus-world-population-intl/index.html

Acīmredzot, ka ne tie, ne paši PVO nespēja veikt nelielu izskaitļošanu un saprast, ka viņu sliktās ziņas patiesībā izrādās apstiprinājums tam, ka viņi visu laiku melo un visu valdību īstenotie pasākumi pret cilvēkiem balstās uz šiem meliem.

Un vienīgā vieta, kur šo video var redzēt oriģinālā, ir pašas PVO lapa, kur ir jārokas cauri 6 stundu garam video materiālam, bet konkrēto paziņojumu var atrast 1.01.33 minūtē sadaļā “session 1”

https://www.who.int/news-room/events/detail/2020/10/05/default-calendar/executive-board-special-session-on-the-covid19-response

Tagad  atkal dažādās valstīs tiek atjaunota lokdaunu ieviešana, par spīti tam, ka tie ir nesuši pilnīgu katastrofu gan ekonomiski, gan upuru skaits no tiem ir lielāks, kā no paša ‘vīrusa’, par spīti tam, ka to sekas ilgtermiņā rada milzīgas problēmas gan cilvēku veselībai, gan mentālajam stāvoklim, bezdarbu, depresiju, pašnāvības utt. Bet tas nozīmē tikai vienu – tam nekad nav bijis sakara ar kaut kādu vīrusu, bet tikai ar totālu kontroli.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s