Totālā cenzūra – FB/Twitter pret Balto namu un Nypost.

Pirms divām dienām NY Post žurnāls publicēja pamatīgu rakstu, kurā atmaskots demokrātu prezidenta Baidena dēlēns Hanters – šoreiz par to, ka centies veikt savai ģimenei izdevīgus darījumus Ķīnā.

Viņš jau ir zināms kā viens no korupcijas simboliem Ukrainā, kur tika iecelts par Burisma enerģijas kompānijas valdes locekli ar algu 50.000 dolāru mēnesī, par spīti tam, ka neko nesaprot no enerģētikas un neprot runāt nevienā citā valodā. Tas prokurors, kuram vajadzēja izskatīt Burisma lietu, tika atcelts pēc Džo draudiem nogriezt Ukrainai ASV palīdzību. Taču tāda ir Ukrainas un citu līdz serdei sapuvušo bijušo PSRS republiku realitāte, tāda ir starptautiskās mafijas rīcība vienmēr un visur.

Šoreiz FIB rīcībā ir nonācis viņa laptops ar e-pastiem, kuros viņš organizē līdzīgus koruptīvus darījumus ar Ķīnas enerģētikas nozares pārstāvjiem. Pēc būtības tas viss ir valsts nodevība un gan Baidenu ģimenei, gan Klintonei, gan visai demokrātu kliķei būtu jāsēž cietumā un patreizējais ASV prezidents Tramps ir sācis virzīt lietas šai virzienā. Taču ir vēl cita problēma – Big Tech triumvirāts ir meties aizsargāt šos noziedzniekus, vienkārši cenzējot šo informāciju. FB, Twitter un Instagram visi vienlaicīgi maksimāli pieliek visas pūles, lai šo demokrātus atmaskojošo informāciju bloķētu un apturētu. Nav iespējams dalīties ar šo saiti tiešā veidā, bet arī visādi citādi šai informācijai tiek likta klāt ‘viltus ziņu’ klišeja. Tāpēc to varu ielikt tikai šeit.

https://nypost.com/2020/10/15/emails-reveal-how-hunter-biden-tried-to-cash-in-big-with-chinese-firm/

Situācija ir nonākusi līdz tādam absurdam, ka Twitter pat nobloķējis Baltā nama preses sekretāres kontu.

Tāda pati situācija vērojama arī citās lietās – no Silikona ielejas vareno puses tikusi izdzēsta arī pilnīgi visa informācija par ASV pusaudzi Kailu Ritenhauzu, kurš pirms vairāk kā mēneša nošāva vairākus agresīvus BLM “mierīgos’ protestētājus un video, kur skaidri redzama pašaizsardzība, ir izņemts no visām platformām. Turklāt nošautie ir ar kriminālu pagātni, bet tas netraucē izplatīt ‘oficiālo’ versiju, ka viņš ir bez iemesla  nošāvis nevainīgus un mierīgus cilvēkus. Arī mans raksts par šo tēmu tika izdzēsts FB un tika piešķirts mēneša bloks.

Vēl vairāk, FB plāno cenzēt arī drīzumā gaidāmo ASV vēlēšanu rezultātus, ja tie izrādīsies par labu Donaldam Trampam. Un protams, šī brīža informācija par kovid, ja vien tā neatbilst oficiālai valdības versijai, tiek tikpat rūpīgi izravēta un cilvēkiem tiek pasniegta tikai masku nēsāšanas pareizība.

Vēl pirms dažiem gadiem kaut ko tādu grūti bija iedomāties. Bet šobrīd cenzēts tiek pat ASV presidents, Baltā nama preses dienests un viens no lielākajiem pasaules medijiem NYpost. Visa Rietumu pasaule ir kļuvusi par vienu milzīgu Ziemeļkoreju, kuru iepriekš tā mīlēja piesaukt par sliktu un nepareizu. Ir skaidri redzams, kā pasaulē formējas pavisam cita vara, tehnokrātu korporācijas dzīvo pavisam citā, Orvela realitātē un tām ir savi likumi un plāni attiecībā uz cilvēces nākotni – FB un Twitter, Google un Instagram – viss šis konglomerāts ir atklāti nostājies sātanistu elites pusē un kļuvis par visu brīvo cilvēku ienaidnieku.

Tāpēc šobrīd cīņā starp šiem grupējumiem mums nekas cits neatliek, kā nostāties otrā pusē un atbalstīt patreizējo ASV prezidentu, ņemot vērā, ka pret viņa atbalstītājiem arī tiek izvērsts karš un cenzūra. Taču viņam ir jāuzvar un tikai tad mēs varam cerēt uz šo sātanistu tvēriena un vienlaicīgi arī kovida terora atslābumu, jo tieši šie demokrātu klani ir visvairāk ieinteresēti tā uzturēšanā. Iespējams, ka mēs vēl pieredzēsim otru Nirnbergu attiecībā uz tiem, kas tagad mūs cenzē un iesloga uzpurņos.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s