PCR tests – zelta standarts?

Kā jau varēja gaidīt, rečekisti atkal iebāzuši savu šņukuri rakstā par PCR testu nelietderīgumu un cenšas pārliecināt, ka PCR testa izgudrotājs nesaprot, ko ir izgudrojis.

Savā ziņā tas ir labi, jo tur tika neviļus sniegtas atbildes uz jautājumu, ko es tieši gribēju noskaidrot. Tā kā PCR testa pielietošana ar neskaitāmām false positive iespējām ir viens no kovidšova afēras pamatakmeņiem, tad šī tēma ir viena no svarīgākajām. Tieši tāpēc varas mediji īpaši sargā šo mītu un rūpīgi cenzē visu to, kas to apšauba.  Pat NYTimes nesenais raksts, kurš paziņoja par to, ka līdz pat 90% testu var būt viltus pozitīvi, tika izcencēts – ko tad brīnīties, ka šī mafija uzbrūk pat ASV prezidentam, kurš skaidri nodemonstrēja visai pasaulei, kādas muļķības ir tas ‘briesmīgais vīruss’?

Tas, ko es uzzināju, ir būtiska informācija – kā zināms, PCR testa būtība ir kopēt un pavairot ģenētisko materiālu līdz izmērāmiem apjomiem un tas notiek ar ciklu palīdzību, kur šādi viena vīrusa RNS molekulu var pavairot miljoniem reižu. Taču svarīgs ir ciklu daudzums – tieši to savā video intervijā ir pateicis arī testa izgudrotājs Kary Mullis. Rečekisti to nevarēja noliegt arī šajā rakstā, tikai viņu piebilde ir izcili idiotiska – jā, viņš tiešām kaut ko līdzīgu saka, bet viņam ir nezinātniski izteikumi par HIV.
Tātad Nobela prēmijas laureāts ķīmijā nav zinātnieks, bet jūs gan esat? Jo tālāk, jo trakāk.

Taču lietas būtība ir citā – šajā rakstā tiek atklāts, ka Latvijas laboratorijās tiek veikti vismaz 40 cikli. No ārvalstu avotiem es jau zināju, ka, piemēram, Īrijā arī tie ir vismaz 40-45. Vai tas ir daudz vai maz?

Tas ir ļoti daudz un pārāk daudz. Ir pieejami pētījumi, kas apliecina to, ka cilvēki, kam veikti vairāk kā 33-34 cikli, nav pozitīvi. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams veikt vairāk ciklus, ja nekas neparādās.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7185831/

Cits pētījums secina, ka nav nepieciešams vairāk par 24 cikliem, lai noteiktu vīrusa klātbūtni.
https://academic.oup.com/…/…/doi/10.1093/cid/ciaa638/5842165

Respektīvi, vidēji ciklu daudzumam jābūt ne vairāk kā 30. Tad tests ir jāaptur.

Taču līdz šim nekur nav noteikts vienots standarts, pie cik cikliem tests ir jāaptur un jāatzīst, ka tas neuzrāda nekādus rezultātus – turpināt to malt līdz 40-45 reizēm, tas rada iespējas milzīgam kļūdu daudzumam, par ko arī runāja pats Mullis.

Tāpēc rečekistu apgalvojums, ka PCR tests ir zelta standarts, neatbilst patiesībai, jo nav noteikts ciklu skaits, pie kura tests jāaptur, tāpat arī CDC lapā testēšanas instrukcijās 39 lpp. skaidri redzams, ka viņiem pat nav pieejami vīrusa izolāta paraugi, bet tiek izmantoti kaut kādi RNS daļiņu uzkrājumi, kam nav nekāda sakara ar šo te ‘jauno’ vīrusu. Ko tad jūs tur vispār testējat?

https://www.fda.gov/media/134922/download

Tas nozīmē tikai to, ka tiek meklētas līdzības starp pavairojamo nukleotīdu un data bāzē esošiem – pats fakts, ka jāmeklē līdzības, norāda uz to, ka nav iespējams iegūt precīzu sakritību, jo datu bāzē nav tāda parauga. Un kas no tā, ka jūs esat pavairojuši kādu nukleotīdu miljons reizes un tas ir līdzīgs kādam no kaut kādu citu vīrusu nukleotīdiem, vai tas tagad ir jauns kovid un cilvēks ir ar kaut ko slims?

Turklāt rečekisti vispār nepiemin pašu būtiskāko- cik daudz vīrusa vispār jābūt cilvēkā, lai tas viņu kaut kā ietekmē? Ja cilvēks ir patiešām slims un viņam ir simptomi, tad nevajag nekādu PCR metodi un vīrusa daļiņas kopēšanu miljons reizes, lai pasludinātu viņu par inficētu. Tad ir jāpietiek ar parastu izmeklēšanu, tāpat, kā tas ir ar gripu, to taču uzreiz var redzēt un noteikt.

Bet veikt 45 ciklus, lai atrastu jebkāda vīrusa daļiņu, kas ir tik mikroskopiska, ka nekādi nespēj ietekmēt cilvēka organismu un balstoties uz to, pasludināt viņu par slimu, izolējamu vai vakcinējamu – nu piedodiet, tas ir pilnīgs ārprāts.

Ja patiešām būtu pandēmija un miljoni slimo vārtītos pa ielām, tad visai šai testēšanai nebūtu nekādas nozīmes – melnā mēra laikā nekādi testi nebija vajadzīgi. Bet tagad, kad visa pasaule skaidri redz, ka tas ir kovidšovs un no parastās gripas joprojām mirst vairāk, nekādas pandēmijas nav un vienīgais, uz ko šī afēra turās, ir pozitīvo testu skaits, šiem false positive testiem ir milzīga nozīme.

Ja tikai daži % no visiem testētajiem vispār ir pozitīvi, ja tiek noteikts, cik cilvēku var apmeklēt kāzas un bēres un cik var pulcēties, tad katram šim testam ir milzīga nozīme, jo tur izšķiras ļoti daudz kas individuālam cilvēkam, bet vienlaicīgi uz to balstās arī visa masu mediju histērija, aizliegumi un varas iespējas terorizēt cilvēkus, ko mēs ikdienā arī redzam pasaulē un arī pie mums ar šodienu sākas varnešu sen lolotais II vilnis un attiecīgais terors.

Un vienīgais viņu ierocis pret mums šobrīd ir šis pats PCR tests – izgaismojot šo, viņiem nekas nepaliek. Tests, kurš meklē neesoša vīrusa daļiņas! Tāpēc šī tēma ir ļoti būtiska, jo tas ir valdziņš, aiz kura šo varas melu graustu var paraut un sabrucināt.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s