Maskas=skābekļa trūkums=demence.

Esam aplūkojuši masku nēsāšanas rituāla kabalistisko nozīmi, tagad ķeramies pie fiziskās daļas izvērtēšanas.

Dr. Margarite Griesz-Brisson ir MD, PhD ir neiropsihologs ar grādu Farmakoloģijā, ar īpašām zināšanām neirotoksikoloģijā, neiroplastikā un neiroreģenerācijā.

Lūk, kas viņai ir sakāms par maskām un to lietošanas ietekmi uz smadzenēm.

Izelpotā gaisa atkārtota ieelpošana neapšaubāmi izraisa skābekļa deficītu un oglekļa dioksīda koncentrāciju. Mēs zinām, ka cilvēka smadzenes ir ļoti jūtīgas uz skābekļa trūkumu

Ir nervu šūnas, piemēram, hipokampā – tās nevar būt ilgāk kā trīs minūtes bez skābekļa, tās nespēj izdzīvot. Akūtie brīdinājuma simptomi par to ir galvassāpes, reiboņi, koncentrācijas zudums, reakcijas laika palielināšanās.

Taču, ja jums ir hroniska skābekļa nepietiekamība, tad šie simptomi pazūd, jo jūs pie tā pierodat. Taču smadzeņu efektivitāte tik un tā tiek ietekmēta un skābekļa trūkums turpina tajās progresēt.

Mēs zinām, ka neirodeģenratīvās slimības attīstās gadiem. Ja šodien jūs jau aizmirstat savu tālruņa numuru, tad jūsu smadzeņu noārdīšanās ir sākusies jau pirms 20-30 gadiem.

Kamēr jūs domājat, ka esat pieradis nēsāt savu masku un atkārtoti elpot savu izelpoto gaisu, deģeneratīvie procesi jūsu smadzenēs pastiprinās, turpinoties skābekļa deficītam.

Otra problēma ir, ka nervu šūnas smadzenēs nespēj sevi replicēt normāli. Tāpēc tad, kad valdības visžēlīgi atļaus jums maskas noņemt un elpot normālu gaisu, bojātās nervu šūnas netiks atjaunotas. Kas ir zudis, tas ir pazudis.

Es personiski nenēsāju masku, man vajag smadzenes, lai tās spēj domāt, es vēlos skaidru galvu, kad strādāju ar saviem pacientiem, nevis atrasties oglekļa dioksīda izraisītā anestēzijā.

Nav nekādu izņēmumu šajās maskās, jo skābekļa deficīts skar ikvienas smadzenes. Tam jābūt katra cilvēka brīvai izvēlei, vai viņi grib nēsāt maskas, kuras ir pilnīgi neefektīvas pret vīrusu. Bērniem un jauniešiem maskas ir pilnīgs nē. Viņiem ir ārkārtīgi aktīva un piemēroties spējīga imūnsistēma un viņiem vajag nepārtrauktu saskarsmi ar Zemes mikro biomu. Viņu smadzenes arī ir apbrīnojami aktīvas un tām ir tik daudz jāapgūst. Bērnu un jauniešu smadzenes burtiski slāpst pēc skābekļa. Jo metaboliski aktīvāks ir kāds orgāns, jo vairāk skābekļa tam nepieciešams. Bērniem katrs orgāns ir metaboliski ļoti aktīvs.

Tāpēc ierobežot skābekļa piegādi smadzenēm bērnam ir ne vien kaitīgi veselībai, tā ir absolūti krimināla darbība. Tas ietekmē smadzeņu attīstību un radītie bojājumi NAV atgriezeniski!

Bērnam smadzenes vajag, lai mācītos, bet smadzenēm vajag skābekli, lai tās funkcionē. Mums tam nevajag klīniskus pētījumus. Tā ir vienkārša, neapstrīdama psiholoģija. Tīšām veikta skābekļa ierobežošana ir apzināts kaitējums veselībai, tā ir medicīniskā kontrindikācija.

Medicīniskajā valodā tas nozīmē, ka šādas zāles, terapijas vai  metodes nedrīkst pielietot. Pakļaut visu populāciju šādai kontrindikācijai ar varu, ir jābūt neapstrīdamam un acīmredzamam iemeslam, kuru autorizēt varētu tikai pilnīgi neatkarīgi un zinoši speciālisti.

Kad pēc 10 gadiem pieaugs demences izplatība un jaunākās paaudzes vairs nespēs sasniegt savu dabas doto potenciālu, vairs nelīdzēs grūti pūst, ka mums tomēr nevajadzēja tās maskas.

Kā var veterinārs, datorprogrammu izplatītājs, biznesmenis, elektrisko auto ražotājs vai fiziķis lemt par lietām, kuras attiecas uz visas planētas iedzīvotāju veselību? Dārgie kolēģi, mums visiem jāmostas.

Es zinu, cik kaitīga skābekļa ierobežošana ir smadzenēm, kardiologs zina to par sirdi, pulmanologs to zina par plaušām. Skābekļa deficīts bojā katru orgānu.

Kur ir mūsu veselības departamenti, veselības apdrošināšana, mediķu asociācijas. Būtu bijis viņu pienākums aktīvi iestāties pret lokdaunu un apturēt to, apturēt to no paša sākuma.

Kāpēc medicīnas paneļi soda tos ārstus, kuri piemēro cilvēkiem izņēmumus? Vai personai, vai ārstam vēl ir jāpierāda, ka skābekļa deficīts nodara kaitējumu? Kādu tad medicīnu pārstāv mūsu ārsti un medicīnas asociācijas?

Kas ir atbildīgs par šo noziegumu? Tie, kas to uzspieda? Tie, kas ļāva tam notikt, spēlējot līdzi ,vai tie, kuri to nenovērsa? Tas nav par maskām, nav par vīrusiem un noteikti ne par jūsu veselību. Tas par daudz ko vairāk. Un es tajā nepiedalos un nebaidos. Ievērojiet, ka viņi jums jau atņem gaisu, ko elpot.

Mēs esam atbildīgi par to, ko mēs elpojam, ne mediji. Mēs esam atbildīgi par to, ko darām, nevis mūsu uzraugi. Mēs esam atbildīgi par savu veselību, nevis PVO. Un mēs esam atbildīgi par to, kas notiek ar mūsu valsti, nevis valdība”

Vai tagad saprotams, kāpēc patiesie noziedznieki ir tieši tie, kas uzspiež un arī tie, kas nēsā maskas? Pirmām kārtām tas ir uzbrukums pašam pret savām smadzenēm, kas gan ir katra paša brīva izvēle, bet pieprasīt nodarīt kaitējumu arī citu smadzenēm, šeit jau ir nozieguma sastāvs.

2 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s