Mikročips ir klāt.

Kamēr daudzi vientiesīgi noskaņoti ļaudis joprojām uzbrūk tiem, kuri brīdina par čipošanas tehnoloģijām un to pielietošanu cilvēkiem tuvākajā nākotnē un sauc viņus par sazvērestību teorētiķiem, šis čips jau ir klāt. Tas reāli jau eksistē.

Un tagad ir jāsaprot būtiska nianse – viens no kovidšovu galvenajiem uzdevumiem ir panākt to, lai valdības varētu reklamēt šo čipu nevis vienkārši kā metodi cilvēku izsekošanai un kontrolei, bet gan kā metodi izsekot…vīrusu. Redziet, kāda milzīga atšķirība psiholoģijā un mārketingā. Tagad, pēc 6 mēnešu nemitīga varas un mediju terora iespējas to beidzot atklāti izziņot sabiedrībai ir nesalīdzināmi labākas – gluži loģiski, ka ieminēties par ko tādu vēl pirms gada būtu neiedomājami.

Raul Diego aplūko šo tehnoloģiju šajā rakstā.

“Svarīgākais zinātniskais atklājums kopš gravitācijas ir slēpies tepat acu priekšā gandrīz desmit gadus un tā destruktīvais potenciāls ir tik milzīgs, ka lielākā kara mašīna pasaulē nekavējoties veltīja visus resursus tā iegūšanai un kontrolei, finansējot tā izpēti un izstrādi caur savām aģentūrām, tādām kā Nacionālais veselības institūts (NIH) DARPA un BARDA”

Revolucionāro atklājumu veica kanādiešu zinātnieks Deriks Rossi 2010. gadā faktiski nejaušības pēc. Tagad pensijā esošais toreizējais Harvardas profesors atrada veidu, kā pārprogrammēt molekulas tā, lai tās pārnēsātu ģenētiskas instrukcijas šūnu attīstībai cilvēka ķermenī un arī citās bioloģiskajās dzīvības formās. Tās sauc par ‘vēstnešu’ molekulām – ribonukleīdskābēm jeb Mrna –jaunatklātā iespēja pārrakstīt šīs instrukcijas, lai izveidotu jebkāda tipa šūnu bioloģiskajā organismā ir radikāli izmainījusi Rietumu medicīnas kursu, kaut retais to ir ievērojis. Deriks Ross ir Moderna vakcīnu kompānijas dibinātājs – tās pašas, kura tagad ir viens no vadošajiem kovid vakcīnu izstrādātājiem un par to arī saņem miljardus, kaut nevienu darbojošos produktu nekad nav demonstrējusi.

Ko dara šī tehnoloģija?

“Jau kopš 2006. gada DARPA nodarbojās ar to, kā atklāt respiratoros patogēnus ar savu prediktīvo programmu – Predicting Health and Disease (PHD). Tas noveda pie aģentūras Biotehnoloģiju ofisa izveides. 2014. gadā šis ofiss palaida darbībā savu “in Vivo Nanoplatforms” programmu, kura veido implantējamās nanotehnoloģijas – tas radīja izstrādājumu, ko sauc par hidrogēlu. Tā ir nanotehnoloģija un tās izgudrotājs paziņoja, ka tad, kad to apstiprinās FDA – ASV zāļu komisija, tad patērētājiem varēs iemontēt šo sensoru, lai mērītu glikozes, skābekļa un laktozes saturu. Šis kontaktlēcai līdzīgais materiāls tiek ievadīts zem ādas ar īpašu ierīci, kur tas pārraida digitālus signālus caur bezvadu tīklojumu, kā 5G.

https://leapsmag.com/3-futuristic-biotech-programs-the-u-s-government-is-funding-right-now/particle-3

Kad ierīce iemontēta cilvēka ķermenī, tad organisma šūnas ir pilnībā atkarīgas no jebkādas mRNA programmas, kuru var ievadīt caur šo substanci – tas paver iespējas, kuras līdzinās murgu pasaulei. Tas ir pirmais lielais un nopietnais solis ceļā uz pilnīgu transhumānismu.

Savukārt tehnoloģiju portāls Defense One sniedz vēl specifiskākas detaļas tajā, kā darbojas šis čips.

“Sensoram ir divas daļas. Viena ir 3mm hidrogela pavediens – polimēra ķēžu materiāls, kuru izmanto dažās kontaktlēcās un citos implantos. Ievadot to zem ādas ar šļirci, šis pavediens satur īpaši izveidotu molekulu, kas sūta fluorescējošu signālu ārpus ķermeņa, kad tas sāk cīnīties ar infekciju. Otra daļa ir elektronisks komponents, kas pievienots ādai. Tas sūta gaismas signālu cauri ādai, atrod tur šo fluorescējošo impulsu un ģenerē vēl vienu signālu, kuru lietotājs var nosūtīt ārstam vai uz kādu interneta saiti utt. Tas ir kā mini laboratorija uz ādas, kas spēj uztvert ķermeņa atbildes reakciju uz slimību, pirms sākušies simptomi, kā klepus”

https://www.defenseone.com/technology/2020/03/military-funded-biosensor-could-be-future-pandemic-detection/163497/

Kas atbalsta šo projektu?

Nav pārsteigums, ka tam lielākais atbalsts ir korporatīvajā pasaulē un ASV varas gaiteņos. Ir privātā kompānija, kura tika radīta šī projekta reklamēšanai – tehnoloģijas, kura ļauj kontrolēt bioloģiskos procesus un atver durvis iespējām manipulēt ar mūsu bioloģisko reakciju – kompānijas nosaukums ir Profusa Inc un tā saņem miljonus no DARPA un NIH aģentūrām. Jau martā tā nemanāmi pievienojās kovidšovu tirgum, kad tā pavēstīja par injicējamu biočipu, kas identificē respiratoros vīrusus, ieskaitot kovidu.

https://profusa.com

Vienīgais šķērslis šobrīd ir injicēšanas sistēma, kuru izstrādā tā pati Moderna kā atsevišķu projektu. Tā nevarēs iegūt FDA apstiprinājumu pirms pašas valdības DARPA aģentūras hidrogela, bet kad tas notiks, tad tandēmā ar Profusa sensoru tehnoloģiju šī sistēma būs gatava jau 2021. gada sākumā un to visticamāk arī izmantos kovida vakcīnas ievadīšanai – tas paver iespējas pilnībā kontrolēt attiecīgo cilvēku DNS.

Papildus tam Veselības departaments šobrīd izmeklē Moderna patentus, apgalvojot, ka kompānija nav uzrādījusi Federālās valdības atbalsta līdzekļus, kā to prasa likums – tas var novest pie tā, ka šī pati Federālā valdība var iegūt 100% akcijas un kontroli pār Modernas mRNA 1273- vakcīnu.

Tādas lietas – gadsimta lielākā sazvērestības teorija ir beidzot kļuvusi par praksi un pilnā sparā dodas uz realizāciju. Ko iesāks cilvēce?

One comment

  • Vai tiesham tas ir beigu sakums? Es vienigais, ko redzu, ir muljkju skaita pieauguma tendence. Redzu, ka vecaki – ar nelieliem iznjemumiem – absoluti nesatraucas par savu bernu nakotni vai ari neuztver to pietiekoshi nopietni. Liela dalja cer, ka tas viss (masku valkasana) kaut kad beigsies, bet chiposhana, vinjuprat, vispar vel joprojam ir sazverestibas teorija. Joprojam kluse vairums arstu, juristu, zinatnieku, politikju…

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s