Obligātā vakcīna – New England Journal of Medicine stratēģija.

Medicīnas žurnāls New England Journal of Medicine publicējis rakstu, kurā  atklāti izklāsta stratēģiju obligātai vakcinācijai pret kovid. Šis ir ļoti nopietns žurnāls Lielās Farmas aprindās un tāpēc tajā rakstītais arī jāuztver pietiekoši nopietni – visas sazvērestības ir kļuvušas par praksi.

Raksts brīdina, ka tūlītēja obligātas vakcinācijas ieviešana var izraisīt pārāk lielu pretestību, tapēc tā autori iesaka vispirms izmantot brīvprātības principu. Taču tālāk seko brīdinājums, ja pietiekoši daudz cilvēku to nedarīs labprātīgi pirmajās nedēļās pēc tās parādīšanās, tai jākļūst par piespiedu pasākumu ar sodiem tiem, kuri atsakās to pieņemt.

Tiek minēti 6 kritēriji, kam jāizpildās, lai vakcīna kļūtu obligāta un tai vispirms jātop izplatītai specifiskā demogrāfijas kategorijā.

Sākotnēji obligāto vakcināciju jāievieš rekomendējamās cilvēku grupās, ko žurnāls dēvē par riska grupām. Tie ir vecāki ļaudis, medicīnas darbinieki, cilvēki ar noteiktu medicīnisku kondīciju, kā arī tie, kuri atrodas blīvi apdzīvotās teritorijās, kā kopmītnes vai cietumi.

Arī militārā dienesta personāls tiek minēts kā prioritārā grupa, kam jāvakcinējas obligāti. Raksts runā arī par soda mēriem par atteikšanos vakcinēties – tiem jābūt pietiekoši stingriem. Piemēram, aizliegums doties uz darbu vai pavēle atrasties mājās – par naudas sodiem tiek runāts kā par ne sevišķi lietderīgiem, jo pastāv iespējas tos apstrīdēt tiesās un tas var izraisīt neuzticību, tādejādi bremzējot vakcinēšanās progresu. Žurnāls iesaka valdības veselības autoritātēm neizrādīt sabiedrībai savas ciešās saites ar vakcīnu ražotājiem, lai neizraisītu publikas neuzticību. Un tā ir tikai sakritība, ka šī raksta autori paši darbojas Jēlas un Stanfordas universitātēs, kuras sanēmušas krietnu summu no Bila un Melindas fonda vakcīnu izstrādei. Pilnais raksts šeit:

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMp2020926

Pārvietošanās brīvības aizliegums tiem, kuri atsakās vakcinēties, jau labu laiku cirkulē Apvienotajā karalistē, savukārt ASV obligātās vakcīnas ideja tiek pausta jau maijā caur tādiem žurnāliem kā NYTimes, kas izsaka bažas par to, ka puse no ASV iedzīvotājiem no tās atteiksies.

Savukārt Kanādas aptaujas liecinot, ka 60% aptaujāto atbalsta obligātās vakcīnas ieviešanu.

Tas gan bija vēl aprīlī – varbūt tagad daļa ir nākusi pie prāta, taču zinot to, kāds ultraliberālisms valda Kanādas sabiedrībā, ļoti iespējams, ka rezultāti šodien ir vēl briesmīgāki.

Cita starpā, tagadējā Kanādas veselības ‘autoritāte’ Theresa Tham parādījās 2010. gada dokumentālajā filmā ‘Outbreak: Anatomy of a Plague”, kurā aicināja izmantot izsekošanas aproces tiem, kuri atsakās vakcinēties. Pagāja tikai 10 gadi un šo ieceri tur var sākt realizēt.

2 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s