Piespiedu maskas&citi kovida rituāli – iniciācija ‘jaunajā normālajā”

Straujiem soļiem tuvojas laiks, kad varneši atkal plāno ieviest masku nēsāšanu un savu II vilni viņi ir sagaidījuši jebšu radījuši paši, vienkārši izmantojot masu medijus, lai atklāti zombētu sabiedrību katru dienu ar aizvien vairāk ‘kovid saslimušiem’ – līdz kamēr tiek savākta vajadzīgā attiecība uz miljonu cilvēku un var atsākt vasarā mazliet iekavētos ekonomikas graušanas un cilvēktiesību atņemšanas darbus. Par to, ka maskas nekā neietekmē vīrusu izplatību, ka tās patiesībā ir pat bīstamas, ir ļoti daudz pētījumu un rakstu un par to noteikti turpināšu rakstīt arī es. Bet mums ir jāapskata masku uzspiešana arī no mazliet cita aspekta, lai saprastu to, kapēc visā pasaulē notiek šis paradokss un kāpēc varneši ir kā apsēsti uz to uzspiešanu, kaut arī tā pēc veselā saprāta viedokļa ir pilnīgs absurds un acīmredzama formalitāte, ko ievēro tikai kameras priekšā arī paši ‘tautas kalpi’

Tad kas ir ar tām maskām? Ir jāsaprot maskas dziļākā būtība. Maskas tradicionāli tikušas pielietotas visa veida okultajos rituālos. Starp visām citām nozīmēm, aizklājot seju ar masku, cilvēks demonstrē padevību kaut kādam spēkam. Ir vēl kāda maskas nēsāšanas definīcija – tā ir personības slēpšana, lai izliktos par kaut ko citu. Respektīvi, tas nozīmē okultu transformāciju, jebšu cilvēka alķīmiju, pārtapšanu no viena uz kaut ko citu. Kristiešu okultismā tas ir pateikts pavisam skaidri –cilvēkam ir jābūt ar atklātu seju Augstākā priekšā un jāspēj runāt – tie, kas nēsā maskas, kalpo kaut kam citam. Līdz ar to, šī masku nēsāšana būtībā ir globāla mēroga rituāls, kura nozīme ir pārveidot šo vērtību sistēmu un zemapziņā iekodēt cilvēkiem, ka pasaule vairs nav tāda, kā bija un nekad vairs nebūs. Tā ir iniciācija Jaunajā pasaules kārtībā un vienlaicīgi personas transformācija, lai cilvēks var tajā iekļauties. Jo cilvēks maskā, tas vairs nav tas, kas viņš bija – viņš ir pazemots un jaunajā hierarhijā ieskaitīts kā vergs. Tā ir psiholoģiska statusa izmainīšana dziļi zemapziņas līmenī, ko cilvēks vispār var pat neapzināties. Taču to ļoti labi apzinās šīs spēles organizētāji.

Britu enciklopēdijā ir vesela sadaļa, kas veltīta masku nēsāšanai – palasiet to.

https://www.britannica.com/art/mask-face-covering/The-wearing-of-masks

Tur ir arī teikts, ka maskas nēsātājs ir ciešā kontaktā ar maskas enerģētisko daļu un bieži vien pieņem šo jauno lomu kā savu. Ja atceraties, bija tāda filma “Maska” ar Džimu Keriju galvenajā lomā. Līdz ar to, maskas nēsāšanai galvenokārt ir psiholoģiska nozīme – tā izmaina cilvēku. Ne jau pasargāšanai no vīrusiem to liek nēsāt. Šīs izmaiņas var redzēt jau daudzos cilvēkos, kuri ir apmāti ar šo savu jauno lomu tik ļoti, ka kļūst visai agresīvi pret tiem, kas atsakās sevi izmainīt šādā veidā.

Maskas nēsāšana sevī ietver daudz ko vairāk, kā cilvēki spēj iedomāties, ja vien viņi nav interesējušies par okultisma un maģijas rituāliem – tajos šie elementi tiek izmantoti tūkstošiem gadu – tajā skaitā arī klusēšana pirms katras būtiskas iniciācijas – maska simboliski nozīmē arī to.

Un ne tikai tas. Varneši un mediji mums skandina arī par to, ka tagad nemitīgi jāmazgā rokas, tas pasargā no vīrusa. Cītīgākie to dara un dezinficējas desmitiem reižu dienā. Protams, ka visi domā par to kā nepieciešamu aizsardzību, kas arī ir ļoti apšaubāms pasākums. Taču arī šim pasākumam ir ne mazāk svarīga rituāla nozīme. Ir tāds teiciens – mazgāt rokas nevainībā. Tas nācis no kristiešu Bībeles, kur to darīja Poncijs Pilāts publikas priekšā, lai noņemtu no sevis vainu par Kristus nonāvēšanu.

Bet okultismā tas viss nozīmē atteikšanos. Atteikšanos no vecās kārtības, no vecās personības. Un arī mēs katrs esam dzirdējuši stāstus par to, ka šajās teritorijās kristītie savulaik mazgājuši nost kristietību Daugavā. Tāpēc tas ir nākamais loģiskais solis tam, kurš pieņēmis caur masku savu jauno lomu pasaulē- viņam jānomazgā sava vecā identitāte.

Un tieši tāda pati nozīme ir sociālai distancēšanai – arī tā nestrādā un nekad nevar strādāt – ikviens saprātīgs cilvēks taču saprot, ka nekāds vīruss nemēra šos divus metrus vai neskaita cilvēkus pēc kvadrātmetriem ēkā. Taču mūs spiež ievērot šos absurdos rituālus – un arī šeit ir simboliska atdalīšanās gan vienam no otra, gan arī no Augstākā. Jo augstākais garīgais princips skan, ka viss ir Viens, kamēr zemākās pasaules dzīvo pēc principa ‘skaldi un valdi’ – tas ir universāls princips un tas nav saistīts ne ar vienu reliģiju – nav pat jābūt īpašam mistiķim, lai to saprastu.

Un tātad – kas ir visa šī alķīmijas rituāla būtība? Tiek ņemts materiāls (cilvēks) izolēts, attīrīts no visa vecā (caur distancēšanos, lokdauniem un rituālo mazgāšanos) un ievietots jaunā sistēmā (jaunais normālais ar masku) lai kalpotu jauniem saimniekiem un jauniem principiem. Tieši tā būtu jāaplūko viss notiekošais pasaulē, tas paver pavisam citu apziņas apvārsni un sapratni par to, kas un kā pārvalda pasauli un kādos rituālos cilvēkus spiež piedalīties, lai pilnībā sagrautu viņos visu cilvēcisko.

Zinātniskā valodā to var saukt arī par sociālo inženieriju, Overtona logu vai kā citādi, bet lietas būtību tas nemaina – šodien tiek pielietoti tūkstošiem gadus zināmi Kabalas un alķīmijas procesi uz visu sabiedrību. Un tas notiek tāpēc, ka sabiedrība nezina neko par šīm pārvaldes struktūrām – ja cilvēki masveidā pēkšņi saprastu visa šī simbolisma un rituālisma patieso nozīmi, tas būtu kā pamosties pēc aukstas ūdens šalts.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s