Japāņu pētījums pierāda – pēc mobilo sakaru torņu novākšanas strauji uzlabojas veselība.

2014. gadā japāņu fiziķis Tetsuharu Shinjyo publicēja pētījumu, kurā tika aplūkots noteiktas iedzīvotāju grupas veselības stāvoklis pirms tam un pēc mobilo tālruņu antenu noņemšanas no dzīvojamās mājas jumta. Šis pētījums parāda virzienu, kurā jāstrādā visas pasaules zinātniekiem, īpaši šajos apstākļos, kad elektromagnētiskais starojums aizvien pastiprinās un masveidā notiek 5G staciju izvietošana. Taču tas nenotiek un telekomunikāciju korporācijas, to nopirktās valdības un masu mediji vienā laidā skandina, ka 5G ir drošs un elektromagnētiskais starojums vispār esot gluži nekaitīgs. Bet šis ir ļoti vienkārši īstenojams pētījums un to var ņemt par paraugu ikviens, kas vēlas pierādījumus mobilo sakaru tīkla kaitējošai ietekmei uz veselību.

Kas tika darīts? Japānas pētnieki novērtēja kādas daudzdzīvokļu mājas Okinavā iedzīvotāju veselības stāvokli- uz šīs mājas no 1998-2009 darbojās mobilo sakaru antenas. Vispirms tika uzstādītas 800mhz antenas un tad 2008. gadā arī 2ghz. 107 personas no 122 iedzīvotājiem pārstāvēja 39 no kopējiem 47 dzīvokļiem. 2009. gadā šos cilvēkus intervēja un pārbaudīja viņu veselības stāvokli, atsevišķi nodalot tās problēmas, kuras parādījās 800mhz antenu darbības laikā no tām, kas parādījās vēl pēc 2ghz instalācijām, tad antenas no jumta noņēma. Tika veiktas divas veselības stāvokļa pārbaudes, pēc 3 un vēlreiz pēc 5 mēnešiem. Rezultātā parādījās ievērojami uzlabojumi cilvēku veselībā. Pirms antenu noņemšanas 21 cilvēks cieta no hroniska noguruma, 14 no galvas reiboņiem, 14 no galvassāpēm, 17 no acu sāpēm, sausām acīm un regulārām acu infekcijām, 14 no bezmiega un 10 no deguna asiņošanas. Kopā aplūkoti 158 dažādi simptomi, ko aprakstījuši visi dalībnieki. Pagāja 5 mēneši pēc antenu noņemšanas. Hroniska noguruma vairs nebija nevienam, tāpat nebija acu problēmu, bezmiegs saglabājās tikai 2 cilvēkiem un vienam joprojām bija reiboņi, vēl vienam galvassāpes. Kopējais sipmtomu skaits no 158 samazinājās līdz 18. Sīkāk attiecīgās tabulas par simptomiem pirms un pēc starojuma noņemšanas un pētījuma tehnisko gaitu var aplūkot un izlasīt šeit.

Significant Decrease of Clinical Symptoms after Mobile Phone Base Station Removal – Signifikanter Rückgang klinischer Symptome nach Senderabbau

Tāpat kā minētie attiecīgās mājas iedzīvotāji, arī lielākā daļa pasaulē joprojām nezina un bieži pat nevar iedomāties, ka viņu akūtajām un hroniskajām slimībām patiesais iemesls ir elektromagnētiskais piesārņojums – šis ir specifisks pētījums par to, kā cilvēku veselību ietekmē tieši uz dzīvojamo ēku jumtiem izvietotās sakaru antenas un tieši tur tās šobrīd masveidā turpina izvietot visi operatori arī pie mums –uz daudzdzīvokļu ēkām, skolām un birojiem. Sekas tam nebūs ilgi jāgaida. Neklausieties varnešu melos, bet meklējiet pētījumus par šīm lietām paši!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s