Donalds Tramps sūta sveicienus.

Izskatās sveiks un vesels.

Lai saprastu to, kapēc bija vajadzīgs šis manevrs ar korona pozitīvo testu, ir jāatgriežas aptuveni divus mēnešus atpakaļ un jāatceras viņa runa – 6. augustā prezidents paziņoja, ka viņa darbības pret tā sauktajiem ‘starpniekiem’, kuri pelna miljardus par neko, ir radījušas veselu klanu ar ļoti bagātiem un ietekmīgiem ienaidniekiem un tāpēc pienāks brīdis, kad ‘jūs mani kādu laiku neredzēsiet’

https://www.the-sun.com/news/1272407/donald-trump-ohio-rich-enemies-unhappy/

Tāpēc visloģiskākā ir versija, ka tur šobrīd cīņa ir tik nežēlīga un tik augstos līmeņos, ka pastāv reālas atentāta briesmas – nesen bija arī paziņojums, ka pārtverts kaut kāds saindēts sūtījums prezidentam – protams, ka viņš nekādas paciņas vaļā netaisa, taču tas bija jāsaprot kā brīdinājums. Tāpēc drošāk ir vadīt procesus attālināti, bez atklātas parādīšanās publiski. Koronu var pielietot visādos veidos.

Tad lūk – tikmēr pašās ASV šis paziņojums ir gluži vai uzspridzinājis pulvera mucu un labi parādījis arī to, kādi sātanisti ir ASV demokrāti un to atbalstītāji – ja kāds to vēl nezināja. Vislabāk šo ne-cilvēku attieksmi parādīja Stratēģisko komunikāciju konsultante, kura darbojusies gan Obamas, gan Klintones štābos Zara Rahim, kura savā twiterī uzrakstīja ‘es ceru, ka viņš nomirs’ – pēc skandāla par šo viņai nācās to izdzēst, taču fakts paliek fakts – tādi cilvēki šobrīd atkal raujas pie varas ASV un viņi ir tie, kas caur ASV cenšas pārvaldīt arī visu pārējo brūkošo Pax Americana impēriju.

https://www.washingtontimes.com/news/2020/oct/2/zara-rahim-former-hillary-clinton-spox-tweets-i-ho/

Šie notikumi izgaismo arī to, cik sašķelta šobrīd ir ASV – to vairs nevar saukt par savienotajām valstīm, drīzāk par atvienotajām. Ir divas Amerikas- viena ir parastie darba rūķi, kas ikdienā strādā savas 10-12 stundas, lai savilktu kopā galus – konservatīvie fermeri un fabriku strādnieki, vidējā klase – tie, kas faktiski uzbūvēja to Ameriku, kāda tā bija vēl salīdzinoši nesen. Tas ir Trampa elektorāts.

Un ir pavisam cita Amerika – tā, kas mīt debesskrāpjos, Wall Street, transnacionālo korporāciju birojos -tas ir korporatīvais kapitāls, Lielā Farma, tās ir visa veida destruktīvās kustības, kas šobrīd plosa ASV pilsētas gluži kā mēris – antifa, blm, visādi radikāļi, feministes un citas minoritātes, kas patiesībā ir nekas cits, kā šo korporatīvo klanu kabatas armijas destrukcijas radīšanai – šos spēkus pārstāv demokrāti.

Taču saprotams, ka šādos apstākļos ASV kā valsts vairs nespēj pilnvērtīgi funkcionēt šāda pilsoņu kara dēļ un tieši tāpēc arī Latvijā ieradās Francijas prezidents Makrons ar visai skaidru vēstījumu – pārtraukt riet uz Krieviju, bet sākt runāt – arī Eiropā visi labi redz, kādās konvulsijās raustās iepriekšējais tās saimnieks.

Un starp šīm abām Amerikām ir iestājies nesamierināms naids. Tāpēc, lai kāds būtu iznākums vēlēšanās, kad un ja tās vispār notiks tuvākajā laikā, tad jebkurš no ievēlētajiem faktiski būs prezidents tikai vienai no šīm abām Amerikas pusēm. Otra puse paliks opozīcijā un haoss turpināsies. Tāpēc Trampam arī uzvaras gadījumā viss termiņš paies, lai tīrītu pārvaldi no šiem ne-cilvēkiem. Kas, protams, būs svētīgs darbs.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s