SARS-CoV2 vīruss jau 2008. gadā?

Aplūkosim kādu ļoti interesantu dokumentu. Tas ir 2008. gada ASV Klīniskās mikrobioloģijas asociācijas žurnāla izdevums ar nosaukumu JOURNAL OF CLINICAL MICROBIOLOGY.

Un tajā publicēts ķīniešu zinātnieku pētījums tā sauktā armored Rna sintēzē – tas ir kalibrējošs mehānisms tiem pašiem PCR testiem, cik var noprast. Un tagad pievērsiet uzmanību tam, kādas sastāvdaļas ir šajā ražojumā – tiek minētas 6 dažādu vīrusu sastāvdaļas un cita starpā arī akūtā eplceļu sindroma korona vīrusi (SARS-CoV1, SARS-CoV2, SARS-CoV3)

Tā, pagaidiet. SARS-CoV2? Tas pats ‘jaunais vīruss’, kuram šis nosaukums tika piešķirts 2020. gada 11.februārī un kuru pirms tam sauca “2019 novel coronavirus”? Tā skan oficiālais paziņojums PVO mājas lapā.

Tad ko šis vīruss ar tādu nosaukumu meklē 2008. gada pētījumā, kur tā ģenētiskais materiāls jau tiek pielietots PCR testu kalibrēšanai? SARS-CoV1, tas ir nosaukums vīrusam, kas izraisīja 2003 gada epidēmiju Āzijā, tik tālu ir saprotams. Bet kas ir SARS-CoV3? Tādu google meklētājs vispār nezina. Taču neskatoties uz to, arī tas jau ir iekļauts PCR testu kalibrēšanas mehānismā. Kam tas domāts, vai nākošai ‘plāndēmija’, jebšu III vilnim šajā pašā?

Pagaidām loģisks secinājums ir tikai viens – visi šie vīrusi jau ir sen zināmi, cilvēku organismos cirkulējoši un to sastāvdaļas pat ir ielādētas PCR testa meklētājā, kas elementāri nodrošina iespējas to diagnostikai, jo lielākā pasaules iedzīvotāju daļa ir to pārnēsātāji, par to neko pat nezinot. Un tad tas nav nekāds jauns un briesmīgs vīruss – tam jau ir neskaitāmi apliecinājumi, ieskaitot tagad arī šo pētījumu, kuru Jūs varat izlasīt un izteikt savas versijas par to.

Iespējams, ka kovida afēra iet vēl dziļāk, kā līdz šim varēja domāt.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s