Jaunās pasaules kārtības rupors CNN paziņo – normālā vairāk nebūs.

30. septembrī visiem labi zināmais viltus ziņu medijs CNN publicēja rakstu ar šādu vēstījumu. Tajā viņi aplūko to, kāpēc cilvēki negrib pieņemt kovidšova realitāti. Atgriešanās pie normālā, tas esot politiķu, ekspertu un ģimeņu pieņēmums, solījums un balva. Taču saskaņā ar šo rakstu, pasaule nekad vairs nebūs tāda, kā pirms kovidšova un pie tā vajag sākt pierast. Daži izvilkumi no šī izcili manipulatorā raksta.

“Varbūt tā ir nostalģija pēc pasaules, kāda tā bija vēl janvārī, kad dzīve vēl atgādināja to, kāda tā bija pēdējās desmitgades. Varbūt tas ir centiens kontrolēt un atgriezt to laiku, kad mums netika uzspiestas pārmaiņas tik globāli. Taču janvāris ir sen pagājis, un tas neatgriezīsies. Un psihologi saka, ka tas ir slikti tikai tad, ja jūs nevarat ar to samierināties. Mēs pamazām saprotam, ka šī gada pārmaiņas ir paliekošas. Laimīgajiem no mums darbs paliks no mājām. Ja mēs apmeklēsim veikalu, tad uz īsāku laiku, bet iztērēsim vairāk. Ja rokasspiedieni un apskaušanās kļūs retāki. Ja lielākā daļa mūsu saskarsmes notiks caur video konferencēm, ne tik daudz ar personām”

“Taču pilnīga saišu saraušana ar janvāri nebūt nav slikta lieta, saka psihologi. Briesmas nāk no ilgām pēc pagātnes normalitātes, nevis no pielāgošanās tam, kas tagad notiek nākotnē. Politiķi, kuri izliekas, ka vecais normālais ir tepat aiz stūra, muļķo sevi un savus sekotājus, bet varbūt abus- tā Tomass Davenports, Masačusetsas Babsona koledžas informāciju tehnoloģiju profesors. Cilvēki, kuri pārdzīvo traģēdijas, ar laiku atgriežas savā iepriekšējā laimes līmenī. Bet es domāju, ka kovids ir mazliet citāds, jo mēs domājam, ka tas beigsies drīz. Tāpēc nav vajadzības izmainīt savu attieksmi pret to kā pret paliekošu. Cilvēku tieksme ticēt tam, ka pārmaiņas ir īslaicīgas un nākotnē atkal atgriezīsies tajā pašā pagātnē saucas ‘normalcy bias’ Tie, kuri nepielāgojas pārmaiņām tic, ka normālais atgriezīsies un kavējas izmainīt savu ikdienas rutīnu. Tie, kuri atsakās nēsāt maskas, cieš no šī ‘normalcy bias’ sindroma- saka Davenports – jo viņi tic, ka šīs izmaiņas viņu dzīvē ir īslaicīgas un nav tām jāpielāgojas”

Smadzeņu darbība dod priekšroku izdzīvošanai, taču daļa mūsu smadzeņu var ieciklēties uz pretošanos izmaiņām, jo mēs jūtam problēmas kā pārejošus jēdzienus, bet cita, spēcīgāka smadzeņu daļa pieņem jauno diezgan labi. Atteikšanās nēsāt maskas ir jāpielīdzina tādam pašam tabu, kā braukšana dzērumā”

Ja kāds vēlas, var lasīt šo rakstu angliski līdz galam šeit. Man pie šīs vietas pietika.

https://edition.cnn.com/2020/09/30/health/back-to-normal-bias-wellness/index.html

Nu lūk – šeit jau sākās pilnīga psiholoģiska manipulācija un cilvēku zombēšana uz to, ka nekāda atgriešanās pie normālas dzīves vispār nav paredzēta. Un tas ir loģiski-  vara skaidri pasaka – jūs ļāvāt ar sevi manipulēt un atņemt savas tiesības normāli dzīvot, tāpēc mēs tās jums atpakaļ netaisāmies dot. Diemžēl ir pietiekoši daudz cilvēku, kuri joprojām nav sapratuši, kas vispār notiek un kāpēc globālās elites plāno pārveidot pasauli pēc pavisam citiem principiem, kuros visas zināmās tiesības un brīvības tiek pasludinātas par kaut kādu psihisku slimību- darbā tiek laisti visādi profesori un psihologi, kuri apstrādā smadzenes ar šādiem rakstiem. Jo nemitīgi nēsāt uzpurņus, baidīties, testēties, vakcinēties un izvairīties no cilvēkiem, tas nemaz neesot tik slikti, ja to pieņem kā normālu.

Tagad viss atkarīgs no cilvēces, cik daudz būs to, kuri par brīvību no šīs tirānijas un prāta aptumsuma stāvēs līdz pēdējam un nepadosies, lai kādas kaites viņiem par to nepiedēvētu. Jo šis ir viņu scenārijs un programma, taču tas nenozīmē, ka mums tas jāpieņem un jātic šai ilūzijai.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s