Vakcinācija ar armijas palīdzību. Nacists Tobiass Elvuds.

Lai saprastu, cik strauji pasaule virzās uz totalitārismu, jāpaklausās, kas notiek Britu parlamentā.

Pirms dažām dienām Britu parlamenta debašu laikā viens no Konservatīvo partijas deputātiem Tobias Ellwood mudināja premjeru iesaistīt armiju kovid vakcīnu izplatīšanas procesos. Atzīmējot, ka potenciāli vakcīna ir vēl 6 mēnešus tālā nākotnē, Elvuds paziņo, ka “masu vakcinācija ir milzīga atbildība un mums tas jāizdara pareizi” Viņš arī salīdzina šo pasākumu ar D-Dienu jeb sabiedroto invāziju Normandijā. Tikai toreiz tā bija cīņa pret nacismu Vācijā, kamēr tagad nacisms strauji pārņem pašas Britu salas. Un šis ir viens no galvenajiem nacistiem.

Viņš jau ir uzrakstījis Borisam Džonsonam ar prasību piešķirt Aizsardzības ministrijas īpašo uzdevumu vienībām izvadāt vakcīnas pa visu valsti un ieviest reģionālos izplatīšanas centrus, kā arī izveidot nacionālo uzskaites bāzi, kas reģistrēs vakcinācijas progresu un izdos attiecīgos sertifikātus.

Viņš atzīmē, ka šie sertifikātiem jātop starptautiski atzītiem, lai tiktu pieļauta starptautiskā ceļošana. Savā runā viņš arī paskaidro, ka tikai tie, kuri ļausies vakcinēties, varēs atgriezties ‘normālā’ dzīvē, kamēr tie, kuri pretosies, tiks pakļauti ‘sociālās distancēšanās’ noteikumiem.

Un tā britu parlamentā atklāti izskan prasība īstenot kārtējo sazvērestības teoriju, par kuru tā smējās vientiesīgie skeptiķi, kuri bija iedomājušies sevi dzīvojam kaut kādā Rietumu ‘demokrātijas’ vai ‘cilvēktiesību’ pasaulītē.

Britu salās veiktā Karaliskās Londonas koledžas aptauja mēnesi iepriekš uzrādīja, ka apmēram 53% aptaujāto būtu gatavi vai pieļauj iespēju vakcinēties.

Bet katrs sestais atteiktos noteikti atteiktos no tās. Ja to attiecinātu uz visu populāciju, tad tie būtu 11 miljoni cilvēku, kuri, saskaņā ar Elvuda padomiem tiktu izolēti no ceļošanas un tiem piemērotu otrās klases pilsoņa statusu.

One comment

  • Jautājums par to, kas gan tai vakcīnā tāds ir, ka vajadzētu piespiedu kārtā vakcinēt visus?
    Daži saka, ka tur ir līdzeklis, kas pazemina cilvēka intuitīvo saikni ar visu apkārtējo, tādējādi tuvinot viņu dzīvniekam.

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s