Asanža prāva – Rietumu divkosības paraugs.

Vai Jūs zinat, ka šobrīd Londonā notiek tiesas process Džuliana Asanža lietā? Jau 19 dienas. Taču masu medijos par to ir visai maz informācijas, tikai daži raksti. Pats process un tajā notiekošais netiek atspoguļots, to var izlasīt tikai alternatīvajos medijos. Wikileaks dibinātājam draud 175 gadu ieslodzījums vienā no stingrākajiem cietumiem ASV Kolorado štata Supermax iestādē. Ir izvirzītas 17 apsūdzības sakarā ar Espionage Act- par spiegošanu un viena par ielaušanos datorsistēmās. Šajā cietumā ieslodzīti tādi ļaudis kā slavenais meksikāņu narkokarteļa boss El Chapo, 1993. gada Pasaules Tirdzniecības centra spridzināšanas idejas autors Ramzi Yousef un vienīgais ASV tiesā notiesātais par 9/11 Zacarias Moussaoui. Protams, abi pēdējie ir vienkārši ASV specdienestu nozīmēti par vainīgiem pašu rīkotos ‘terora aktos’

Respektīvi, patiesības paušana par ASV noziegumiem Irākā un Afganistānā, kad pasaulei tika parādīta ‘demokrātijas’ patiesā seja jeb civilo apšaušana no helikoptera, kā arī pedogeita un Klintones atmaskošana par to, kas šis radījums patiesībā ir, tas saskaņā ar ‘brīvākās civilizācijas’ likumiem tiek pielīdzināts terorismam.

Un neviens masu medijs par to neceļ ne ausis, atšķirībā no nemitīgās bļaušanas par ‘cilvēktiesību pārkāpumiem’ Krievijā, Baltkrievijā un visur citur, kur vēl nav ieviests Rietumu protektorāts un sagrautas šīs valstis. Jo atrasties opozīcijā, saņemt Rietumu atbalstu un miljonus grantos drīkst tikai visādi navaļniji un tihonovskas, kamēr tas, kurš nonācis opozīcijai pašai Rietumu melu un slepkavošanas mašīnai, tiek salauzts un iznīcināts. Arī Asanžs ir tuvu pašnāvībai un viņam rēgojas halucinācijas, tik daudz par viņu var izlasīt britu presē. Bet kur tagad ir visas pasaules cilvēktiesību aizstāvības organizācijas, kur ir kampaņas presē un valstu prasības nekavējoties atbrīvot Asanžu?

Nav nekā tamlīdzīga. Jo Asanžs jau nav nekāds Navaļnijs, kura dēļ sasauc ārkārtas sēdes un lemj par sankcijām kārtējā šova ietvaros. Un ASV nav nekāda Krievija, kuru var nemitīgi apsūdzēt visas pasaules grēkos – šeit visiem mutes ir ciet.

Šis nav tikai viens cilvēks – tas ir simbolisks akts, kas demonstrē visu Rietumu ‘demokrātijas’ un ‘vārda brīvības’ ilūziju un Asanža novākšana nozīmē pilnīgu vārda brīvības un neatkarīgās žurnālistikas galu Rietumu hemisfērā – paliek tikai varas apmaksātie ‘fake news”, kā tos sen jau dēvē Tramps.
Tāda ir cena kādam cilvēkam par patiesības paušanu. Taču to nekad nevar apklusināt pilnībā un, ja viens cilvēks tiek apturēts, tad vietā jāstājas 10 citiem un jāturpina viņa iesāktais!

One comment

  • Jap.

    Kā teicis Frank Zappa:
    The illusion of freedom will continue as long as it’s profitable to continue the illusion. At the point where the illusion becomes too expensive to maintain, they will just take down the scenery, they will pull back the curtains, they will move the tables and chairs out of the way and you will see the brick wall at the back of the theater.

    Acīmredzot, brīvība vairs nav nepieciešama lai uzturētu globālo status quo sistēmu, un līdz ar to, tā ar visdažādākajiem līdzekļiem tiek palēnām nomainīta uz totalitāri digitālu kontroli.

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s