Kovidšova scenārijs 2017. gada komiksā.

Vai Jūs zināt, kas tas tāds? Šis ir 2017. gada franču autoru sarakstītais Asterix sērijas izlaidums ar kārtas numuru 37 – Asterix and the Chariot race. Asterikss un kaujas ratu sacīkstes. Kāds tam sakars ar šodien pasaulē notiekošo? Pašķirstiet šo komiksu un Jūs tur redzēsiet praktiski visas norādes uz kovidšovu.

Grāmatiņā  no Itālijas ierodas nekad iepriekš neuzvarēts varens kaujas ratu braucējs maskā, kura tituls ir ‘maskotais Augira, varenais Koronavīruss un Baciluss”, kuram ir reputācija nekad neapstāties, iekams viņš nav uzvarējis. Un tad Asterikss piedalās sacīkstēs ar šo Romas ļaundari.

Ja grāmatiņu pašķirsta pietiekoši rūpīgi, tad tur ir atrodamas simboliskas atsauces uz visu to, kas šobrīd notiek. Ir norāde uz vīrusa simptomiem –galvas reiboņi un auksti sviedri. Ir zīme “Jūsu drošībai”, tāpat ir  lokdauna ieviešana un sociālās distances ieturēšana. Ir arī bloki uz ceļiem – aizliegums pārvietoties jeb robežu slēgšana, kā tas notiek šobrīd. Ir apturēšana un pārbaude, pirms kaut kur var doties tālāk.

Kam interesē, varat pašķirstīt šo grāmatiņu šeit un pameklēt, ko Jūs tur varat atrast, kādas norādes tika dotas vēl 2017. gadā.

https://www.omgbeaupeep.com/comics/Asterix/043/2/

Ja slinkums to darīt, šeit ir video, kur tas jau izdarīts un parādīts viss tas, ko minēju un daudz kas cits.

https://gofile.io/d/fEFDqR

Bet kāpēc tad ir iznākusi šāda grāmatiņa? Tā vienkārši ir kārtējais apliecinājums tam, ka globālās elites savus plānus vienmēr vairāk vai mazāk atklāti pavēsta pasaulei jau krietnu laiciņu iepriekš, pirms to sāk ieviest praksē. Tās ir tās pašas ‘sazvērestības teorijas’, kuras acīgākie mēdz pamanīt, bet kurus par to izsmej varas algoti mediji un vienkārši primitīvi cilvēciņi.

Tāpat arī šeit- ir lielais scenārijs jeb Orvela 1984 un tad ir dažādi mazāki stratēģiski plāni tā sasniegšanai – par šo kovidšovu bija redzams jau 2012. gada Londonas Olimpisko spēļu atklāšanā, gan Madonnas Eirovīzijas ‘perfomancē’ 2019. gada maijā. Tad, protams, sekoja Event 201.

Bet šis vēlreiz parāda to, ka mēs patiesībā dzīvojam kāda sarakstītā komiksā, bet ļaudis joprojām domā, ka viss notiek kaut kā pats no sevis un pasauli patiesi ir pārņēmis negaidīts un briesmīgs vīruss.

Vienīgais mierinājums, ka Koronavīruss Bacillus tomēr beigās neuzvar. Jo tas jau arī nav globālistu plāns – kovidšovs ir tikai aizsegs grandiozām planetārām pārmaiņām, kuru rezultātā daudzi nesaprātīgie cilvēki kļūs lieki un nebūt ne vīrusa dēļ.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s