PCR tests – kovidšova afēras pamats.

Polymerase chain reaction jeb PCR tests, kuru visā pasaulē izmanto kovida noteikšanai cilvēkam, nav tam paredzēts. Un tāpēc vēlreiz pievēršos šai tēmai, par cik tieši šis pilnīgi nepareizi sabiedrībai pasniegtais tests ir pamatā visai kovida afērai un visam tam haosam, kas šobrīd ir iedarbināts pasaulē.

PCR izgudrotājs ir Kary Mullis – tas notika 1985. gadā, taču tas nekad netika paredzēts kādas slimības noteikšanai – tā nolūks bija biomedicīniskā izpēte un pielietošana kriminālistikā.

Pirms savas nāves 2019. gadā Mulllis paziņoja žurnālistiem sekojošo: “Zinātnieki nodara pasaulei milzīgu kaitējumu pasaulei palīdzības vārdā. Es neiebilstu pret uzbrukumiem savam kolēģu lokam, jo man par viņiem ir kauns”

Mullis bieži izteicās pret sava izgudrojuma pielietošanu diagnostikas nolūkos. Taču tā saucamie eksperti viņā neklausījās. Tomēr tagad daudzi neatkarīgie zinātnieki un medicīnas profesionāļi nāk klajā ar valdību, mediju un dažādu veselības organizāciju veiktās afēras kritiku, kurā tās nodarbojas ar kovida testēšanas skaita palielināšanu, kas balstās uz viltus rezultātiem, lietojot šo PCR metodi.

1980. gadā, ziņojot par Mullisa veikto zinātnisko izrāvienu, London Observer rakstīja; “Kopš tā laika, kad Džeimss Vats, staigājot pa Glazgovu 1765. gadā, iedomājās, ka tvaika kodensators var transformēt tvaika enerģiju – iedvesma, kas iedarbināja industriālo revolūciju – nav bijusi šāda ideja, kas ir tik labi ierakstījusies savā laikā un vietā”

Par PCR testu  bezjēdzīgumu slimības diagnosticēšanā ir rakstījuši jau vairāki pētnieki. Viens no nesen iznākušiem rakstiem šajā sakarā ir 16.augusta Allan Wisbecker raksts, kurā viņš sagādā pierādījumus tam, kā tiek manipulēts ar kovid testēšanu.

Šajā rakstā viņš uzdod to jautājumu, kurš ir jāuzdod katram no mums. Un jautājums ir – ko mēs saprotam , sakot, ka kāds ir ticis pozitīvi testēts uz kovid?

“Mēs esam pārņemti ar savām tehnoloģijām, taču mēs esam analfabēti to nozīmē. Šajā gadījumā es esmu situācijā, kurā es pazinu, esmu kopā pavadījis laiku un intervējis tās metodes izgudrotāju, kas šobrīd tiek pielietota šodienas kovid testos – PCR”

Mullis un citi ir pareizi apzīmējuši jēdzienu “grupveida idiotisms” – tas ir nepareizi informētu un kļūdainu uzskatu pārņemtu tā saukto ekspertu kopums, kuri vada valdību veselības politikas. Un to vadībā ir neviens cits, kā PVO – kura sauc pēc testiem un vēlreiz testiem.

https://www.bbc.com/news/av/world-51916707

Taču patiesībā PVO barvedis Tedross Ghebreyesus ir īstais konspirologs, kurš kopā ar saviem kompanjoniem bīda Lielā restarta projektu un viņi ļoti labi zina, ka vairāk  testu nozīmē vairāk ‘pozitīvo’ jeb viņu propagandas valodā tas nozīmē ar kovid slimo. Tas dod iespēju realizēt visus plānus. Jau ir publiski izskanējusi informācija lielajos pasaules medijos, kā NYTimes, ka līdz pat 90% testu var būt viltus pozitīvi.

Taču šie cipari nesastāv tikai no tā – statistiku veido arī tas, cik cilvēki tiek testēti un kāds viņiem ir vispārējais veselības stāvoklis. Globāla PCR testēšana ir viņpus veselā saprāta robežām – tā ir krimināla darbība, jo tas tiek izmantots, lai attaisnotu lokdaunus un mazā/vidējā biznesa sagraušanu, cilvēku dzīvju izpostīšanu un panikas sēšanu visā pasaulē.

Bet kā tad pasaule līdz tam nonāca? Kanādiešu neatkarīgais pētnieks David Crowe ar grādu bioloģijā un matemātikā par šo testēšanas neprātu saka tā “Pirmā lieta, kas jāsaprot – tests nevar būt binārs. Es nezinu nevienu testu infekcijas slimībai, kur rezultāts ir pozitīvs/negatīvs. Tas nav grūtniecības tests.

Astoņdesmito sākumā sākās PCR metodes pielietošana un Kary Mullis par to saņēma Nobela prēmiju 1993. gadā. Vienkāršiem vārdiem runājot, tā ir termālo ciklu metode, kuru izmanto, lai izveidotu miljardus specifiska DNS parauga kopiju, lai to apjoms ir piemērots izpētei. Tā ir tehnoloģija, kam ir plašs pielietojums, ieskaitot biomedicīnisko izpēti un kriminālistiku, kad jāpavairo kāds noziedznieka atstāts DNS paraudziņš. Pats Mullis savukārt ir izteicis bažas par šīs metodes lietošanu infekciju diagnostikai. PCR ir ražošanas tehnika – jūs sākat ar vienu molekulu un tad jūs to dubultojat, kas neizklausās nekas daudz, taču ja šo ciklu atkārto 30 reizes, tad jums jau ir apmēram miljards reižu vairāk materiāla –tas ir lieliska tehnoloģija, ja to izmanto šādā veidā. Bet tad sākas neprāts. Vienā PCR testēšanas instrukcijā es atradu 37 šādus ciklus – ja netiek sasniegts pietiekošs daudzums vajadzīgā materiāla, tests būs ‘negatīvs’ Bet citā instrukcijā es atradu 36 ciklus testa noslēgšanai. Bet tā ir milzīga atšķirība. Līdz ar to, ļoti iespējams, ka dažādas laboratorijas visur pasaulē izmanto katra savu ciklu skaitu un ja jūs apturat testu pie 20 cikliem, tad visi tie būs negatīvi, bet teiksim, pie 50 cikliem visi būs pozitīvi”

Tik vienkārši ar to var manipulēt. Vai tad cilvēks, kurš tiek testēts, iedomājas pavaicāt, cik cikli viņa paraugam ir veikti, lai salīdzināto to, piemēram, ar kādas citas valsts laboratoriju, kur šī instrukcija var būt pavisam cits ciklu skaits?

Turklāt ārsti daudzās valstīs vispār ir atmetuši klasisko diagnostiku kā tādu – tā vietā viņi lieto biotehnoloģisko jeb laboratorisko diagnostiku – fiziska cilvēka izpēte, lai noteiktu to, ka cilvēkam patiesībā ir tikai parasts elpceļu iekaisums vai gripa, nemaz nenotiek. Tā vietā uz vispārējās histērijas fona tiek ierakstīts, ka tas ir kovid, jo simptomi taču ir identiski.

Bet PCR testa lietošana šādā veidā tikai pastiprina histēriju, jo tā būtība, kā mēs aplūkojām, ir tikai nelielas kāda vīrusa daļiņas pavairošana milzīgos apjomos – taču šāda vīrusa daļiņas klātbūtne organismā it nemaz nenozīmē, ka tas vispār kaut kādā veidā spēj ietekmēt organismu – tikai tad, ja to pavairo miljons reižu lielākos apjomos, notiek diagnozes uzstādīšana – lūk, te ir kovid slimnieks.

Tieši tā ir atšķirība starp šo metodi un grūtniecības testu –jūs taču nevarat pavairot ģenētisko materiālu sievietei, kura nav stāvoklī, līdz kamēr tests no negatīva kļūst pozitīvs. Bet ar PCR testu to var izdarīt, viss atkarīgs tikai no ciklu daudzuma. Un šeit veidojas vēl viens paradokss  – ja laboratorija tīšām palielina ciklu daudzumu ‘drošības pēc’ – tad ar to pašu viņi izmaina rezultātu un nolasa pozitīvu rezultātu, par cik kaut kāda vīrusa molekula ir pavairota tādos apjomos, ka to var ieraudzīt un piefiksēt.

Tieši tāpēc nekur pasaulē nav ‘zelta standarta’ PCR testu lietošanā – katrā valstī un laboratorijā to dara pa savam. Tāds, lūk, ir šīs afēras pamats.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s