NY Times medijs par vakcīnu testu bezjēdzīgumu.

Peter Doshi, Britu Medicīnas žurnāla redaktors un Eric Topol, molekulārās bioloģijas profesors nupat ir publicējuši graujošu rakstu laikrakstā NY Times par pašreizējiem kovid vakcīnu izmēģinājumiem.

Viņi demonstrē milzīgu kļūdu Pfizer, AstraZeneca un Moderna veiktajos plaša apjoma izmēģinājumos ar brīvprātīgajiem.

“Ja jums jāapstiprina kovid vakcīna, vai jūs apstiprinātu to, kura aizsargā cilvēkus tikai no pašas maigākās kovid formas, vai arī jūs apstiprinātu tādu, kura pasargā no smagām sekām?

Atbilde ir skaidra. Protams, ka jūs gribētu pasargāties no smagajām sekām. Taču tas nav veids, kā šīs trīs šobrīd vadošās vakcīnas izstrādes kompānijas veic savus testus – AstraZeneca patlaban pēc smagu blakusefektu paradīšanās vienam no brīvprātīgajiem savu testēšanu ASV ir apturējusi vispār.

Saskaņā ar šo kompāniju protokoliem, kas tika publicēti pagājušās nedēļas beigās, vakcīna var tikt uzskatīta par veiksmīgu tad, ja tā pazemina vieglās kovida formas ietekmi, taču tur nav runa par vidējo vai smagāko bojājumu novēršanu, kad cilvēks jānogādā slimnīcā, intensīvas terapijas  nodaļā vai viņam draud letāls iznākums. Lai teiktu, ka vakcīna strādā, būtu nepieciešams atzinums, ka lielākā cilvēku daļa vairs nav pakļauti riskam smagi saslimt. Taču tas nav tas, ko nosaka šie testi”

Tas nozīmē to, ka šīs brīvprātīgo stadijas ir pilnīgi bezjēdzīgas. Tās ir veidotas tāpēc, lai parādītu vakcīnas efektivitāti, novēršot kovida vieglās formas saslimšanu, par ko vispār nevienam nebūtu jāsatraucas, jo saskaņā pat ar oficiālo statistiku lielākai daļai pat neesot nekādu simptomu un 90% to izslimo bez medikamentiem un medicīniskas iejaukšanās. Tiem taču nav vajadzīga nekāda vakcīna.

Braucam tālāk NY Times rakstā.

“Moderna un AstraZeneca testi iekļauj apmēram 30.000 dalībniekus katrs – Pfizer būs 44.000. Puse no viņiem saņems divas vakcīnu dozas ar intervālu 3-4 nedēļas un otra puse saņems placebo ūdens dozas. Galējais lēmums par efektivitāti parādīsies, kad 150-160 dalībniekiem konstatēs “kovid gadījumu” Kāpēc vispār tāds cipars? Nav ne jausmas.

Turklāt situācija ir vēl dramatiskāka, ja ņem vērā to, ka nav definēts, kas vispār ir kovid gadījums? Tas pats NY Times nesen publicēja rakstu par to, ka līdz pat 90% veikto PCR testu var būt kļūdaini pozitīvi.

Turklāt vakcīnu kompānijas atzīst, ka to vakcīnu blakusefekti izraisa tādus pašus simptomus, kādus piedēvē kovidam – nu kā tad visā šajā jezgā var saprast, ko viņi tur testē, ko atklāj un kādi rezultāti tam visam būs?

Taču no šiem testiem faktiski lielā mērā ir atkarīga visa planētas populācija, vai patiešām valdību aģentūras apstiprina šādas pilnīgi absurdas studijas un to rezultātus, līdz ar to dodot gaismu planetārās vakcinācijas projektam, vai arī veselais saprāts un informācija parāda to, ka šīs vakcīnas nodara vairāk kaitējuma, nekā labuma un visa šī triljonu afēra sabrūk. Katrā ziņā ir labi, ka šādi raksti parādās un cilvēkiem tiek paskaidrots, kāpēc viņiem nav vajadzīgas vakcīnas pret iesnām.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s