Kā uzburt mītu par kovid vakcīnas efektivitāti?

Vai domājāt, ka šīs Bila sarūpētās dns izmainošās vakcīnas patiešām būs efektīvas un apturēs vīrusu, kura, visticamāk, vispār nav? Nē, uzburt vakcīnu efektivitātes teātri var tikpat viegli, kā pašu plāndēmiju.

Vispār tas viss ir un būs planetāra mēroga noziegumi, bet tas nekad nav apturējis valdības, PVO un dažādas tā sauktās ‘veselības aģentūras’, nedz lielo Farmu.

Tātad, ko viņi darīs. Vispirms var pārveidot ‘kovid gadījuma’ definīciju. Šobrīd CDC – ASV slimību kontroles centrs – ļauj ārstiem diagnosticēt kovid cilvēkam, kuram vienkārši ir klepus, temperatūra vai drudzis tikai tapēc, ka viņš dzīvo tādā reģionā, kur kovids jau ticis diagnosticēts un vispār uz aizdomu pamata. Tests nav obligāts.

Tagad to var izmainīt – tikko parādās vakcīna, parādās obligāta nepieciešamība pēc testa, kuru veic tikai tiem, kam ir arī visas saaukstēšanās pazīmes. Tas ievērojami samazinās ‘pozitīvo skaitu’ – to tikai jāpieraksta kā vakcīnu nopelnu masu medijos.

Tālāk var ieviest izmaiņas paša testa veikšanas procedūrā. Šobrīd tas notiek ciklu veidā, kad atkārtoti pavairo pacienta testa substanci jeb daļiņas. Jo vairāk šo ciklu tiek veikti, jo lielāka iespēja, ka rezultāts būs pozitīvs. Attiecīgi rīkojums visām laboratorijām samazināt šo ciklu skaitu novedīs pie mazāk pozitīviem gadījumiem. Boom-  vakcīna strādā.

Tad var paklusām izbeigt šī brīža praksi rakstīt ‘kovid’ miršanas sertifikātos, kad tam nav reāla pamata – piemēram, UK kā kovid nāvi raksta visu slimību nāves, kas ir 28 dienas pēc pozitīva kovid testa-  tas ir atklāti un redzami viņu statistikā. Tādā veidā arī var samazināt kovid nāvju skaitu, vienkārši tās vairs nerakstot – un atkal tas būs vakcīnas nopelns.

Var veikt dažādus viltus pētījumus, kuri parādīs to, ka aizvien vairāk cilvēku veidojas imunitāte no šīs vakcīnas.

Turpat var rakstīt par to, ka vīrusa pārnešanās no cilvēka uz cilvēku samazinās, pateicoties vakcīnai.

Tad seko mediju propaganda – vakcīnu sertifikātu izdošana strādā – cilvēki jūtas drošāk, biznesi atkal sāk atvērties – lieliski, vai ne?

Vakcīnas slavināšana visos medijos pats par sevi – tāpat, kā zombēšana ar kovidu.

Visus blakusefektu gadījumus neafišēt, cenzēt no soctīkliem un apgalvot, ka visas nāves ir tikai no covid.

Izplatīt brīdinājumus, ka brīnišķīgā vakcinētā komūna nav pastāvīga, tāpēc nepieciešami regulāra revakcinācija.

Izmainīt jēdzienu ‘vakcīnas izraisīta imunitāte’ –tādā veidā, ka jebkura, visvājākā antivielu parādīšanās tiek klasificēta kā aizsargājoša imunitāte.

Šobrīd milzīgs daudzums ar parasto gripu vai līdzīgām problēmām tiek klasificēti kā kovid slimnieki. To var elementāri izmainīt – atkal atsākt viņus dēvēt īstajās diagnozēs un kovids strauji kritīsies – protams, pateicoties vakcīnām.

Tāpat šobrīd 99% gadījumos cilvēkiem ir diagnosticētas vēl vismaz 2-3 slimības, kuras ir pietiekošs nāves iemesls bez nekāda kovida. Tas, protams, tiek noliegts, bet tikko parādīsies vakcīna, var atgriezties pie šiem parastajiem iemesliem, izsvītrot kovidu un paliks vecās, zināmās kaites kā problēmu un nāves iemesls. Bet tas būs vakcīnu nopelns.

Un visbeidzot, pēc vakcīnas parādīšanās, samazināt testēšanas intensitāti – tas uzreiz strauji samazinās arī gadījumu skaitu. Un viss- vakcīna ir lieliska.

Nu lūk – paskatieties, tieši tāpat, kā var uzburt pandēmiju no zila gaisa, tā var arī uzburt vakcīnas efektivitāti – tam vispār nevajag ne pašu vīrusu, ne vakcīnu – vajag tikai masu medijus un neizglītotus ļautiņus, kas baidās un tic varai.

Ar interesi gaidu, ko no šī saraksta afēristi liks lietā – viņu metodes ir diezgan labi paredzamas.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s